دانشگاه آزاد؛ پایگاه هویت‌بخشی به آرمان‌های انقلاب

چشم‌انداز دانشگاه آزاد اسلامی رسیدن به قله دین‌ورزی خردمدارانه و پایگاهی برای هویت‌بخشی به آرمان‌های انقلاب استمطالب مرتبط

جشنواره هویت بخشی به فرهنگ بومی مازندران در قائمشهر

آئین اختتامیه پنجمین جشنواره هویت بخشی به فرهنگ بومی مازندران ویژه مدارس متوسطه اول مازندران در قائم شهر برگزار شد.

انقلاب اسلامی به ارتش هویت انقلابی و مکتبی داد

بیرجند- نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش پس از انقلاب اسلامی به واسطه ارزش‌های انقلاب هویت توحیدی و مکتبی یافت.

پایگاه بسیج دانشجویی جهان اسلام در مشهد گشایش یافت

مشهد - ایرنا - پایگاه بسیج دانشجویی جهان اسلام متشکل از دانشجویان کشورهای لبنان، فلسطین، سوریه، عراق و افغانستان با هدف حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گشایش یافت.

صالحی امیری: دوچرخه سواری بخشی از هویت ورزش قهرمانی ما است

تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی المپیک در بازید از فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: دوچرخه سواری بخشی از هویت ورزش قهرمانی ایران است؛ حمایت از فدراسیون ها وظیفه ما است، باید حواشی را کنار بگذاریم چرا که کارنامه ما برآیند کارنامه تمام فدراسیون ها است.

جشنواره «هویت بخشی به فرهنگ بومی» در قائمشهر برگزار شد

قائم‌شهرـ پنجمین جشنواره «هویت بخشی به فرهنگ بومی» در قائم‌شهر برگزار شد.

پژوهشگران دانشگاه آزاد در خصوص سیل تحقیقات ملی انجام می دهند

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از آسیب شناسی و بررسی ابعاد مختلف خسارات سیل در استان‌های مختلف کشور در قالب یک پژوهش ملی توسط پژوهشگران متخصص در دانشگاه آزاد خبر داد.

ارتش در کنار سپاه آماده دفاع از آرمان های والای انقلاب است

تهران- ایرنا- وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامیداشت روز ارتش اعلام کرد: ارتش دوشادوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آماده است تا در برابر هر تهدیدی از آرمان های والای انقلاب اسلامی در هر نقطه ای از جهان حراست و حفاظت کند.

خدامحوری؛ رکن اصلی رسیدن به آرمان شهر

استاد حوزه و دانشگاه، خدا محوری به جای خود محوری را برای رسیدن به آرمان شهر مهم دانست

تقویت دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه درزمینه های پژوهشی

با کمبود دانشجو در دانشگاه های سراسر کشور و وجود صندلی خالی در دانشگاه آزاد حرکت از شرایط کمی به سمت شرایط کیفی تغییر خواهد کرد .

ارتش در کنار سپاه؛ آماده دفاع از آرمان‌های انقلاب

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح: ارتش در کنار سپاه آماده دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در هر نقطه‌ای از جهان است

انجام پژوهش ملی توسط دانشگاه آزاد درباره استان‌های سیل زده

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از آسیب شناسی و بررسی ابعاد مختلف خسارات سیل در استان‌های مختلف کشور در قالب یک پژوهش ملی توسط پژوهشگران متخصص در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

پرونده پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد به قوه قضائیه ارجاع شد

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه پرونده پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد به قوه قضائیه ارجاع شد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی موظف است خسارات مادی و معنوی وارده به افراد را بپردازد.

بیانیه گام دوم نقشه فراروی انقلاب اسلامی است

 مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام‌آباد غرب گفت: گام دوم انقلاب نقشه فراروی انقلاب اسلامی بوده که افق بلندمدت آن ظهور امام زمان (عج) است.

امام خمینی (ره) در حرکت انقلابی خود تنها به وعده‌های خدا اتکا می کرد

معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) در حرکت انقلابی خود تنها به وعده‌های خدا اتکا می کرد ، رسالت دانشگاه آزاد را مهم توصیف کرد و گفت: دانشگاه آزاد مولود انقلاب اسلامی است و می‌تواند در ارتقاء جایگاه علمی کشور پیشگام باشد.

گسترش آزمایشگاههای ماموریت گرا در دانشگاه آزاد

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه داریم آزمایشگاه‌های ماموریت گرای این دانشگاه را گسترش دهیم که در این راستا پتانسیل‌های استانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

بخشی از تخصیص مانده از سال ۹۷ دانشگاه ها پرداخت شد

معاون اداری مالی وزارت علوم اعلام کرد:بخشی از تخصیص مانده از سال ۹۷ از طرف خزانه به حساب دانشگاه ها و مراکز پژوهشی واریز شد.

لزوم استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه آزاد برای مهار بلایای طبیعی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشگاه آزاد برای جلوگیری از وقوع بلایای طبیعی نظیر سیل و کاهش اثرات آن‌ها تأکید کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی پیمان داوری دولت آبادی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر منصوب کرد.

کلاس های درس دانشگاه آزاد هرمزگان تعطیل است

بندرعباس - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: امروز کلاس های درس این دانشگاه به جز واحدهای پارسیان، بندرلنگه و کیش در سراسر استان تعطیل است.

پیشرفت ضریب تأثیر و کیفیت نشریات علمی دانشگاه پیام‌نور در پایگاه ISC

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از پیشرفت و ارتقای ضریب تأثیر و کیفیت نشریات این دانشگاه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) خبر داد.