تأثیرگذاری دانشگاه‌ها در حوادث غیر مترقبه

دانشگاه‌ها و دانشجویان در حوادث مترقبه می‌توانند با روحیه انسجام و هم بستگی تأثیرگذار باشندمطالب مرتبط

مدیریت انتظارات؛ ضرورتی در مدیریت حوادث طبیعی غیر مترقبه

در چهارمین جلسه اتاق فکر معاونت سیاسی وزارت کشور بر ضرورت مدیریت حوادث طبیعی غیر مترقبه تاکید شد

کاهش مدت سربازی به ازای خدمات داوطلبانه در حوادث غیر مترقبه

سخنگوی وزارت کشور گفت: وزیر کشور با ارائه پیشنهادی پیگیری می‌کند که مدت زمان حضور داوطلبانه جوانان در امدادرسانی به هموطنان عزیز آسیب‌دیده از حوادث غیر مترقبه از مدت سربازی آنها کسر شود.

ارتش نقش تأثیرگذاری در حفظ ارزش‌های انقلاب دارد

یزد - ایرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی نقش بسیار تأثیرگذاری در حفظ ارزش‌های انقلاب و تمامیت ارضی ایران دارند.

پیشنهاد وزیر کشور به مناسبت روز جوان؛ کسر خدمت سربازی به ازای خدمات داوطلبانه در حوادث غیرقبه

سخنگوی وزارت کشور از پیشنهاد وزیر کشور به مناسبت روز جوان خبر داد که براساس آن مدت زمان حضور داوطلبانه جوانان در امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از حوادث غیر مترقبه از مدت سربازی آنها کسر شود.

پیشنهاد وزیر کشور به مناسبت روز جوان؛ کسر خدمت سربازی به ازای خدمات داوطلبانه در حوادث غیرقبه

سخنگوی وزارت کشور از پیشنهاد وزیر کشور به مناسبت روز جوان خبر داد که براساس آن مدت زمان حضور داوطلبانه جوانان برای امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از حوادث غیر مترقبه ، از مدت سربازی آنها کسر شود.]]>

طرح تقویت جایگاه سپاه و لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه؛ دستور کار هفته آینده مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آینده طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا و لایحه مدیریت حوادث غیر مترقبه کشور را بررسی می‌کنند.

تدابیر ستاد بحران هرمزگان موجب حذف وقایع غیر مترقبه شد

بندرعباس - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تدابیر و تمهیدات صورت گرفته در سطح شهر بندرعباس موجب حذف وقایع غیر مترقبه و خسارات ناشی از آبگرفتگی معابر شد.

سپاه پاسداران؛ نهادی همزاد انقلاب اسلامی

سپاه پاسداران با ایمان به خدا ، حفاظت و پاسداری از این انقلاب و کشور را بر خود فرض می‌داند و ردپای خدمت سبز پوشان به مردم در کویر و کوهستان، دریا و فضا و در همه عرصه‌ها از میدان آتش و خون تا صحنه‌های برآمده از حوادث غیر مترقبه مشهود است.

ابوترابی: بیمه همگانی ساختمان‌ها در برابر حوادث غیر مترقبه یک امر ضروری است

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که چندین بار تاکنون بحث بیمه همگانی ساختمان‌ها در مجلس مطرح شده، اما به نتیجه‌ای نرسیده است، بر لزوم پیگیری این موضوع تاکید کرد.

پیشنهاد وزیرکشور برای کاهش مدت سربازی

سخنگوی وزارت کشور از پیشنهاد وزیر کشور برای کاهش مدت سربازی به ازای خدمات داوطلبانه امدادگران جوان در حوادث غیر مترقبه خبر داد.

تبریز|اقدام احمقانه ترامپ نشانه تأثیرگذاری سپاه در جهان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: اقدام احمقانه ترامپنشان از تأثیرگذار بودن وجود سپاه پاسداران در جهان است.

آماده باش حوزه‌های علمیه تا پایان بحران سیل در کشور

قم - مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در پیامی به مدیران حوزه‌ و نهادهای عالی حوزوی، فرهنگی، تبلیغی و ستادهای حوادث غیر مترقبه حوزه‌ تأکید کرد که آمادگی خود را تا پایان بحران سیل حفظ کنند.

لطفی: اقدام آمریکا ناشی از اقتدار و تأثیرگذاری سپاه در منطقه است

تیم های ارزیاب دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به سیستان اعزام شد

زاهدان- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تیم های ارزیاب این دانشگاه امروز/دوشنبه/ به شهرستان زابل اعزام شدند تا بیمارستان صحرایی در شرایط اضطراری را در منطقه برپا کنند.

همایش نقش فناوری در آسیب‌های حوادث طبیعی

همایش نقش فناوری در کاهش آسیب‌های حوادث طبیعی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود

سیستم‌های هشدار، هنگام وقوع حوادث طبیعی ضعیف هستند

عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: سیستم‌های هشدار، هنگام وقوع حوادث طبیعی ضعیف هستند که البته افراد با در نظر گرفتن مدیریت یکپارچه باید در انتقال سریع هشدارها گام بردارند.

برگزاری همایش "نقش فناوری در کاهش آسیب‌های حوادث طبیعی"

همایش نقش فناوری در کاهش آسیب‌های حوادث طبیعی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در برابر حوادث طبیعی خارج از بحث تحریم‌ها باید برخورد کرد

یک کارشناس حقوق بین الملل با بیان اینکه اقدامات آمریکا چه پیش از وقوع این حوادث و چه در اثنای وقوع این حوادث خلاف حقوق بشر و خلاف مقررات بین المللی، گفت: در برابر حوادث طبیعی مانند سیل و سایر از حوادث خارج از بحث تحریم‌ها باید برخورد کرد.

جسد نوجوان غرق شده در گرگانرود کشف شد

کلاله- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت:جسد نوجوان غرق شده در گرگانرود کشف شد.

زاهدی: کارها در دانشگاه پیام نور توسط مسئول دفتر رئیس دانشگاه انجام می‌شود

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که دانشگاه پیام نور در دو سال گذشته مورد بی مهری قرار گرفته است گفت که دانشگاه پیام نور توسط مسئول دفتر رئیس دانشگاه اداره می‌شود که این دور از شأن این دانشگاه است.