آیه سال اتحادیه، راهگشای راهبرد بیانیه گام دوم انقلاب است

تهران- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با بیان اینکه برای امسال همان آیه پایانی سوره فتح در سال 1397انتخاب شده است، گفت: این آیه راهگشای راهبردهای اشاره شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.مطالب مرتبط

آیه سال اتحادیه، راهگشای راهبرد بیانیه گام دوم انقلاب است

تهران- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با بیان اینکه برای امسال همان آیه پایانی سوره فتح در سال 1397انتخاب شده است، گفت: این آیه راهگشای راهبردهای اشاره شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.

قم|مساجد و قرآن‌پژوهان نقش مهمی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دارند

دبیر نشست اساتید قرآنی در تحقق گام دوم انقلاب گفت: باید نقش کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، کتاب قرآن، عنصر قرآن‌پژوهی و قرآن‌پژوهان مشخص شود و با این شاخص‌ها اهتمام کنیم تا بیانیه گام دوم انقلاب را قرآن و بیانیه و مساجد را به هم متصل کنیم.

سمنان| بیانیه "گام دوم" انقلاب چراغی روشن در ادامه مسیر رسیدن به قله‌های پیشرفت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: استفاده از نسل جوان در اداره کشور از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در بیانیه "گام دوم" انقلاب است که باید مود توجه قرار گیرد.

بیانیه ­اتحادیه انجمن‌های علوم آب در خصوص سیلاب

اتحادیه انجمن‌های علوم آب متشکل از ۱۴ انجمن تخصصی مرتبط با آب، در خصوص سیلاب‌های اخیر بیانیه صادر کرد

تاکید چین و اتحادیه اروپا بر اهمیت بازطراحی راکتور اراک

چین و اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای مشترک موضوعات مهمی در ارتباط با برجام را مطرح کردند.

اتحادیه بین المجالس الحاق جولان به رژیم صهیونستی از سوی آمریکا را محکوم کرد

تهران- ایرنا-«گابریلا کوئوا بارون» رئیس اتحادیه بین المجالس در آخرین روز برگزاری یکصد و چهلمین نشست اجلاسیه بین المجالس در دوحه، به نمایندگی از این اتحادیه و پارلمان های عضو با انتشار بیانیه ریاستی، اقدام اخیر آمریکا در به رسمیت شناختن بلندی های اشغالی جو

بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دفاع از سپاه

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام اخیر دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌ها‌ی تروریستی بر نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تامین امنیت منطقه غرب آسیا تاکید کرد.

توجه به گردشگری و صنایع دستی راهگشای مسائل اقتصادی است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به این که ظرفیت های بسیار خوبی برای ایجاد شغل پایدار در این حوزه ها وجود دارد ،گفت: با سرمایه گذاری اندک در حوزه صنعت گردشگری و صنایع دستی می توان به این مهم دست یافت و راهگشای مسائل

واکنش اتحادیه عرب به برکناری عمرالبشیر

اتحادیه عرب در بیانیه‌ای به تحولات اخیر سودان و برکناری عمر البشیر از ریاست جمهوری این کشور واکنش نشان داد.

مستندنگاری دفاع مقدس الگویی برای عملی کردن بیانیه گام دوم

بیانیه گام دوم، رزومه و کارنامه‌ای کلان از انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی که حال یک موجود ۴۰ ساله است، ایستاده، سر را برگردانده، به مسیری که در این ۴۰ سال آمده می‌نگرد، عملکرد خود را ارزیابی می‌کند و مبتنی بر آن، برای آینده‌اش برنامه‌ریزی می‌کند.

بیانیه گام دوم انقلاب اعلام جهاد رهبری است

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در واقع اعلام جهاد رهبری است که مخاطب اصلی آن جوانان هستند.

وظایف دستگاهها برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب تبیین شود

قم ـ ایرنا ـ استاندار قم گفت: باید تکالیف و وظایف دستگاههای اجرایی برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کاملا مشخص و تبیین شود.

تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند تربیت نیروی انسانی است

قم ـ ایرنا ـ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: برای اجرای توصیه های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید نیروی انسانی متخصص و متعهد تربیت شود.

کنترل نیروهای حفتر بر فرودگاه طرابلس/ممانعت فرانسه از صدور بیانیه اتحادیه اروپا درباره لیبی

"ارتش ملی لیبی" به رهبری خلیفه حفتر از کنترل خود بر فرودگاه طرابلس، پایتخت لیبی خبر داد. همچنین به رغم درخواست‌های بین‌المللی برای آتش بس، فرانسه مانع از صدور بیانیه اتحادیه اروپا درباره توقف عملیات نظامی در طرابلس شد

آموزش مفاهیم دینی به کودکان استان سمنان نیازمند یک راهبرد است

شاهرود - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه آموزش مفاهیم دینی به کودکان استان نیازمند یک راهبرد اصولی است، گفت: اگر هم‌گرایی محور اصلی این راهبرد باشد قطعاً موفق خواهیم بود.

توسعه آموزش پزشکی مجازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی تاکید کرد: در نظر داریم طبق بیانیه گام انقلاب دوم، در حوزه توسعه آموزش مؤثرتر و فعال‌تر اقدام کنیم.

بیانیه گام دوم انقلاب و رونق تولید را محوربرنامه ها قرار می دهیم

قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: استفاده از ظرفیت های سازمان برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و تبلیغ فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و رونق تولید در اولویت برنامه های امسال است.

تاکید چین و اتحادیه اروپا بر پایبندی خود به برجام

چین و اتحادیه اروپا روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای مشترک بر انجام کامل، موثر و مداوم تعهدات‌شان ذیل برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تاکید کردند.

قم| گفتمان‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند تربیت نیروهای متخصص است

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: برای تبیین و گفتمان‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب نیروهای متخصص و ماهر تربیت شود.

آثار هنری فاخر ابزار مهم تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است

بوشهر-ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تولید آثار فاخر هنری برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب از رسالت‌های مهم حوزه هنری به شمار می رود.