ابقای کرباسچی به عنوان دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی

برای یک دوره دیگر غلامحسین کرباسچی به عنوان دبیرکل و محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی انتخاب شدند.مطالب مرتبط

دبیران کمیته های حزب کارگزاران انتخاب شدند

تهران-ایرنا- دومین جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در سال جدید برگزار شد و در این نشست دبیران کمیته های مختلف این تشکل سیاسی انتخاب شدند.

دبیران کمیته های کارگزاران سازندگی ایران انتخاب شدند

فعالیت انتخاباتی کارگزاران در چارچوب جبهه اصلاحات

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: این حزب در چارچوب جبهه اصلاحات در انتخابات مجلس فعالیت می‌کند.

نمازی: ترامپ سبب خیر شد

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط دولت ترامپ موجب تقویت وحدت و همبستگی ملی شد، گفت: ترامپ با وجود آنکه بارها اعلام کرده که خواهان مذاکره با ایران است، اما در عمل دنبال مذاکره نیست.

نقش محوری روحانیان در گسترش گفتمان ارزشی

معاون وزیر اطلاعات گفت: ارزش‌های اسلامی محور گفتمان دینی و ملی در کشور است و طلاب و روحانیان به عنوان سربازان امام زمان(عج) در ابقای این گفتمان دینی نقش بسزایی دارند.

اصلاح سامانه معاملاتی بورس از برنامه‌های سال جاری است

دبیر کل کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار تهران گفت: در سال گذشته تعامل سازمان بورس و کانون برای رفع مشکلات کارگزاران مناسب بوده و امید می‌رود اقداماتی مانند اصلاح دامنه نوسان، حجم مبنا و اصلاح سامانه معاملاتی و در مجموع اقداماتی که به ریزساختارهای بازارس

رهبر یک حزب عراقی: جهان گواه مبارزه سپاه با تروریسم است

بغداد – ایرنا – دبیرکل جنبش جهاد و سازندگی عراق گفت: مصداق واقعی تروریسم نیروهای آمریکایی هستند نه سپاه پاسداران که جهان شاهد ایستادگی و مبارزه این نیرو با تروریسم مورد حمایت واشنگتن در منطقه بوده است.

روایت زندگی همسر دبیرکل سابق حزب الله/ «هم‌قسم» با شهید تا انتها

«الوصول» عنوان اصلی کتاب شرح زندگی و خاطرات «ام یاسر»، همسر شهید سیدعباس موسوی است که توسط احمد نطنزی با عنوان «هم‌قسم» به فارسی ترجمه و توسط انتشارات به‌نشر روانه بازار کتاب شده است.

بخشی از فعالیت‌های قرار سازندگی خاتم الانبیاء در مناطق سیل زده پلدختر

هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور در مناطق سیل زده پلدختر و معمولان، اقدامات شایسته‌ای برای بهتر شدنِ اوضاع منطقه انجام دادند.

تذکر نمایندگان درباره احقاق حق کارگزاران مخابرات روستایی

قانون جدید احزاب روند تشکیل پارلمان اصلاحات را کند کرده است

تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: با توجه به قانون جدید احزاب، احتمال دارد پارلمان اصلاحات به عنوان یک تشکل جدید مطرح شود نه یک سازوکار ائتلافی و همین موضوع بررسی فرایند تشکیل پارلمان اصلاحات کند شده است.

اخطار مجلسی‌ها به روحانی و جهانگیری در خصوص ابقای پوری حسینی

چهل و سه تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای شدیداللحن خطاب به رییس جمهور و معاون اول وی، خواستار برکناری پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی شدند.

ابقای دهلان الحمد در ریاست کنفدراسیون دوومیدانی آسیا

رئیس قطری کنفدراسیون دوومیدانی آسیا در سمت خود ابقا شد.

برنامه های ظریف در سوریه/اخبار فعالیت نظامیون درسیل اخیر/ارائه برنامه انتخابات به شورای نگهبان

شکایت از جان کری به دلیل تلاش‌هایش برای حفظ برجام، انتصاب «محمود نیلی احمدآبادی» به عنوان رئیس «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها»، ارائه برنامه زمان‌بندی برگزاری انتخابات به شورای نگهبان، فعالیت انتخاباتی کارگزاران در چارچوب جبهه اصلاحات، تمرین هوایی تیزپرواز

اوضاع منطقه، موضوع مذاکرات لاوروف با دبیرکل سازمان ملل

وزیر خارجه روسیه در گفت‌وگو با دبیرکل سازمان ملل بر ادامه مشارکت سازنده مسکو برای کمک به حل و فصل دیپلماتیک-سیاسی مناقشات و بحران‌ها در منطقه خاورمیانه، از جمله در سوریه و یمن، تأکید کرد.

قرارگاه سازندگی در مناطق سیل‌زده لرستان تشکیل شود؛ 500 خانوار پلدختری نیازمند اسکان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان با بیان اینکه قرارگاه سازندگی باید هر چه سریع‌تر در مناطق سیل‌زده لرستان شکل بگیرد گفت: 500 خانوار پلدختری نیاز اساسی برای اسکان در محل جدید دارند.

انتظار امام عصر (عج) به سازندگی فردی و اجتماعی منجر می شود

کاشان - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان گفت: یکی از رسالت های مهم شیعیان جهان انتظار فرج امام عصر (عج) است چنان که پیامبر اسلام (ص) نیز فرمودند، انتظار حضرت مهدی (عج) بر همه اعمال برتر بوده و به سازندگی فردی و اجتماعی مسلمانان منجر می شود.

همه پرسی برای اصلاح قانون اساسی مصر؛ نیاز داخلی یا سفارش خارجی؟

مصوبه پارلمان مصر که زمینه ابقای عبدالفتاح السیسی بر مسند ریاست جمهوری مصر را تا سال 2030 فراهم می کند بیش از اینکه نیاز داخلی باشد سفارش خارجی است.

دبیرکل سازمان ملل خواستار آتش بس در لیبی شد

تهران - ایرنا - دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه هنوز برای جلوگیری از جنگی خونین در لیبی زمان هست، خواستار آتش بس و پیگیری راه حل سیاسی از سوی دو طرف در این کشور شد.

سلطان البرکانی رئیس شورای نمایندگان یمن شد

معاون دبیرکل کنگره مردمی سراسری یمن به عنوان رئیس شورای نمایندگان این کشور انتخاب شد.]]>