مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی است

ایلام - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه مسیربرون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی و ایجاد رقابت سالم است، گفت: این نخبگان هستند که می توانند این اکو سیستم را به وجود بیاورند واگر امروز نگاه ها تغیر کند خیلی از مشکلات مرمطالب مرتبط

خراسان جنوبی| کارآفرینی مهمترین مولفه توسعه کشور است

رئیس عالی مجمع کارآفرینان کشور کارآفرینی را یکی از مهمترین مولفه‌های توسعه کشورها دانست و گفت: ما اگر قرار است ایران را توسعه دهیم باید کارآفرینی کنیم و بیش از بیش به آن نیاز داریم.

کارآفرینی نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است

بیرجند - ایرنا - رئیس مجمع عالی کارآفرینان گفت: تا وقتی فرهنگ کارآفرینی در جامعه ایجاد نشود کارآفرینی رخ نمی دهد و خود به خود کشور توسعه اقتصادی نمی یابد چون نیازمند به زیرساخت های درست فرهنگی برای اقتصاد هستیم.

کارآفرینی نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است

بیرجند - ایرنا - رئیس مجمع عالی کارآفرینان گفت: تا وقتی فرهنگ کارآفرینی در جامعه ایجاد نشود کارآفرینی رخ نمی دهد و خود به خود کشور توسعه اقتصادی نمی یابد چون نیازمند به زیرساخت های درست فرهنگی برای اقتصاد هستیم.

اتکا به توان داخلی راهکار برون رفت از مشکلات است

قزوین- نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و تحقق شعار سال اتکا به توانمندی‌های داخلی، حفظ وحدت و کمک به رونق تولید است.

بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در هفته مشاغل

در حال حاضر مهارت آموزی به عنوان "موتور محرک"توسعه کشور نام برده می‌شود و کشور برای قرار گرفتن در ریل توسعه به اشتغال همراه با مهارت آموزی و کارآفرینی نیاز دارد.

توسعه تولید و صادرات راهبرد نجات فرش دستباف خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- دست اندرکاران حوزه فرش دستباف مهمترین راهبرد برون رفت از مشکلات در این حوزه را توسعه تولید و راهیابی فرش ایرانی به بازار کشورهای جدید می دانند.

کارآفرینی جوانان مورد توجه و محور کار مسئولان استان قزوین باشد

قزوین- استاندار قزوین گفت: برای رونق تولید و کاهش مشکلات جوانان باید مسئولان به کارآفرینی و اشتغال جوانان در سال جاری اهمیت بیشتری دهند.

لزوم رفع موانع توسعه کسب و کار دانش بنیان

رئیس جمهور بر تلاش برای رفع موانع و مشکلات از مسیر توسعه کسب و کار و تولید شرکت های دانش بنیان، تاکید کرد

جوانان با نگاه به آینده مسیر توسعه کشور را ترسیم کنند

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار تربت حیدریه با بیان این که مسئولان در کنار قشر جوان جامعه مکلف به اعتماد سازی و تسهیلگری هستند گفت: نسل جوان نیز باید با نگاه به آینده، مسیر رشد و توسعه بیش از پیش کشور را ترسیم و طی کند.

توسعه فرهنگ قرآنی مسیر تمدن سازی را هموار می کند

قم- ایرنا- رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با تاکید بر پیش قدمی حوزه های علمیه در حفظ قرآن، گفت: از مسیر توسعه فرهنگ قرآنی برای تمدن سازی اقدام خواهیم کرد.

مسیر توسعه قشم با سرعت به پیش می رود

قشم - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با وجود رفتار غیر حرفه ای و غیر انسانی آمریکا، مسیر توسعه در ایران و به ویژه در جزیره قشم با سرعت به پیش می رود

مدیریت جهادی رمز رفع مشکلات کشور است

رامسر - فرمانده سپاه رامسر، تضعیف اراده جوانان را هدف دشمن بیان کرد و گفت: مدیریت جهادی رمز رفع مشکلات و توسعه کشور است.

عیسی قاسم: راه حل برون رفت از مشکلات تمسک به امام حی است

شیخ عیسی قاسم: راه حل برون‌رفت از مشکلات تمسک به امام حیّ است

نقش امنیت در توسعه پایدار- بهروز خیریه *

یکی از مسائل مهم جهان امروز بحث توسعه پایدار است. در کشور ما هم پس از پیروزی انقلاب اسلامی و رسیدن به استقلال سیاسی و تشکیل حکومت اسلامی حرکت به سوی توسعه پایدار آغاز شد و در این چهل سال علیرغم مشکلات متعدد و موانعی که دشمنان ایجاد کردند گام های بلندی هم

برپایی کارگاه اثر استراتژی‌های کارآفرینی بر توسعه شرکتهای کوچک و متوسط

استاندار خراسان شمالی: با کمک جوانان مسیر توسعه استان را می پیماییم

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی اعلام کرد: امید است با همت جوانان، در سال «رونق تولید»، در مسیر افق توسعه مدارانه ای که برای رشد استان ترسیم شده، گام برداریم.

بندرعباس میزبان دوره آموزشی کارآفرینی روستاییان جنوب

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری مراسم پایانی دوره آموزشی کارآفرینی ویژه روستاییان جنوب کشور با محوریت دبیرخانه کانون های مساجد استان به میزبانی بندرعباس خبر داد.

بار سنگین برنامه درسی در ایران/ راهکار 7 ساله برای حل مشکلات دیرینه آموزش و‌پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش معتقد است که علت مشکلات دیرینه این وزارتخانه در بی‌توجهی دولت‌ها نیست و راهکارهایی را مطرح می‌کند که با اجرای آن 70 درصد مشکلات دیرینه در هفت سال حل می‌شود.

نشست هم اندیشی فرماندار با 30 جوان نخبه شهرستان تربت حیدریه

نسل جوان باید با نگاه به آینده، مسیر رشد و توسعه بیش از پیش کشور را ترسیم و طی کنند.