تروریستی خواندن سپاه خوش‌خدمتی ترامپ به نتانیاهو است

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین درباره بلندی‌های جولان نوعی خوش‌خدمتی او به نتانیاهو و صهیونیست‌ها در آستانه انتخابات اسرائیل است.مطالب مرتبط

امام جمعه :آگاهی جهان اسلام از اقتدار سپاه در پی اقدام ترامپ در تروریستی خواندن این نهاد

حرکت نابخردانه  ترامپ در تروریستی خواندن سپاه به نفع ملت ایران وآگاهی دیگر کشورهای جهان اسلام از حضور مقتدرانه این نهاد درمنطقه شد.

ابوترابی: ترامپ با تروریستی خواندن سپاه کینه و عصبانیت خود را از شکست نشان داد

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه سپاه همواره در تمام عرصه‌های کشور حاضر بوده و تمام قد در برابر آمریکا ایستاده است، گفت: ترامپ با تروریست خواندن سپاه، کینه و عصبانیت خود را پس از شکست در جنگ نیابتی نشان داد.

نمازی: ترامپ سبب خیر شد

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط دولت ترامپ موجب تقویت وحدت و همبستگی ملی شد، گفت: ترامپ با وجود آنکه بارها اعلام کرده که خواهان مذاکره با ایران است، اما در عمل دنبال مذاکره نیست.

لوبلاگ: تروریست خواندن سپاه ؛ با هدف تحریک ایران به جنگ صورت گرفته است

تهران - ایرنا - پایگاه خبری - تحلیلی 'لوبلاگ' ، اقدام دولت آمریکا در تروریستی قلمداد کردن سپاه پاسداران را اقدامی نادرست خواند که اهداف خاصی از جمله کمک به نتانیاهو و ایجاد بهانه برای جنگ را دنبال می کند.

واکنش یک همدانی به اقدام نابخردانه ترامپ

اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران فضای مجازی به دنبال داشت.

تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد

همدان - امام جمعه همدان با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد، گفت: آمریکا جرأت رویارویی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارد.

رژیم صهیونیستی عامل تصمیم ترامپ در تروریست خواندن سپاه است

علاءالدین بروجردی گفت: شاید عامل اساسی تصمیم ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی باشد چرا که ترامپ برای دور آینده انتخابات ریاست جمهوری به شدت نیازمند رای لابی صهیونیسم در آمریکا است و مرتب در حال باج دادن به این رژیم

حزب الله عراق: تروریستی خواندن سپاه در راستای اجرای معامله قرن است

سخنگوی گردان‌های حزب الله عراق تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گامی در جهت اجرای معامله قرن دانست.

محکومیت اقدام نابخردانه رئیس جمهورآمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اساتید و دانشگاهیان مهاباد اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

تروریست خواندن«سپاه» محکوم به شکست است/ ضرورت توجه به مردم کالپوش

سمنان - نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا محکوم به شکست است، گفت: سپاه یک فرد نیست که بشود آن را تحریم کرد بلکه سپاه همه مردم ایران هستند.

تروریستی خواندن سپاه به ضرر آمریکا خواهد شد

اصفهان - ایرنا - امام جمعه نجف آباد گفت: زیان اقداماتی از قبیل قراردادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی به خود آمریکایی ها بازخواهد گشت.

گفتگو|واکنش کواکبیان به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، اوج ضعف و استیصال هیئت حاکمه آمریکا در برابر قدرت ایران را نشان می‌دهد.

تروریستی خواندن سپاه اقدامی بی سابقه و حربه‌ای جدید است

جمعی از اندیشمندان بین‎المللی معتقدند آمریکا در امتداد حرکت های پیشین خود برای تسلیم ایران مانند تحریم، اکنون به حربه جدید تروریست خواندن سپاه پاسداران متوسل شده است.

تروریستی خواندن سپاه مغایر قانون ضدتروریسم آمریکا در سال ۱۹۹۶ است

کارشناس ارشد سابق سیا معتقد است تروریستی خواندن نیروی نظامی یک کشور به علت آنکه بودجه آن توسط یک کشور تامین می شود نه از طریق سازمانهای غیر قانونی، مغایر قانون ۱۹۹۶ آمریکاست.

آیا 'زمستان ترامپ' فرا رسیده است؟

اردبیل - ایرنا - 'مجله اینترنتی 'سی روز آنلاین' در مطلبی با عنوان 'تبعات برچسب ‌زنی ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران؛ آیا زمستان ترامپ فرارسیده است؟' به قلم مهدی جهاندیده به موضوع اقدام اخیر دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست ترویسم پردا

امام جمعه همدان: اقدام ترامپ غیرعقلانی است

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: اقدام رییس جمهوری آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک تصمیم غیرعقلانی است و خیلی از دولتمردان آمریکایی نیز عملکرد ترامپ در این باره را زیرسوال برده اند.

شیخ الاسلام: اقدام ترامپ علیه سپاه، ناشی از دعوای داخلی آمریکا است

یک دیپلمات پیشین کشورمان اقدام ترامپ علیه سپاه را همانند دیگر کارهای او خلاف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: ترامپ تلاش کرد تا با این کار به نتانیاهو در انتخابات کمک کند که از سوی دیگر جناح صهیونیست هم بتواند در انتخابات به او کمک کند.

اقدام ترامپ همبستگی داخلی را افزایش داد

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اقدام ترامپ در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی موجب شد حتی کسانی که به برخی عملکردهای سپاه انتقاد داشتند، حمایت خود را از سپاه اعلام کنند.

کنگره آمریکا امروز درباره اقدام ضد ایرانی ترامپ تصمیم گیری می‌کند

کنگره آمریکا تا پایان وقت امروز دوشنبه فرصت دارد تا درباره اقدام هفته گذشته «دونالد ترامپ» در تروریستی خواندن سپاه پاسداران ایران تصمیم گیری کند.

اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه بر مشهوریت سپاه می‌افزاید/ ضرورت تاسیس اداره صیانت از منافع و اموال ایران در خارج از کشور