تسریع در گسترش کمربند سبز شهرها در دستور کار شهرداری‌ها قرار گیرد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور با اشاره به افتتاح ۱۲۵۰ هکتار از کمربند سبز تهران اعلام کرد: کمربند سبز شهرها بویژه در شهرهای بزرگ و صنعتی حکم فیلتری برای تصفیه هوا داشته و تاثیر زیادی در تلطیف هوای شهر و کاهش آثار آلودگی های زیست محیطیمطالب مرتبط

تسریع در گسترش کمربند سبز شهرها در دستور کار شهرداری‌ها قرار گیرد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور با اشاره به افتتاح ۱۲۵۰ هکتار از کمربند سبز تهران اعلام کرد: کمربند سبز شهرها بویژه در شهرهای بزرگ و صنعتی حکم فیلتری برای تصفیه هوا داشته و تاثیر زیادی در تلطیف هوای شهر و کاهش آثار آلودگی های زیست محیطی

تسریع در عملیات اجرایی گسترش کمربند سبز شهر‌ها

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور: ضرورت دارد تسریع در عملیات اجرایی گسترش کمربند سبز شهر‌ها در دستورکار شهرداری‌ها قرار گیرد

مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی باید در دستور کار قرار گیرد

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخریب بسیاری از واحدهای مسکونی بر اثر وقوع سیل گفت: باید مقاوم‌سازی اماکن در دستور کار قرار گیرد.

مقام سازی پنج هزار واحد مسکونی مرکزی در دستور کار قرار گیرد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مقاوم سازی پنج هزار واحد مسکونی در این استان در برابر حوادث غیرمترقبه در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.

گسترش و توسعه خانه های جوان در استان مرکزی مدنظر قرار گیرد

اراک- استاندار مرکزی گفت: در راستای تحقق مولفه های گام دوم انقلاب، استفاده از نیروهای جوان در امور و توسعه و گسترش خانه‌های جوان در استان مرکزی مدنظر قرار گیرد.

تحقیق و تفحص از مجلس در دستور کار قرار گیرد

تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از «علی لاریجانی» خواست تا تقاضای تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی در دستور کار نمایندگان قرار گیرد.

پاکسازی حریم رودخانه ها در دستور کار استانداران قرار گیرد

یاسوج- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که دولت و شخص رئیس جمهوری بر پاکسازی بستر و حریم رودخانه ها تاکید جدی دارد و استانداران موظفند این مهم را در دستور کار اصلی خود قرار دهند.

پاکسازی حریم رودخانه ها در دستور کار استانداران قرار گیرد

یاسوج- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که دولت و شخص رئیس جمهوری بر پاکسازی بستر و حریم رودخانه ها تاکید جدی دارد و استانداران موظفند این مهم را در دستور کار اصلی خود قرار دهند.

اعزام کارگران ایرانی به خارج از کشور را در دستور کار قرار گیرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر تعاون و معاونان وی، گفت: وزارت کار اعزام کارگران ایرانی به خارج از کشور را در دستور کار قرار دهد.

طرح تقویت سپاه نهایی شد/فردا در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد

طراح طرح تقویت سپاه در برابر آمریکا گفت: طرح تقویت سپاه نهایی شده و در صورت تصویب در جلسه کمیسیون امنیت ملی، فردا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

نظام با رضایتمندی مردم حفظ می‌شود/ افزایش سطح اعتماد و وفاق ملی در دستور کار قرار گیرد

دستور مادورو برای گسترش نیروهای شبه نظامی حامی دولت

رئیس جمهور ونزوئلا دستور داده است تا نیروهای شبه نظامی حامی دولت حدود یک میلیون نفر دیگر گسترش پیدا کند.

هند دعوت چین برای شرکت در نشست یک جاده یک کمربند را رد کرد

دهلی نو-ایرنا- مقامات دیپلماتیک هند اعلام کردند که دهلی نو برای بار دوم دعوت چین برای شرکت در نشست طرح یک جاده یک کمربند که قرار است در اواخر ماه جاری در شهر ووهان چین برگزار شود را رد کرده است.

پیشگیری از جرم باید در اولویت قرار گیرد

قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین با بیان اینکه پیشگیری از جرم باید در اولویت قرار گیرد ، گفت: پیشگری باید اصل و محور قرار گیرد زیرا خدمت به مردم با این مهم مرتبط است.

دستور جهانگیری برای بررسی مشکلات تهران

تهران- ایرنا- «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری از وزیر راه و شهرسازی خواست بررسی مشکلات کلانشهر تهران و شهرهای پیرامون آن در دستور کار دبیرخانه «شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکززدایی از تهران» که در آن وزارتخانه مستقر است، قرار گیرد.

فرایند تغییر ساختار شهرداری ۲ تا ۳ سال زمان می‌برد/ ادغام تعدادی از ادارات در دستور کار است

رییس شورای اداری شهرداری تهران گفت: در اولین جلسه شورای اداری شهرداری تهران در سال جاری، بررسی ادغام تعدادی از ادارات کل در زیرمجموعه معاونت‌های شهردرای تهران را در دستورکار قرار می‌دهیم و درصورت تصویب، وارد مرحله اجرایی آن می‌شویم.]]>

دستور وزیر ارتباطات برای تسریع دربازسازی ساختمان‌های اداری مناطق سیل زده

سامانه شفاف سازی امور شهرداری اراک به زودی راه اندازی می شود

اراک- رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: تا یک ماه آینده سامانه «عیان» با هدف شفاف سازی امورات شهرداری اراک فعال می‌شود و این مهم در دستور کار شهردار جدید قرار دارد.

کاهش مهاجرت به شهرها ارمغان رونق مشاغل خانگی

بیرجند - ایرنا - توسعه مشاغل خانگی به عنوان جایگزین معیشت از دست رفته ناشی از خشکسالی های چندین ساله باید مورد توجه ویژه قرار گیرد تا ضمن ایجاد اشتغال، از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهر جلوگیری شود.

فارس من | شهرداری بیرجند: مباحث تملکی این پروژه سنگین است/فعلا جزو دستور کار اجرایی شهرداری نیست!