باغ جهانی دولت آباد پایلوت گردشگری الکترونیک می‌شود

مسئول کمیته گردشگری الکترونیک استان یزد با اشاره به وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای قابل توجه در استان گفت: شناسایی پتانسیل‌های مرتبط با گردشگری و فناوری اطلاعات اولویت اجرایی کمیته گردشگری الکتورنیک استان یزد است.مطالب مرتبط

باغ جهانی دولت آباد پایلوت گردشگری الکترونیک می‌شود

مسئول کمیته گردشگری الکترونیک استان یزد با اشاره به وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای قابل توجه در استان گفت: شناسایی پتانسیل‌های مرتبط با گردشگری و فناوری اطلاعات اولویت اجرایی کمیته گردشگری الکتورنیک استان یزد است.

الکترونیکی شدن اسناد پزشکی برای راحتی مردم

وزیر ارتباطات گفت: باید ببینیم هدف ما از استقرار دولت الکترونیک و نظام سلامت الکترونیک چیست؛ یکی از اهداف ما برای اجرای نظام سلامت الکترونیک، کمک به متولی و مسئول سلامت یعنی وزارت بهداشت برای بهبود مدیریت سلامت است.

دولت الکترونیک در اصفهان از سایر استان ها عقب تر است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: این استان برغم برخورداری از ظرفیت ها و زیرساخت های فراوان در زمینه دولت الکترونیک، در این حوزه از سایر استان ها عقب تر است.

انتخاب محله ایران آباد به عنوان پایلوت رفع محرومیت و بازآفرینی شهری

تاکید رئیس جمهوری بر تسریع در اجرای برنامه های دولت الکترونیک

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری بر تسریع در اجرای برنامه های دولت الکترونیک و تسهیل و بهبود خدمات دهی به مردم در دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

کریدور گردشگری کرمانشاه با ثبت جهانی اورامانات برابری می کند

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: کریدور گردشگری بیستون – تاق بستان اقدام بسیار ارزشمندی در حوزه گردشگری استان است و با ثبت جهانی اورامانات برابری می کند.

طرح "تاپ" امسال به‌صورت پایلوت اجرا می‌شود

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت : زیرساخت‌های طرح «تاپ» در سال گذشته آماده شد و امسال به‌صورت پایلوت باید به مرحله اجرا درآید

پرونده بیماران به بیمه‌ها به صورت الکترونیک ارسال می شود

تهران- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: هدف این است که نسخه نویسی، ارجاع بیمار و حتی نوبت گیری بیماران به صورت الکترونیک باشد. همچنین قصد داریم در بیمارستان‌ها به سمت الکترونیکی شدن حرکت کنیم و ارسال پرونده بیماران به بیمه‌ها نیز به صورت الکترونیک انج

پزشکان حوزه سرطان زودتر از بقیه امضای الکترونیک می گیرند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: تقریبا همه مراکز فعال در زمینه سرطان در سامانه «سیمای سرطان» ثبت نام کردند و در حال حاضر پزشکان حوزه سرطان امضای الکترونیک می گیرند تا نسخه ها را به صورت الکترونیک صادر کنند.

اردوی نهم آزادکاران در کمپ مجهز عشق‌آباد

نهمین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در مسابقات جهانی قزاقستان در کمپ مجهز عشق‌آباد برگزار خواهد شد.

کمبود اسناد تاریخی برای ثبت قلعه رودخان/ کشفیات باستان‌شناسی به کمک ثبت جهانی قلعه رودخان می‌آیند

درحالی که پرونده‌های ثبت جهانی میراث فرهنگی ایران در حال آماده شدن و ارسال به یونسکو هستند، مدیرکل میراث و گردشگری گیلان از مرمت بخش‌های شرقی قلعه رودخان و مشکلات احتمالی در مسیر پرونده ثبت جهانی آن خبر داد.]]>

تاج آباد نطنز، نیازمند نگاهی مسوولانه

کاشان - ایرنا - اثر ثبت ملی تاج آباد نطنز یکی از باغ های تاریخی زیبای ایرانی است که برخلاف سایر نمونه های مشابه، به حال خود رها شده اما ظرفیت بالایی در بحث گردشگری دارد و احیای آن نیازمند نگاه مسوولانه از سوی دستگاه های ذی ربط می باشد.

آسیب ۴۰ درصدی شهر باستانی جرجان/ خسارت ۷۴ میلیارد تومانی به میراث و گردشگری گلستان/ احتمال رانش در پای میراث جهانی برج قابوس/ کشف یک کوزه آذوقه

بعد از پایان سیل در گلستان، مدیرکل میراث و گردشگری گلستان از تثبیت وضعیت میراث و گردشگری این استان خبر داد و گفت: بر اثر سیل، پل آق قلا ۳۰ درصد و شهر باستانی جرجان ۴۰ درصد آسیب دیدند.]]>

انتخابات الکترونیک گامی موثر در تحقق رونق تولید داخلی است

تهران- ایرنا- مدیرکل انتخابات وزارت کشور با اعلام اینکه این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات الکترونیک در سراسر کشور آمادگی لازم را دارد، گفت: انتخابات الکترونیک، گامی موثر در تحقق شعار سال و رونق تولید داخلی است.

کشتی گیله مردی ثبت جهانی می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: پرونده کشتی گیله مردی برای جهانی شدن آماده می شود.

برنامه های مرکز شماره‌گذاری کالا و خدمات برای تحقق دولت الکترونیک

تهران- ایرنا- مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (GS1) در تلاش است تا اقدام ها و فعالیت‌های خود را همسو با تحقق کامل دولت الکترونیکی در کشور تنظیم کند.

۳۰ درصدزندانیان مشمول طرح پابند الکترونیک می شوند

در صورت اجرای طرح پابند الکترونیک ۳۰ درصد از مددجویان زندان‌های استان تهران مشمول این طرح می شوند.

اقدام جنگ طلبان آمریکا علیه سپاه به ضرر صلح جهانی است

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه 'اکسپرس' پاکستان روز پنجشنبه نوشت: اقدام لابی جنگ طلبان آمریکایی علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ضرر صلح و امنیت جهانی است.

ثبت جهانی اورامانات نیازمند همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها است

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بر لزوم همراهی همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها برای تحقق ثبت جهانی منظر تاریخی فرهنگی اورامانات تاکید کرد.

گره گشایی از کار مردم به جای گره انداختن

عباس رضایی در کارگروه توسعه دولت الکترونیک گفت: صدور بخشنامه باید گره از کار مردم باز کند، ولی بیشتر اوقات این بخشنامه‌ها دست اندازی می‌کند.