ما پای نظام و ولایت تا ابد ایستاده ایم

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به تجمع ضد آمریکایی در این دانشگاه گفت: ما پای نظام و ولایت تا ابد ایستاده ایممطالب مرتبط

ما پای نظام و ولایت تا ابد ایستاده ایم

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به تجمع ضد آمریکایی در این دانشگاه گفت: ما پای نظام و ولایت تا ابد ایستاده ایم

مردم با اقتدار پای نظام ایستاده اند و هراسی از دشمن ندارند

قزوین- فرماندار بویین زهرا گفت: مردم انقلابی ایران با تبعیت از رهبری با اقتدار پای نظام ایستاده اند و از های و هوی دشمن هیچ هراسی به خود راه نداده و در مسیر ارزشها مقاوم تر گام بر می دارند.

دشمنان نظام اسلامی در حال اضمحلال هستند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: نیروهای مسلح نظام در مقابل طاغوت زمان با تمام توان ایستاده‌اند.

همه ما سپاهی و پاسدار حریم ولایت و نظام هستیم

مهاباد - ایرنا - امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه همه جمعیت 80 میلیونی ایران پاسدار هستند، گفت: همه ما از اینکه پاسدار حریم ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم، به خود می بالیم.

ارتش جمهوری اسلامی ایران زیر سایه قرآن و ولایت

نیرو‌های ارتش همواره با پیروی از اهل بیت و عمل به دستورات قرآن برای دفاع از کشور و پیشرفت آن تمام قد ایستاده اند.

آیت‌الله اراکی: پشت پا زدن به نظام ولایتی اساسی‌ترین رکن به هم ریختن نظام حاکم بر جهان است‌

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اساسی‌ترین رکن به‌هم‌ریخته نظام حاکم برجهان را پشت پا زدن انسان به نظام ولایتی دانست و گفت: مسئله ولایت مهم‌ترین و اساسی‌ترین مسئله تمدنی عصر حاضر است.

عین دو؛ ایستاده در سیلاب و فاضلاب

اهواز - ایرنا- پایگاه خبری رهیاب مطلبی با عنوان 'عین دو؛ ایستاده در سیلاب و فاضلاب' منتشر کرده است.

تببین نظریه ولایت از جمله مقدمات ظهور است

قم- ایرنا- دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه موضوع ولایت باید در جامعه به درستی تبیین شود اظهار داشت: از جمله مقدمات ظهور،تبیین نظریه ولایت امر الهی و ولایت ائمه اطهار(ع) است.

شاهد آثار و جلوه‌های اضمحلال استکبار جهانی هستیم

رییس قوه قضاییه گفت: اکنون نظام اسلامی با وجود همه تلاش‌ها و امکانات دشمنان در برابر نظام سلطه ایستاده است و به فرموده رهبری آینده بسیار روشن است و بی تردید پیروزی از آن ماست و اکنون شاهد آثار و جلوه‌های اضمحلال استکبار جهانی هستیم.

ارتش همواره در کنار ولایت و مردم از تمامیت ارضی پاسداری کرده است

رئیس جمهور کشورمان طی سخنانی در مراسم رژه روز ارتش گفت: در طول این ۴۰ سال همواره ارتش در کنار ولایت، مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی، استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی فداکاری کرده است.

سپاه همچون خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

زاهدان - امام جمعه زاهدان گفت: سپاه هم در جنگ نرم و هم در جنگ نظامی همواره در مقابل دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده و همچون خاری در چشم دشمنان بوده است.

ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر در مقابل هر تهدیدی ایستاده‌اند

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان در حاشیه بازدید از سد کرخه با اشاره به ضرورت حفظ آمادگی رزمی در هر شرایطی، تاکید کرد: ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر در مقابل هر تهدیدی ایستاده اند.]]>

ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر در مقابل هر تهدیدی ایستاده اند

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان در حاشیه بازدید از سد کرخه با اشاره به ضرورت حفظ آمادگی رزمی در هر شرایطی، گفت: ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر در مقابل هر تهدیدی ایستاده اند.

ارتش در مقابل تهدید دشمنان ایستاده است

تهران - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار بیانیه ای ضمن تبریک 29 فروردین روز ارتش، عنوان کرد: ارتش مقابل تهدید دشمنان اسلام، با صلابت هر چه تمام‌تر، ایستاده و قاطعانه آمادۀ دفاع همه جانبه از کیان ایران اسلامی است.

پس از گذشت 6 ماه؛ نتایج انتخابات پارلمانی 9 ولایت افغانستان اعلام می‌شود

در حالی که نزدیک به 6 ماه از برگزاری انتخابات پارلمانی در افغانستان می‌گذرد، نتیجه نهایی انتخابات 10 ولایت این کشور هنوز اعلام نشده اما مقامات از احتمال اعلام نتایج این ولایت‌ها در روزهای آینده خبر می‌دهند.

سپاه در مقابل سیاست‌های توسعه‌طلبانه آمریکا ایستاده است

اردبیل - مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: سپاه همواره در مقابل سیاست‌های توسعه‌طلبانه آمریکا ایستاده و همین امر خشم ترامپ را رقم زده است.

ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر در مقابل هر تهدیدی ایستاده اند

امیر دریادار سیاری گفت : همه ما پشتیبان سپاه پاسداران هستیم و ارتش و سپاه دست در دست یکدیگر در مقابل هر تهدیدی ایستاده اند.

رئیس‌جمهور: ارتش همواره در مسیر استقلال کشور و نظام مسیر فداکاری کرده است

رئیس‌جمهور با اشاره به رشادت‌های ارتش در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی ایران تاکنون گفت: در طول این ۴۰ سال ارتش همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام بوده و در این مسیر فداکاری کرده است.

لاریجانی: رهبران حزب جمهوری اسلامی تابع ولایت فقیه بودند

رئیس مجلس در پاسخ به ابطحی گفت: حزب جمهوری اسلامی در داخل خودش با ولایت فقیه مشکلی نداشت و مشکل حزب اصلا این نبود و رهبران آن تابع ولایت فقیه بودند و مشکل دیگری به وجود آمد.

رهبران حزب جمهوری اسلامی تابع ولایت فقیه بودند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حزب جمهوری اسلامی با ولایت فقیه مشکلی نداشت و رهبران آن تابع ولایت فقیه بودند و مشکلات دیگری برای این حزب به وجود آمد.