نظارت کامل بهداشت محیط در مناطق سیل زده

معاون بهداشت وزارت بهداشت بر حضور گسترده کارشناسان بهداشت محیط در مناطق سیل زده تا تثبیت کامل اوضاع تأکید کردمطالب مرتبط

نظارت کامل بهداشت محیط در مناطق سیل زده

معاون بهداشت وزارت بهداشت بر حضور گسترده کارشناسان بهداشت محیط در مناطق سیل زده تا تثبیت کامل اوضاع تأکید کرد

پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب آشامیدنی مناطق سیل‌زده

معاون بهداشت وزارت بهداشت بر حضور گسترده کارشناسان بهداشت محیط در مناطق سیل زده و پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب آشامیدنی این مناطق تاکید کرد.

فعالیت کلینیک های سیار در مناطق سیل زده تا تثبیت اوضاع

معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: بحث بهداشت محیط، مبارزه با بیماری‌ها و سلامت روان به عنوان اولویت‌های اصلی در مناطق سیل زده، در حال پیگیری است.

سلامت آب آشامیدنی در کنترل کامل مراقبان سلامت محیط است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: گروه‌های بهداشت محیط معاونت بهداشتی بیش از ۳۷۵ سامانه آبرسانی رادر روستا‌ها و مناطق شهری سیل زده استان کنترل کردند.

نظارت بر تانکرهای آب‌رسانی و غذا در مناطق سیل‌زده

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: مشکل ازدیاد حشرات و جوندگان هنوز جدی نیست، اما برای پیشگیری از این معضل، مواد گندزدا، سموم و حشره کش‌ها نیز تامین شده تا در مواقع لزوم استفاده شوند.

معدوم‌سازی 35 تن ماده غذایی مشکوک در مناطق سیل‌زده/ توزیع کلر بین مردم

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درخصوص نظارت بر سلامت غذای مصرفی مردم در مناطق سیل زده گفت: تا کنون 35 تن ماده غذایی مشکوک به فساد یا آلوده نیز معدوم شده است.

هشدار نسبت به هجوم جوندگان بعد از سیل خراسان‌شمالی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بیان اینکه پس از وقوع سیل، موضوع کنترل بهداشت محیط و فاضلاب در شهر و مناطق روستانشین یک امر ضروری بود، گفت: عدم مدیریت بهداشت محیط خسارات جبران ناپذیری را برای سلامت مردم در پی دارد.

۶۰۰ خانه بهداشت در سیل اخیر به طور کامل نابود شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بیش از ۶۰۰ خانه بهداشت در سیل اخیر به طور کامل نابود شد.

کارکنان محیط زیست به صف کمک‌رسانی به مناطق سیل زده پیوستند

مدیر کل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در حاشیه پویش حمایت از مناطق سیل زده، جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی کارکنان سازمان محیط زیست برای ارسال به مناطق سیل زده انجام شد.

قول وزیر برای اجرای کامل پرونده الکترونیک سلامت

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، با اشاره به نشست روز گذشته در محل وزارت بهداشت، گفت: در این نشست، وزیر بهداشت قول داد پرونده الکترونیک سلامت تا دو ماه آینده به طور کامل عملیاتی شود.

اعلام جزییات خسارت ناشی از وقوع سیل در مناطق چهارگانه محیط‌زیست در ۴ استان/۱۹ گوزن زرد همچنان مفقود هستند

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به برآورد خسارات ناشی از سیل در مناطق چهارگانه حفاظت شده محیط‌زیست در ۴ استان کشور گفت: تاکنون ۸ پاسگاه محیط‌بانی و ۴۵ آبشخور حیات وحش براثر وقوع سیل در مناطق چهارگانه محیط‌ زیست در ۴ استان کشور تخریب شده‌اند.]]>

انجام ۸۹۸ هزار بازرسی بهداشت محیطی/پلمب ۳۳۱ رستوران بین راهی

معاون بهداشت وزارت بهداشت از ۸۹۸ هزار و ۵۶ مورد بازرسی بهداشت محیطی طی برنامه بهداشت محیط در سلامت نوروزی خبر داد.

نظارت معاون بهداشت هلال احمر بر ارائه خدمات به سیل زدگان

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر، از برخی مناطق سیل زده استان لرستان بازدید و نحوه خدمات رسانی به آسیب دیدگان سیل استان را مورد بررسی قرار داد.

پرونده الکترونیک سلامت تا پایان بهار به طور کامل اجرا می‌شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از حضور وزیر بهداشت در جلسه امروز کمیسیون به منظور ارائه گزارش از اقدامات حوزه سلامت و تاثیر اجرای پرونده الکترونیک سلامت در تسریع روند امدادرسانی در مناطق سیل زده خبر داد.

موضوع بهداشت مناطق سیل‌زده در اولویت باشد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان با بیان این‌که موضوع بهداشت مناطق سیل‌زده از جمله پل‌دختر در اولویت باشد، گفت: سرکشی نیروهای بهداشت به روستاهای سیل‌زده استان انجام شود.

نظارت بر بهداشت غذایی سیل زدگان خوزستان با جدیت انجام می شود

اهواز – ایرنا – سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: بازرسی های جدی در خصوص بهداشت مواد غذایی در اردوگاههای آسیب دیدگان سیل اخیر و همچنین محل های پخت غذا در مواکب انجام می شود.

پوشش بهداشتی مناطق سیل‌زده، اولویت نخست وزارت بهداشت

دومین نشست کمیته مدیریت بحران سیل با حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت برگزار شد.

خطر ناامنی غذایی در مناطق سیل‌زده و توصیه‌های وزارت بهداشت

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت ضمن اشاره به وضعیت تغذیه‌ای ساکنان مناطق سیل‌زده کشور، گفت: مناطق سیل‌زده در استان‌هایی هستند که از گذشته هم برخی کمبودهای تغذیه‌ای را داشته‌اند، بنابراین بعد از اتمام این بحران باید برای ارتقاء امنیت غذایی در ای

۳۳۱ رستوران بین‌راهی در ایام نوروز پلمپ شدند

معاون بهداشت وزارت بهداشت تاکید کرد: کل مراکز و اماکن متخلف بهداشتی پلمب شده طی برنامه بهداشت محیط در سلامت نوروزی ۲۸۲۹ مورد بود که ۳۳۱ مورد آن مربوط به رستوران‌های بین راهی بودند.]]>

چالش‌های بهداشتی در مناطق سیل زده/پس زدگی فاضلاب در خوزستان

معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: یکی از اولین کارهایی که در سیل اخیر انجام دادیم، به دلیل وجود پرونده الکترونیک سلامت، شناسایی گروه‌های آسیب پذیر به تفکیک خانه‌های بهداشت بود.