اقدام ترامپ علیه سپاه نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با انقلاب است

قم - ایرنا - رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: اقدام رذیلانه ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از عجایب زمانه ما و نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با ایران و انقلاب اسلامی است.مطالب مرتبط

اقدام ترامپ علیه سپاه نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با انقلاب است

قم - ایرنا - رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: اقدام رذیلانه ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از عجایب زمانه ما و نمایانگر اوج دشمنی آمریکا با ایران و انقلاب اسلامی است.

اقدام نابخرادنه ترامپ به همبستگی و اتحاد بیشتر ملت ایران منجر شد

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنی آمریکا علیه ملت ایران بی انتها است و در مقاطع مختلف این دشمنی به شکل های متفاوت نشان داده می شود، گفت: اقدام نابخردانه اخیر آمریکایی ها درمورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای آنها نتیجه معکوس به همراه داشت، ب

گلستان| اقدام ترامپ علیه سپاه تبعات سنگینی برای دولت آمریکا ایجاد می‌کند

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اقدام خبیثانه رئیس جمهور آمریکا درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این اقدام سبب شد تا همه با سپاه همدل و منسجم شوند و در برابر این حرکت ترامپ واکنش نشان دهند.

سپاه 40 سال آمریکا را در همه توطئه هایش ناکام گذاشته است

کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه؛ علت دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران را ناکام گذاشتن همه برنامه ها و توطئه های آنها علیه منطقه خاورمیانه و انقلاب اسلامی توسط سپاه اعلام کرد.

علت دشمنی آمریکا با سپاه، ضعف در برابر قدرت منطقه‌ای ایران است

جمعیت ایثارگران انقلاب اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه را نشان از استیصال هیئت حاکمه آمریکا در مواجهه با استراتژی منطقه‌ای ایران و صدق راه راستین سبزپوشان سپاه می داند.

اقدام دولت آمریکا نشان از اوج کینه و دشمنی با ملت ایران دارد

حزب اعتدال و توسعه با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام تبلیغاتی آمریکا علیه سپاه تاکید کرد: این اقدام نشان دهنده اوج دشمنی و کینه نظام سلطه با ملت و نظام جمهوری اسلامی است.

چاینا دیلی: اقدام آمریکا علیه سپاه یک اشتباه بزرگ است

پکن - ایرنا - سرمقاله نویس روزنامه چاینا دیلی چین با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشته است این اقدام ترامپ، در نهایت به یک اشتباه ایالات متحده با پیامدهای بزرگ و ژئوپولیتیک منفی تبدیل می شود.

محکومیت اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی در سیرجان ضمن حمایت از سپاه بر محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه این نهاد مردمی تاکید شد.

اقدام آمریکا علیه سپاه، هدیه انتخاباتی به نتانیاهو بود

پکن - ایرنا - مدیر مرکز تحقیقات خاورمیانه دانشگاه شیامن چین گفت: از آنجا که آمریکا همیشه ایران را بزرگترین دشمن اسراییل می داند اقدام واشنگتن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را باید هدیه انتخاباتی ترامپ برای تل آویو دانست.

شیخ الاسلام: اقدام ترامپ علیه سپاه، ناشی از دعوای داخلی آمریکا است

یک دیپلمات پیشین کشورمان اقدام ترامپ علیه سپاه را همانند دیگر کارهای او خلاف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: ترامپ تلاش کرد تا با این کار به نتانیاهو در انتخابات کمک کند که از سوی دیگر جناح صهیونیست هم بتواند در انتخابات به او کمک کند.

ربط داشتن یا نداشتن اقدام آمریکا علیه سپاه به FATF

تهران- ایرنا- اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر قراردادن این نهاد نظامی در فهرست گروه های تروریستی، رسانه های داخلی را بر آن داشت تا چگونگی ارتباط لوایح FATF با این اقدام آمریکا را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده دوما اقدام آمریکا علیه سپاه رامانع مبارزه باتروریسم خواند

مسکو - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت و مقابله با فساد مالی دومای روسیه در پی اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چنین تصمیماتی را از سوی هر کشوری مانع جدی بر سر راه مقابله همه جانبه با تروریسم در جهان خواند.

رئیس اندیشکده پاکستانی: اقدام آمریکا علیه سپاه عاقلانه نیست

اسلام آباد - ایرنا - رئیس اندیشکده چشم انداز راهبردی پاکستان (SVI) گفت: اقدام 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عاقلانه نیست و تروریست خواندن این نیروها هرگز توجیهی ندارد.

کارشناس فرانسوی: اقدام ترامپ علیه سپاه، عملیاتی نیست

تهران - ایرنا - تحلیلگر مسائل ایران و پژوهشگر مرکز مطالعات بین المللی و راهبردی فرانسه با اشاره به اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، تاکید کرد که این تصمیم به هیچ عنوان عملی

اقدام آمریکا علیه سپاه؛ تهدید جدی نظم بین‌الملل

اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه یکی از جدی ترین تهدیدها علیه نظم بین‌المللی است و همه کشور ها باید برای جلوگیری از این اقدام شرورانه دست به کار شوند

حماس: اقدام آمریکا علیه قدس، جولان و سپاه از یک جا آب می خورد

جنبش حماس فلسطین به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران واکنش نشان داد.

اقدام آمریکا علیه سپاه، عامل وحدت بیشتر مردم ایران شد

یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به اینکه دشمنی استکبار جهانی برای ملت ما روشن است، گفت: اقدام جاهلانه آمریکا در اهانت به سپاه پاسداران عامل وحدت هرچه بیشتر در کشور شد.

واکنش شیخ دعموش به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و تروریستی خواندن آن واکنش نشان داد.

شکست دادن تروریسم در منطقه عامل کینه آمریکا از سپاه است

بغداد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد تاکید کرد که آنچه بیش از هر چیز موجب کینه و دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اقدام اخیر علیه این نیرو شد، نقش برجسته سپاه در شکست تروریسم در منطقه است.

سردار سپهر: سپاه خار چشم آمریکا و مستکبران جهان است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اقدام اخیر دونالد ترامپ و دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: این حرکت یک بار دیگر خباثت و دشمنی آمریکا را نسبت به ایران اسلامی نشان داد.