حضور مجدد وزیر کشور در خوزستان؛ بازدید هوایی از وضعیت اهواز

وزیر کشور امروز برای بررسی روند کارها وارد خوزستان شد.مطالب مرتبط

حضور مجدد وزیر کشور در خوزستان؛ بازدید هوایی از وضعیت اهواز

وزیر کشور امروز برای بررسی روند کارها وارد خوزستان شد.

وزیر کشور برای بار دوم از وضعیت کانال سلمان اهواز بازدید کرد

اهواز - ایرنا - با توجه به اهمیت سیل بند کانال سلمان و تهدید ورود سیلاب ناشی از سرریز آن به اهواز، وزیر کشور صبح پنج شنبه برای دومین بار از این کانال بازدید کرد.

وزیر کشور برای بار دوم از وضعیت کانال سلمان اهواز بازدید کرد

اهواز _ ایرنا_ با توجه به اهمیت سیل بند کانال سلمان و تهدید ورود سیلاب ناشی از سرریز آن به اهواز وزیر کشور صبح پنج شنبه برای دوم از این کانال بازدید کرد.

بازدید هوایی آیت‌الله موسوی‌جزایری از مناطق سیل‌زده خوزستان

گروه استان‌ها ـ نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در خوزستان به صورت هوایی از مناطق سیل‌زده بازدید کرد.

وزیر کشور از نقاط در معرض سیل در اهواز بازدید هوایی کرد

بازدید وزیر کشور از ورودی شهر اهواز و گفت‌وگوی بی‌واسطه با مردم منطقه

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور که برای سومین بار در هفته‌های اخیر برای نظارت بر مدیریت بحران سیل به خوزستان سفر کرده است، در ورودی شهر اهواز، از محور اندیمشک و شرایط منطقه بازدید و با مردم گفت‌وگو کرد.

وزیر نفت امشب به اهواز می‌رود

وزیر نفت پنجشنبه شب برای بازدید مستقیم از وضعیت استان خوزستان و بررسی شرایط عازم این استان می‌شود.

اداره کل راه و شهرسازی خوزستان مامور احداث سیل بند در اهواز شد

در پی بازدید وزیر کشور و استاندار خوزستان از سیل‌بندهای احداث شده در شهر سوسنگرد و عملکرد مناسب آن، فرمان اجرای این سیل‌بندها برای شهر اهواز به منظور جلوگیری از ورود سیلاب به این شهر صادر شد.]]>

رئیس‌جمهور از مناطق سیل زده اهواز بازدید کرد

رئیس جمهور در جریان سفر به استان خوزستان از مناطق سیل‌زده شهر اهواز و مسیر رودخانه‌های کرخه، کارون و دز به صورت هوایی بازدید کرد.]]>

رئیس جمهور از مناطق سیل زده اهواز بازدید کرد

رئیس جمهور در جریان سفر به استان خوزستان از مناطق سیل‌زده شهر اهواز و مسیر رودخانه‌های کرخه، کارون و دز به صورت هوایی بازدید کرد.

حضور 4 وزیر برای رسیدگی به وضعیت سیل در خوزستان

وزیر کشور، دفاع، کشاورزی و نفت امروز به‌صورت جداگانه برای رسیدگی به وضعیت سیل و طغیان رودخانه‌ها در خوزستان حضور یافتند.

نمایندگان10سازمان بین المللی از روستاهای اهواز بازدید کردند

اهواز-ایرنا- مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خوزستان گفت: هیات 31 نفره از نمایندگان 10 سازمان بین المللی در ایران که به منظور بازدید از مناطق سیل زده خوزستان به این استان آمده اند، ساعتی پیش از روستاهای بخش اسماعیلیه از توابع شهرستان اهواز با

نمایندگان10سازمان بین المللی از روستاهای اهواز بازدید کردند

اهواز-ایرنا- مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خوزستان گفت: هیات 31 نفره از نمایندگان 10 سازمان بین المللی در ایران که به منظور بازدید از مناطق سیل زده خوزستان به این استان آمده اند، ساعتی پیش از روستاهای بخش اسماعیلیه از توابع شهرستان اهواز ب

وضعیت سیل خوزستان وزیرکشور رابرای سومین باربه این استان کشاند

اهواز - ایرنا - وزیر کشور عصر روز چهارشنبه برای سومین بار در امسال تاکنون ، برای بررسی وضعیت سیل در خوزستان به این استان سفر کرد.

وضعیت سیل خوزستان وزیرکشور رابرای سومین باربه این استان کشاند

اهواز - ایرنا - وزیر کشور عصر روز چهارشنبه برای سومین بار در امسال تاکنون ، برای بررسی وضعیت سیل در خوزستان به این استان سفر کرد.

استفاده از امکانات استان‌های معین برای جلوگیری از نفوذ سیل

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور برای بررسی آخرین وضعیت استان خوزستان و اقدامات انجام شده برای مقابله با سیل وارد شده به اهواز، از مناطق ساحلی رود کارون در این شهر بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی از کمربندی شرق و غرب اهواز بازدید کرد

اهواز-وزیر راه و شهرسازی روز شنبه به همراه جمعی از مسئولان استان از کمربندی غرب و شرق اهواز و جاده اهواز به آبادان که به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده اند، بازدید کرد.

بازدیدهای شبانه وزیر کشور از مناطق سیل زده /محورها مسدود هستند

اهواز - خوزستان همچنان درگیر سیلاب است و هم اکنون شهر اهواز به شدت در محاصره سیلاب قرار گرفته است به گونه‌ای که وزیر کشور برای سومین بار در سال جاری به خوزستان سفر کرد.

رئیس جمهور به صورت هوایی از مناطق سیل زده خوزستان بازدید کرد

اهواز ـ رئیس جمهور در جریان سفر خود به استان خوزستان به صورت هوایی از مناطق سیل زده این استان دیدن کرد.

سفر رئیس جمهور به خوزستان

اهواز - ایرنا - حجت السلام حسن روحانی رئیس جمهور در سفر یک روزه به استان خوزستان از کمپ سیل زدگان در اهواز بازدید و در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان حضور یافت.