هوای آسمان ایلام اواخر هفته جاری بارانی است

ایلام - ایرنا - رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: سیستم بارشی از اواسط روز پنجشنبه در آسمان استان شروع به فعالیت می کند.مطالب مرتبط

ایلام بارانی است/ احتمال نفوذ گرد و غبار به نواحی مرزی استان

هرچند هوای ایلام بارانی است اما احتمال نفوذ گرد و غبار به نواحی مرزی استان نیز وجود دارد.

محورهای شریانی ایلام بارانی و لغزنده است

فرمانده پلیس راه ایلام ن با اشاره به تداوم بارندگی، کاهش دید و لغزندگی جادها تا اطلاع ثانوی گفت: محورهای شریانی استان ایلام بارانی و لغزنده است.

افزایش دمای هوای کرمانشاه طی هفته جاری

کرمانشاه_ مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش دمای هوای استان طی هفته جاری خبر داد.

جو خوزستان تا پایان هفته پایدار است

اهواز-مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از فردا سه شنبه تا اواخر هفته جاری جوی نسبتا پایدار بر روی استان حاکم خواهد بود و انتظار بارش موثری را نخواهیم داشت.

بارش باران و برف مهمانان بهاری استان مازندران

ساری - ایرنا - بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، هفته آینده همزمان با روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه - مصادف با نیمه شعبان - آسمان استان در مناطق جلگه ای بارانی و در بخش کوهستانی برفی خواهد بود.

کیم جونگ اون اواخر آوریل به روسیه سفر می‌کند

کاخ ریاست‌جمهوری روسیه اعلام کرد رهبر کره‌شمالی اواخر ماه جاری به مسکو سفر می‌کند.]]>

هوای مازندران تا پایان هفته بارانی می ماند

ساری – ایرنا – هواشناسی مازندران اعلام کرد که ناپایداری جوی همراه با کاهش دمای هوا در استان طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت و احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها هم وجود دارد.

آسمان همدان تا پایان هفته صاف است

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: با فعالیت جوی پایدار در این استان، آسمان همدان تا پایان هفته صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود.

تساوی یک نیمه‌ای نساجی و پدیده در هوای بارانی

زمستان در بهار آذربایجان شرقی

ایرنا - تبریز - مناطق مختلف آذربایجان شرقی از اواخر هفته گذشته تا امروز (دوشنبه) شاهد بارش برف بوده است، به گونه ای که مردم می گویند زمستان در بهار به این استان بازگشته است.ارش 50 سانتی متری برف در «ورزقان» در اواخر هفته قبل و مسدود شدن راه 60 روستای این

رنسانس زمستان در اردیبهشت همدان

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان پیش بینی کرد: به دنبال فعالیت سامانه بارشی از اواخر فردا / یکشنبه / دمای هوای همدان به مدت سه روز به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد و اردیبهشت همدان حال و هوای زمستانی به خود می گیرد.

رنسانس زمستان در اردیبهشت همدان

همدان- ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی همدان پیش بینی کرد: به دنبال فعالیت سامانه بارشی از اواخر فردا / یکشنبه / دمای هوای همدان به مدت سه روز به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد و اردیبهشت همدان حال و هوای زمستانی به خود می گیرد.

کارشناس بازار سرمایه:شاخص بورس اوایل هفته آینده کاهشی می شود

تهران-ایرنا- کارشناس بازار سرمایه گفت: رشد شاخص بورس با این شدت ادامه دار نخواهد بود و با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، بازار اواخر هفته جاری و یا اوایل هفته آینده یک اصلاحی را تجربه و روند کاهشی را در پیش می گیرد اما مجددا شاخص سمت و سوی افزایشی را به

سامانه بارشی جدید از اواخر وقت یکشنبه بر خوزستان حاکم می شود

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی جدید از اواخر وقت یکشنبه وارد استان می شود و تا سه شنبه در آسمان استان فعال خواهد بود.

آسمان استان یزد صاف تا نیمه ابری واحتمال بارش پراکنده

آسمان نیمه ابری ، گاهی افزایش ابر و رگبار پراکنده باران جو غالب هوای امروز استان یزد اعلام شد .

هوای سالم، همچنان مهمان آسمان تهران

هوای تهران همچنان در وضعیت سالم قرار دارد.

ورود سامانه بارشی جدید از فردا

سامانه بارشی جدید از اواخر روز سه شنبه هفته جاری وارد آذربایجان غربی می شود.

محصول کلزاکاران ایلام 30 درصد بیشتر از پارسال است

ایلام - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی ایلام پیش بینی کرد میزان تولید و برداشت دانه روغنی کلزای استان در سال زراعی جاری 30 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.

آسمان استان ابری تا نیمه ابری همراه با گرد وغبار

آسمان ابری تا نیمه ابری همراه با گرد وغباروبه احتمال زیاد بارش باران در بعد از ظهر جو غالب هوای امروز استان یزد اعلام شد .

15هزار نفر امسال در ایلام مهارت های شغلی فرا می گیرند

ایلام-ایرنا- مدیر کل آموزش های فنی و حرفه ای استان ایلام گفت: ارائه آموزش مهارت های شغلی به 15 هزار نفر برای سال جاری پیش بینی و تعهد شده است.