صنعت غذای کشور با نوآوری ارتقا می‌یابد

تهران- ایرنا- با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پیگیری کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان و با هدف ارتقای نوآوری در صنعت غذای «مرکز نوآوری در حوزه صنعت غذا» ایجاد شد.مطالب مرتبط

صنعت غذای کشور با نوآوری ارتقا می‌یابد

تهران- ایرنا- با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پیگیری کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان و با هدف ارتقای نوآوری در صنعت غذای «مرکز نوآوری در حوزه صنعت غذا» ایجاد شد.

صنعت غذای کشور با نوآوری ارتقا می‌یابد

ایجاد مرکز نوآوری در حوزه صنعت غذا

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پیگیری کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان «مرکز نوآوری در حوزه صنعت غذا» ایجاد شد.

بانک اطلاعاتی حوزه تجاری صنعت هوایی ایران ارتقا می‌یابد

تهران - ایرنا - ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سال جاری اقدام به ارتقای بانک اطلاعاتی حوزه تجاری صنعت هوایی ایران می کند.

جشنواره غذای اکو؛ گام بلند زنجان در توسعه گردشگری

زنجان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی استان و شهردار زنجان برگزاری جشنواره غذای اکو - جاده ابریشم را فرصتی مغتنم برای معرفی و تقویت صنعت گردشگری این شهر در ابعاد ملی و بین المللی عنوان کردند.

چهارمحال و بختیاری| وضعیت جاده‌های شهرستان سامان ارتقا می‌یابد

فرماندار سامان گفت: ارتقا وضعیت جاده‌های شهرستان سامان امری ضروری است زیرا در طول سال بیش از 2 میلیون گردشگر به سامان سفر می‌کند.

انعقاد تفاهم‌نامه بین صندوق نوآوری و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی

تهران- ایرنا- صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سازمان صنایع کوچک ایران و شهرک‌های صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف کمک به توسعه و تجاری‌سازی فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

جشنواره بین المللی غذای اکو در زنجان آغاز بکار کرد

زنجان - ایرنا - پنجمین جشنواره بین المللی غذای اکو، جاده ابریشم شامگاه /پنجشنبه/ با حضور سفیران و دیپلمات های 9 کشور جهان، نمایندگان سازمان همکاری اقتصادی اکو و آشپزهای کشورهای عضو در این استان آغاز بکار کرد.

ارسال روزانه سه هزار پرس غذای گرم از اصفهان به مناطق سیل زده کشور

روزانه سه هزار پرس غذای دست پخت خادمان چهارده معصوم حسینیه معرفت اصفهان به مناطق سیل زده استان خوزستان و لرستان ارسال می‌شود.

ارتقای استانداردهای حفاظت از ذخایر ژنتیکی با تشکیل شبکه بانک‌های ژن

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: با تشکیل شبکه بانک‌های ژن کشور، استانداردهای حفاظت از ذخایر ژنتیکی کشور ارتقا می‌یابد.

پنجمین جشنواره غذای اکو-جاده ابریشم در زنجان آغاز بکار کرد

پنجمین جشنواره بین المللی غذای اکو-جاده ابریشم شامگاه دیروز با حضور سفرا و دیپلمات های ۹ کشور جهان، نمایندگان سازمان همکاری اقتصادی اکو، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور و استاندار زنجان و آشپزهای کشورهای عضو اکو و جاده ابریشم آغاز بکار کرد.]]>

جشنواره غذای اکو رویداد مهم اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است

زنجان-استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان مرکز توزیع مسافر در شمال غرب کشور است، گفت: جشنواره غذای اکو به عنوان رویداد مهم اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

عطر غذای حضرتی در مناطق سیل‌زده

همین‌طور که غذا را می‌کشند ذکر می‌گویند؛ از مشهد راهی شده‌اند تا آشپزخانه آستان قدس رضوی در مناطق سیل‌زده پا بگیرد؛ از همان روزهای نخست امدادرسانی عطر غذای حضرتی در منطقه پیچیده است.

افزایش 30درصدی تسهیلات واحد های تولیدی کشور

مدیر عامل بانک توسعه صنعت و معدن کشور:تسهیلات واحد های تولیدی کشور 30درصد افزایش می یابد.

جشنواره بین‌المللی غذای اکو در زنجان به روایت تصویر

پنجمین جشنواره بین‌المللی غذای اکو _جاده ابریشم با حضور سفیران و دیپلمات‌های کشورهای عضو اکو در زنجان آغاز به کار کرد.

جشنواره غذای اکو؛ بستری برای تعامل زنجان با دنیا

زنجان - ایرنا - سفیران کشورهای یونان، اتریش، کروواسی و قزاقستان که جهت شرکت در جشنواره غذای اکو - جاده ابریشم وارد استان شده اند به صورت جداگانه با استاندار زنجان دیدار کردند.

پخت روزانه 5 هزار غذای گرم در پلدختر

موکب های اربعین استان سمنان وظیفه پخت روزانه پنج هزار پرس غذای گرم در پلدختر را بر عهده گرفتند.

اصفهان| ماجرای ظهور آشپزخانه‌های تلگرامی؛ آیا غذاهای تلگرامی از سلامت کامل برخوردارند؟

در دنیا موجی از بازگشت به غذای خانگی دیده می‌شود آن هم با جدیدترین امکانات روز که دنیای دیجیتال و فضای مجازی فراهم کرده‌، حالا غذای خانگی یک نیاز و خواسته جهانی است.

زنجان میزبان جشنواره بین المللی غذای اكو

جشنواره بین المللی غذای اكو – جاده ابریشم از امشب در گاوازنگ زنجان  آغاز به کار می کند .

"زیست‌بوم استارتاپی‌ و دانش‌بنیان" اولویت دولت در تحقق رونق تولید

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در دیدار با رییس‌جمهوری کشورمان گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این معاونت در حوزه رفع چالش‌ها و اقلام تحریمی، در جهت حل مشکلات کشور، تاسیس کارخانجات نوآوری و مراکز نوآوری، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و زیست‌بوم کارآف