پرداخت غرامت سیل ۹۵ و ۹۷ به کشاورزان خوزستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: مبلغ ۴۰ میلیارد تومان به حساب صندوق بیمه کشاورزی خوزستان واریز شده است تا خسارت وارد شده به کشاورزان در سیلاب بهمن ماه سال گذشته کشاورزان به آن‌ها پرداخت شود.مطالب مرتبط

پرداخت غرامت کشاورزان خوزستانی آغاز شد

با دستور وزیر جهاد کشاورزی، پرداخت غرامت کشاورزان آسیب دیده از سیل خوزستان از امروز آغاز شد.

پرداخت غرامت سیل ۹۵ و ۹۷ به کشاورزان خوزستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: مبلغ ۴۰ میلیارد تومان به حساب صندوق بیمه کشاورزی خوزستان واریز شده است تا خسارت وارد شده به کشاورزان در سیلاب بهمن ماه سال گذشته کشاورزان به آن‌ها پرداخت شود.

360میلیارد ریال غرامت به کشاورزان سیل زده خوزستانی پرداخت شد

اهواز - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان گفت:صندوق بیمه محصولات کشاورزی 360میلیارد ریال غرامت به کشاورزان سیل زده استان که مزارع آنان در جریان سیلاب مهیب آسیب جدی دیده بود تا 21 فروردین پرداخت و به حساب آنان واریز شده است.

360میلیارد ریال غرامت به کشاورزان سیل زده خوزستانی پرداخت شد

اهواز - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان گفت: صندوق بیمه محصولات کشاورزی 360میلیارد ریال غرامت به کشاورزان سیل زده استان که مزارع آنان در جریان سیلاب مهیب آسیب جدی دیده بود تا 21 فروردین پرداخت و به حساب آنان واریز شده است.

۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون غرامت به کشاورزان سیل زده پرداخت شد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: این صندوق تا کنون بیش از ۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل پرداخت کرده است.

۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان غرامت به کشاورزان سیل زده پرداخت شد

صندوق بیمه کشاورزی تا کنون بیش از ۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل پرداخت کرده است.]]>

وزیر جهاد کشاورزی در لرستان: پرداخت غرامت به کشاورزان سیل‌زده آغاز شد

گروه استان‌ها- وزیر جهاد کشاورزی از آغاز پرداخت غرامت به کشاورزان سیل‌زده خبر داد و گفت: تسهیلات جدید نیز داده می‌شود و سود و کارمزد این تسهیلات توسط دولت پرداخت می‌شود.

پرداخت غرامت به کشاورزان مناطق سیلزده بزودی آغاز می شود

خرم آباد - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: پرداخت غرامت به کشاورزان مناطق سیلزده کشور بزودی آغاز خواهد شد.

حجم آب ورودی به کرخه رو به کاهش است/آغاز پرداخت غرامت به کشاورزان

حجم آب ورودی به کرخه رو به کاهش است، وزیر کشاورزی از آغاز پرداخت غرامت به کشاورزان خبر داده و متولیان برای تخلیه گمیشان از آب قول ۲ روز آینده را داده اند؛ اخبار سیل را در مهر بخوانید.

۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون غرامت به کشاورزان سیل‌زده پرداخت شد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی تاکید کرد: صندوق بیمه کشاورزی تاکنون بیش از ۶۵ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل پرداخت کرده است.]]>

700میلیارد ریال به کشاورزان سیل زده چهار استان پرداخت شد

اهواز - ایرنا - قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی ایران ایران گفت: 700میلیارد ریال غرامت در 2 هفته گذشته به کشاورزان خسارت دیده چهار استان سیل زده کشور پرداخت شده که سهم کشاورزان خسارت دیده خوزستان 410 میلیارد ریال بوده است.

700میلیارد ریال به کشاورزان سیل زده چهار استان پرداخت شد

اهواز - ایرنا - قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی ایران ایران گفت: 700میلیارد ریال غرامت در 2 هفته گذشته به کشاورزان خسارت دیده چهار استان سیل زده کشور پرداخت شده که سهم کشاورزان خسارت دیده خوزستان 410 میلیارد ریال بوده است.

آغاز پرداخت غرامت خسارت سیل به کشاورزان خوزستانی از ۲۴ فروردین ماه

وزیر جهاد و کشاورزی از پرداخت خسارت به کشاورزان سیل خبر داد.]]>

۶۵.۴ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان سیل زده پرداخت شد

پرداخت خسارت کشاورزان خوزستانی آسیب‌دیده از سیل آغاز شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: پرداخت خسارت کشاورزان از روز گذشته در استان آغاز شده است و تاکنون ۳۷ میلیارد تومان خسارت به کشاورزان پرداخت شده است.

صندوق بیمه کشاورزی 65.5 میلیارد تومان غرامت سیل پرداخت

تهران- ایرنا- قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: صندوق بیمه کشاورزی تا امروز 65 میلیارد و 413 میلیون تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده در 13 استان از 17 استان سیلزده پرداخت کرده است.

وزیر جهادکشاورزی:شرمنده کشاورزان سیل زده خوزستان هستم

اهواز - ایرنا - وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه حجم خسارات ناشی از سیلاب به بخش کشاورزی خوزستان بسیار بالا است گفت: من شرمنده همه کشاورزان سیل زده خوزستان هستم و از همه توان خود برای پرداخت خسارات به کشاورزان استفاده می کنم.

آغاز پرداخت غرامت سیل اخیر به کشاورزان سیل‌زده

عمده خسارات بخش کشاورزی مربوط به تخریب سردهنه‌ها، باغات و ایستگاه‌های پمپاژ است

پرداخت غرامت دام های سل و برو سلوزی در گلستان

گرگان- مدیرکل دامپزشکی گلستان گفت: به منظور کمک های پشتیبانی و حمایتی به دامداران گلستانی غرامت دام های کشتار شده بابت بیمار ی سل و بروسلوز پرداخت شد.

شرمنده کشاورزان سیل زده خوزستان هستم

اهواز - ایرنا - وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه حجم خسارات ناشی از سیلاب به بخش کشاورزی خوزستان بسیار بالا است گفت: من شرمنده همه کشاورزان سیل زده خوزستان هستم و از همه توان خود برای پرداخت خسارات به آنان استفاده می کنم.