یوتیوب پخش زنده نشست کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا را قطع کرد

تهران - ایرنا - اظهارات اسلام هراسانه و ضدیهودی شماری از کاربران درحاشیه پخش زنده جلسه روزسه شنبه کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا درباره نقش رسانه های اجتماعی در افزایش نژادپرستی، یوتیوب را مجبور به قطع چت(گفتگوی آنلاین) زنده کرد.مطالب مرتبط

یوتیوب پخش زنده نشست کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا را قطع کرد

تهران - ایرنا - اظهارات اسلام هراسانه و ضدیهودی شماری از کاربران درحاشیه پخش زنده جلسه روزسه شنبه کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا درباره نقش رسانه های اجتماعی در افزایش نژادپرستی، یوتیوب را مجبور به قطع چت(گفتگوی آنلاین) زنده کرد.

ضرب الاجل کمیته قضایی مجلس نمایندگان برای وزارت دادگستری آمریکا

کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با احضار دادستان کل این کشور خواستار انتشار گزارش کامل (بدون سانسور)، «رابرت مولر» تا تاریخ اول ماه می شد.

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار دریافت گزارش کامل مولر شد

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا رسماً خواستار دریافت گزارش کامل تحقیقات بازرس ویژه پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا شد.

گزارش مولر در اختیار کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا

فرزند ترامپ در طول فعالیت ستاد انتخاباتی ترامپ مستقیما با ویکی لیکس در ارتباط بود.

پاسخ های وزیر دادگستری نمایندگان مجلس را قانع کرد

تهران- ایرنا- علیرضا آوایی وزیر دادگستری برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در نشست امروز کمیسیون حقوقی قضایی مجلس حضور یافت.

دادستان کل آمریکا به قلب واقعیت در گزارش مولر متهم شد

نیویورک- ایرنا- رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از روند ارسال گزارش تحقیقات مربوط به انتخابات 2016 آمریکا به کنگره، دادستان کل این کشور را به قلب واقعیت در این گزارش متهم کرد.

نارضایتی دمکرات ها از گزارش سانسور شده دخالت مسکو در انتخابات آمریکا

تهران- ایرنا- دمکرات های کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا یک روز پس از انتشار گزارش کامل اما ویرایش شده 'مولر' خواستار انتشار متن کامل بدون سانسور آن شدند.

کمیته قضایی مجلس آمریکا به دنبال گفتگوی مستقیم با رابرت مولر

حضور وزیر دادگستری در کمیسیون قضایی مجلس

وزیر دادگستری: حضور در کمیسیون قضایی مجلس برای پاسخ به سوال از سوی نمایندگان بود.

انتقاد شدید رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از ترامپ

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از دونالد ترامپ به خاطر سوء استفاده از تصویر مربوط به حمله 11 سپتامبر برای توهین به یک نماینده کنگره به شدت انتقاد کرد.

نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مسئولان شهرستان ری

نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با فرماندار، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر و بخش های تابعه شهرستان ری برگزار شد.

درگیری لفظی دو نماینده در مجلس

تهران- ایرنا- درجلسه علنی روز سه شنبه مجلس پس از انکه یکی از نمایندگان اصولگرا با طرح سوالی مجلس را به سکوت و عدم برخورد قاطعانه تر در برابر مصوبات کنگره آمریکا متهم کرده بود با واکنش یکی از نمایندگان اصلاح طلب روبرو شدکه این مساله برای لحظاتی به درگیری ل

مناقشه میان کنگره و دولت آمریکا

بن بست میان کنگره و دولت آمریکا بر سر درخواست کمیته راه و روش های مجلس نمایندگان،حکایت از یک مناقشه حقوقی بی سابقه دارد.

نمایندگان همه جناح‌ها، طرح مقابله با اقدامات آمریکا را تهیه کردند

دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اظهارات خود تأکید کردند نمایندگان همه جناح‌های سیاسی، طرح اقدام متقابل علیه آمریکا را تهیه کرده اند و نباید تهیه این طرح به جناح خاصی اختصاص داده شود.

نمایندگان آمریکا و کره شمالی در نشست "کمربند و جاده" چین شرکت می‌کنند

وزیر خارجه چین امروز (جمعه) از حضور نمایندگانی از آمریکا و کره شمالی در نشست "کمربند و جاده" خبر داد.

تذکر نمایندگان درباره‌ی طرح اقدام متقابل علیه آمریکا

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا تذکراتی را مطرح کردند.

فرار مالیاتی ترامپ و تعیین مهلت دوم برای انتشار اظهارنامه

تهران – ایرنا - «ریچارد نیل» رئیس کمیته امور مالی مجلس نمایندگان آمریکا روز شنبه ضرب الاجل جدیدی در روز 23 آوریل (3 اردیبهشت) برای سازمان خدمات درآمد داخلی این کشور تعیین کرد تا اظهارنامه های مالیاتی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را منتشر کند.

کمیته کمیسیون امنیت ملی جزئیات طرح "مقابله به مثل با آمریکا" را تصویب کرد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که کمیته مربوط برای بررسی مواد طرح مقابله به مثل با اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، کارش به اتمام رسید که قرار است نظرات کمیته در جلسه امروز کمیسیون مورد تصمیم گیری قرار گیرد.

طالبان در واکنش به فهرست کابل: نشست قطر مجلس عروسی نیست!

گروه طالبان در واکنش به انتشار فهرست نمایندگان حکومت افغانستان در نشست بین‌افغانی در قطر بار دیگر تاکید کرد که هیچ کسی در این نشست به نمایندگی از حکومت افغانستان حضور نخواهد داشت.

شیف: بازی هنوز تمام نشده است

رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا درباره تبانی احتمالی ستاد انتخاباتی ترامپ با روس ها گفت: بازی هنوز تمام نشده است