ضرورت تکمیل شبکه رادارهای هواشناسی کشور

رئیس سازمان هواشناسی کشور امکانات و تجهیزات در اختیار سازمان هواشناسی و ماموریت‌های این سازمان را تشریح کرد.مطالب مرتبط

افزودن ۲۷۱ کیلومتر دیگر به شبکه ریلی کشور

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌های کشور: با تکمیل و بهره برداری از راه آهن خواف- هرات و میانه- بستا‌ن آباد تا شهریور امسال ۲۷۱ کیلومتر دیگر به طول شبکه ریلی کشور افزوده می‌شود

مشارکت بانک توسعه اسلامی در تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی قره سو و زرین گل

بانک توسعه اسلامی برای تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی قره سو و زرین گل در شهرستان علی آبادکتول، یکهزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات تخصیص داد.

شمارش معکوس برای افتتاح ادامه اتوبان همت

استاندار البرز با اشاره به نزدیک شدن به زمان اتمام وعده تکمیل پروژه همت گفت: باید وعده‌های دولت در سطوح مختلف را با تعصب ویژه‌ای دنبال کنیم از این رو بر اساس تعهد وزیر راه و شهرسازی ضرورت دارد پروژه همت در موعد مقرر تکمیل شود.

گسترش شبکه رادار پایش وضعیت جوی کشور، ضروری است

تهران- ایرنا- پیشکسوت هواشناسی با توجه به حجم بالای بارندگی های اخیر وغافلگیری برخی استان ها با جاری شدن سیل گفت: گسترش شبکه رادار پایش وضعیت جوی و نیزشبکه اطلاعات جو بالای کشور، بسیار ضروری است و دولت باید در این زمینه کمک کند.

رایزنی حلبوسی و عبدالمهدی درباره تکمیل کابینه/ افتتاح قریب‌ الوقوع کنسولگری عربستان در نجف

نخست وزیر و رئیس پارلمان عراق درباره تکمیل کابینه این کشور و قانون انتخابات گفت‌وگو کردند.

نیکشهر سومین دریافت کننده بارش کشور در 24 ساعت گذشته شد

زاهدان- ایرنا- رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: نیکشهر در شبانه روز گذشته با دریافت 52 میلی متر باران سومین شهر پرباران کشور در روز گذشته شد.

تکمیل اولین دهکده گیاهان دارویی در انتظار کمک خیران

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت اولین دهکده دارویی کشور در این استان، از نیاز به کمک خیرین برای تکمیل این طرح خبر داد.

نقش کلیدی خبرنگاران در شرایط تغییر اقلیم/ ضرورت مقابله با اخبار جعلی

رئیس مرکز ملی خشکسالی سازمان هواشناسی کشور با اشاره به روند صعودی افزایش دما سال‌ها پیاپی کم بارشی و نیز افزایش تبخیر در کشور، بر نقش خبرنگاران در شرایط تغییر اقلیم، به ویژه مقابله با اخبار غیر واقعی و مطالبه گری آنها از مسئولان تاکید کرد.

اطلاعیه هواشناسی درباره بارش برف در برخی استان‌ها/ طی روزهای آینده از سفر خودداری کنید

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به فعالیت سامانه بارشی در کشور و اختلال در ترددهای جاده‌ای به سبب کولاک برف و مه‌گرفتگی هشدار داده است.

ضرورت تمرکز فعالیت ها در مناطق سیل زده

وزیر کشور بر ضرورت تمرکز فعالیت ها در منطق سیل زده تاکید کرد

پیگیری تکمیل مجتمع فرهنگی سعدی

شیراز- مدیر کل میراث فرهنگی فارس اظهارامیدواری کرد که با همکاری رئیس میراث فرهنگی کشور و استاندار فارس طرح ساخت و تکمیل مجتمع سعدی به پایان برسد.

هشادر سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید در جنوب و شرق کشور

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای نسبت به رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در جنوب و شرق کشور هشدار داده است.

کشف شبکه جاسوسی CIA در کشور/ برخورد با ۱۱۶ تیم تروریستی منافقین

وزیر اطلاعات با بیان اینکه یک شبکه جاسوسی CIA در کشور ما شناسایی شده‌ است، گفت: در یکسال گذشته با ۱۱۴ تیم تکفیری و ۱۱۶ تیم مربوط به منافقین برخورد شده است.

احتمال یخ‌زدگی محصولات کشاورزی در برخی مناطق کشور

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ویژه هواشناسی کشاورزی هشدار داد که با گذر سامانه بارشی از کشور و کاهش دما احتمال یخ‌زدگی و سرمازدگی محصولات کشاورزی در برخی نقاط کشور وجود دارد.

ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه پردازشگرهای پیشرفته برای مدیریت بحران

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر این‌که در شرایط کنونی در کشور ما نیاز به پردازشگرهای پیشرفته برای صنایع فضایی، هوایی، هواشناسی، مخازن نفت، فعالیتهای داروسازی، ژنتیک و مدیریت بحران‌های بزرگ مانند سیلاب‌ها وجود دارد، افزود: 

هواشناسی: بیشترین باران کشور دیروز در بندرگز بارید

گرگان - ایرنا - سازمان هواشناسی کشوراعلام کرد که در 24 ساعت گذشته بندرگز با 36.2 میلیمتر و علی آباد با 25 میلیمتر بیشترین بارش باران را در کشور به خود اختصاص دادند.

تصویر البشیر در بیمارستان، موضوع داغ شبکه‌های اجتماعی

فعالان شبکه‌های اجتماعی در سودان تصویری از رئیس جمهوری سابق این کشور را با ادعای اینکه پس از بازداشت وی گرفته شده، منتشر کردند. ]]>

هشدار سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید در جنوب و شرق کشور

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای نسبت به رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در جنوب و شرق کشور هشدار داده است.

تمرین همگرایی و وحدت در کشور پس از سیل اخیر/ ضرورت مددکاری اجتماعی برای سیل‌زدگان

رئیس دانشگاه خوارزمی ضمن تأکید بر ضرورت مشارکت دانشگاهیان در بررسی تخصصی سیلاب‌های اخیر، گفت: سیل اخیر باعث شد بار دیگر همفکری، همگرایی و وحدت را تمرین کنیم.

ثبت نام دومین دوره‌ی آموزش تسهیل‌گران اقتصادی – اجتماعی

گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیربه نمایندگی از بنیاد برکت، جهت تکمیل شبکه‌ی تسهیل‌گری خود در استان‌های هدف، تعدادی  علاقه‌مند به تسهیل‌گری اقتصادی – اجتماعی جذب می کند.