بارندگی در نیمه شمالی و شرقی خوزستان پیش بینی می شود

اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اخطاریه ای اعلام کرد: سامانه بارش زا در نیمه شمالی و شرقی خوزستان در پنجشنبه تا شنبه آینده باعث بارندگی می شود.مطالب مرتبط

بارندگی در نیمه شمالی و شرقی خوزستان پیش بینی می شود

اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اخطاریه ای اعلام کرد: سامانه بارش زا در نیمه شمالی و شرقی خوزستان در پنجشنبه تا شنبه آینده باعث بارندگی می شود.

اخطار هواشناسی خوزستان نسبت به بارندگی هفته آینده

اداره‌کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی بارندگی اخطاریه‌ای صادر کرد.

افزایش بارندگی در جنوب و جنوب شرقی کشور

از روز شنبه با ورود سامانه بارشی به نواحی مرکزی، جنوب و جنوب شرقی کشور پیش‌بینی میشود این مناطق با تراکم ابرها و افزایش بارندگی همراه باشد.

آبگرفتگی معابر در نیمه شرقی کشور

استانها - ایرنا - سازمان هواشناسی بارش های سیل آسا در نقاط مختلف کشور را پیش بینی کرد، هشداری که عصر یکشنبه اوج گرفت و موجب آبگرفتگی معابر نیمه شرقی کشور شد.

رگبار، رعد و برق و آبگرفتگی معابر در نیمه شرقی کشور

تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که روزهای شنبه و یکشنبه ( 24 و 25 فروردین ) برای نیمه شرقی کشور بارش باران گاهی با رگبار و رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی شده است.

مدل‌ها فعلاً از بارش شدید در خوزستان و بالادست خبر می‌دهند

کارشناس اداره‌کل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی بارندگی از روز پنجشنبه هفته جاری در خوزستان و استان‌های بالادست خبر داد.

بارش شدید باران در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها

مدیرکل سازمان هواشناسی گفت: بارش شدید در استان‌های گلستان، سمنان، خراسان شمالی و جنوبی و بخش‌هایی از رضوی، جنوب فارس و کرمان، هرمزگان، نیمه شرقی اصفهان، سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می شود.

آب‌گرفتگی و طغیان رودخانه‌های فصلی در نیمه شرقی و جنوبی کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز (25 فروردین) برای استان‌های نیمه شرقی و جنوبی کشور، آب‌گرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌های فصلی پیش بینی شده و این سامانه بارشی از روز دوشنبه به تدریج از کشور خارج می‌شود.

بارش های شدید از امروز در آذربایجان شرقی آغاز می شود

تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه بارشی، از بعداز ظهر امروز (سه شنبه) بارندگی های رگباری شدید در استان آغاز می شود.

بارندگی ها امشب و فردا یکشنبه در هرمزگان شدت می یابد

بندرعباس- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: بارندگی ها ظرف امشب و فردا یکشنبه بویژه در مناطق شرقی و مرکزی در استان شدت می یابد.

پیش‌بینی بارش باران و رگبار و سیلاب در شرق کشور طی امروز و فردا

بارش باران گاهی با رگبار و رعدوبرق و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیلها طی روزهای شنبه و یکشنبه در نیمه شرقی کشور پیش‌بینی می‌شود.

بیشترین بارش‌ها در نوار شرقی استان؛ به‌ویژه «تایباد» و «خواف»

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی خراسان‌ رضوی گفت: بیشترین میزان بارندگی طی امروز و فردا در نوار شرقی استان به‌ویژه جنوب‌ شرق در شهرهایی چون تایباد و خواف خواهد بود.

احتمال بسته شدن جاده‌های خراسان‌شمالی/ تعطیلی مدارس بجنورد در نوبت عصر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی بارش‌های شدید و اخطار هواشناسی استان در زمینه قابل توجه بودن بارندگی‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.

احتمال جاری شدن سیلاب در شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان

بنابه پیش بینی هواشناسی، با شدت گرفتن بارندگی‌ها در افغانستان، احتمال جاری شدن سیلاب در شهرهای شمالی استان سیستان وبلوچستان بیشتر می شود.

لزوم مدیریت بارندگی های پیش رو در خوزستان

رئیس سازمان مدیریت بحران کشورگفت بارندگی های پیش رو در خوزستان باید مدیریت شوند.

کاهش دما تا ۶ درجه در نیمه شرقی کشور/ هشدار سیلاب در استان‌های شرقی

هشدار سیل در جنوب و شرق کشور

سازمان هواشناسی در اخطاریه‌ای اعلام کرده امروز و فردا در نیمه شرقی کشور احتمال بارش باران، رگبار و رعد و برق، آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیل‌ها پیش‌بینی شده است.

تداوم شدت بارش‌ها در نیمه شرقی فارس تا فردا

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با اشاره به موج جدید بارشی که از بعدازظهر جمعه ٢٣ فروردین آغاز شده، گفت: تا بعدازظهر یکشنبه ٢٥ فروردین شاهد شدت بارش در نیمه شرقی استان خواهیم بود.

پیش‌بینی ورود ۳ میلیون زائر همزمان با نیمه شعبان به قم

قم - معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم گفت: امسال پیش ‌بینی می‌شود بیش از ۳ میلیون زائر داخلی و خارجی برای مراسم نیمه شعبان به قم سفر کنند.

تداوم بارش‌ها در نیمه شرقی و مرکزی/ سیلابی‌شدن مسیرها و آبگرفتگی معابر در استان‌های شرقی

کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش‌ها در نیمه شرقی و مرکزی کشور خبر داد و گفت: این بارش‌ها با سیلابی شدن مسیرها و آبگرفتگی معابر همراه خواهد بود.]]>