واحدهای پیام نور هیچ خسارت سازه‌ای نداشته‌اند/اختصاص ردیف اعتباری ویژه برای کمک به سیل زدگان

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه تمام اماکن دانشگاه پیام نور تحت پوشش بیمه تکمیلی حوادث هستند، گفت: خوشبختانه واحدهای این دانشگاه در مناطق سیل زده آسیب جدی نداشته و این دانشگاه آمادگی دارد فضای فیزیکی خود را به مدارس و دانشگاه‌هایمطالب مرتبط

واحدهای پیام نور هیچ خسارت سازه‌ای نداشته‌اند/اختصاص ردیف اعتباری ویژه برای کمک به سیل زدگان

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه تمام اماکن دانشگاه پیام نور تحت پوشش بیمه تکمیلی حوادث هستند، گفت: خوشبختانه واحدهای این دانشگاه در مناطق سیل زده آسیب جدی نداشته و این دانشگاه آمادگی دارد فضای فیزیکی خود را به مدارس و دانشگاه‌های

نوبخت: 7 هزار میلیارد تومان بابت خسارت به سیل زدگان اعطا می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه پیرامون پرداخت خسارت های وارده به سیل زدگان گفت: آنچه تاکنون پیش بینی شده، دستکم هفت هزار میلیارد تومان می توان از ردیف های نقدی و اسناد اوراق بودجه، برای بازپرداخت و به نوعی جبران خسارت های سیل زدگان اختصاص داد.

پیشنهاد تشکیل کمیته ویژه برای بررسی میزان خسارت واحدهای صنعتی سیلزده

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه این سازمان در صدد است بعد از رفع آبگرفتگی استان های سیل زده کمیته 4 نفره ای برای ارزیابی دقیق میزان خسارت واحدهای صنعتی تشکل دهد، گفت: باید با تخمین میزان خسارت کمک‌های لازم برای احیاء واحدهای صنعتی شود.

واحدهای پیام نور در مناطق سیل زده آسیب جدی ندیدند

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: واحدهای این دانشگاه در مناطق سیل زده آسیب جدی نداشته از طرفی تمام اماکن این دانشگاه تحت پوشش بیمه تکمیلی حوادث هستند.

تدارک سازه جدید اسکان سیل‌زدگان/ پاک‌سازی شهر رو به اتمام است

خرم‌آباد- بررسی احداث سازه جدید برای اسکان موقت سیل‌زدگان و انجام مراحل پایانی پاک‌سازی شهر توسط نیروهای جهادگر از جمله آخرین اخبار سیل در پلدختر است.

با ماهی ۱۰ هزار تومان به سیل زدگان کمک کنیم

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با تشریح تازه‌ترین اقدامات حمایتی از سیل زدگان، میزان خسارت وارده به تعاونی‌ها را ۱۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و از اختصاص وام ۵۰ میلیون تومانی خرید لوازم خانگی به سیل زدگان خبر داد.

خسارت ۲۰۰۰میلیارد تومانی سیل به واحدهای تولیدی و صنفی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خسارت حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومانی سیل به واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی از کمک به واحدهای این بخش از طریق امهال وام، معافیت مالیاتی و نظایر آن خبر داد.

بیش از ۵۰۰ مرکز درمانی در جریان سیل آسیب دید/ خسارت ناشی از سیل از ردیف‌های بودجه‌ای وزراتخانه‌های مختلف تامین می‌شود

وزیر بهداشت و درمان در پاسخ به این سوال که آیا قرار است بخشی از منابع دستگا‌ه‌های مختلف به سیل‌زدگان پرداخت شود، گفت: ]]>

۲۰ درصد خسارت سیل زدگان توسط بیمه ها پرداخت شد

بهشهر- معاون امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: ۲۰ درصد خسارت سیل زدگان استان توسط بیمه پرداخت شد و از تمام ظرفیت‌ها برای جبران خسارت سیل استفاده می‌شود.

احتمال تغییرات در بودجه به نفع سیل زدگان

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس گفت: برای حل مشکل سیل زدگان احتمال تغییر در ردیف‌های بودجه بیش از سایر راهکارها وجود دارد.

اختصاص خط اعتباری ۵۴۰ میلیاردی به صندوق پژوهش و فناوری یزد

خط اعتباری ۵۴۰ میلیارد ریالی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی کشور جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و تحقق اقتصاد دانش‌بنیان، به صندوق‌ پژوهش و فناوری استان یزد اختصاص یافت.

اختصاص پنج میلیارد تومان برای آزادسازی واحدهای تجاری چابکسر

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رودسر از اختصاص پنج میلیارد تومان اعتبار برای تملک و آزادسازی واحدهای تجاری در شهر چابکسر خبر داد.

دو ماموریت مهم برای بانک‌ها

جبران خسارت سیل‌زدگان و ارائه تسهیلات برای رونق تولید، دو مأموریت ویژه بانک‌ها در سال جاری است که نیازمند استفاده از راه‌کارهایی برای تأمین منابع موردنیاز آن‌هاست.

گرگان| اختصاص سیمان و پروانه رایگان برای ساخت واحدهای مسکونی سیل‌زده

معاون پشتیبانی بنیادمسکن کشور گفت: صدور پروانه و سیمان برای احداث منازل مسکونی خسارت دیده در سیل اخیر رایگان است.

ایجاد 234 سازه مکانیکی آبخیزداری در شهر ایلام

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: سازه های آبخیزداری نقش مهمی در جلوگیری از جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارت به زیرساخت ها و مناطق شهری دارد.

آب به جازموریان بازگشت / اختصاص ردیف بودجه برای احیاء تالاب

کرمان – بعد از دو سال خشکسالی آب به بخش هایی از تالاب جازموریان بازگشت و امیدها را برای احیاء مجدد این اکوسیستم زنده کرد با این وجود عدم اختصاص حق آبه این تالاب را در معرض خطر قرارداده است.

تدوین طرح یا لایحه‌ای برای جبران خسارت سیل‌زدگان

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، از تصمیم مجلس و دولت برای تدوین لایحه یا طرحی دو فوریتی به منظور جبران خسارت سیل‌زدگان خبر داد

آقای روحانی هر چه سریع‌تر خسارت سیل زدگان پرداخت شود

نماینده مردم محلات در مجلس خطاب به رئیس جمهور خواستار تسریع در پرداخت خسارت به سیل زدگان شد.

خسارت حدود 2 هزارمیلیارد تومانی سیل به واحدهای تولیدی و صنفی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خسارت حدود 2 هزار میلیارد تومانی سیل به واحد های صنعتی، معدنی و صنفی از کمک به واحدهای این بخش از طریق امهال وام، معافیت مالیاتی و... خبر داد.

سامانه ثبت خسارت سیل‌زدگان راه‌اندازی شد

به منظور شناسایی انواع خسارات و میزان آسیب وارده به اعضای سیل‌زده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در حوادث اخیر و همچنین امکان برنامه‌ریزی مناسب برای مساعدت به این قشر تلاشگر و زحمتکش کشور، سیستم ثبت خسارت سیل‌زدگان در چارچوب سامانه بیمه ا