پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها + جزئیات و اسامی خیابان‌ها

با آغاز سال جدید برخی از نقاط منطقه 2 برای پارک خودروها توسط شهرداری این منطقه پولی شد.مطالب مرتبط

پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها + جزئیات و اسامی خیابان‌ها

با آغاز سال جدید برخی از نقاط منطقه 2 برای پارک خودروها توسط شهرداری این منطقه پولی شد.

پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها + جزییات و اسامی خیابان‌ها

شهردار منطقه ۲ جزئیات طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه‌ای را تشریح کرد.

از سقوط بالگرد در ارومیه تا سیمای خرم آباد یک هفته بعد از سیل

سقوط بالگرد ناجا در ارومیه، هشدار درباره سیل در خوزستان، پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها، وضعیت مدارس مناطق سیل زده و سرانجام طرح زوج و فرد تهران و افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از مهمترین خبرهای اجتماعی ایسنا در 21 امین روز از فر

مخالفت با پولی شدن تردد خودروها در اطراف حرم رضوی

پایگاه خبری قدس آنلاین 25 فروردین ماه در مصاحبه ای به نقل از سرپرست فرمانداری مشهد با عنوان 'با پولی شدن تردد خودروها در اطراف حرم رضوی مخالف هستیم' نوشت: اگر بنا باشد استثنا و یا امتیاز برای برخی در نظر گرفته شود مخالفیم.

ادای دین شورای شهر تهران به جمعی از هنرمندان ایرانی

شورای شهر تهران امروز( ۲۷ فروردین) در جریان رسیدگی به نامگذاری و تغییر نام معابر و خیابان‌های شهر تهران به تغییر اسم تعدادی از خیابان‌ها به نام جمعی از فرهیختگان ملی رای مثبت داد. محمدرضا شجریان، عزت‌الله انتظامی، فروغ فرخزاد، سیمین بهبهانی، حسین منزوی، د

بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر و خیابان های شهر بجنورد

عصر امروز بر اثر بارش شدید بارانِ همراه با تگرگ در شهر بجنورد، معابر، خیابان ها و مسیل های شهر دچار آبگرفتگی شد.

از سایه تا سیمین؛ ۱۲ خیابان و میدان به نام ۱۲ شاعر و هنرمند بنام

اعضای شورای شهر تهران به تغییر نام ۱۲ خیابان و معبر به نام شعرا و هنرمندان بنام کشور رای موافق دادند که در میان اسامی نام علی حاتمی، هوشنگ ابتهاج و سیمین دانشور به چشم می خورد.

بارش یک ساعته و آب‌گرفتگی شدید در سطح معابر شهر قم

بازهم بارش باران و قصه تکراری قفل ناگهانی خیابان‌ها و آب‌گرفتگی معابر شهر قم، و این قصه تا کی ادامه خواهد داشت خدا می‌داند.

پارک خودرو در ۳۰ خیابان از شهر اصفهان مستلزم پرداخت هزینه شد

اصفهان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: پارک خودرو در ۳۰ خیابان از شهر اصفهان مستلزم پرداخت هزینه از سوی شهروندان اصفهانی شد.

چمران: نام‌گذاری‌های سیاسی و یکسویه برای پوشاندن ضعف شورای شهر تهران است

رئیس سابق شورای شهر تهران در ارتباط با مصوبه اخیر شورای شهر تهران در ارتباط با تغییر نام برخی از معابر گفت: آنها با نامگذاری برخی از خیابان‌ها به‌دنبال شو و پوشاندن ضعف‌های خود هستند که البته مردم نیز این موارد را می‌دانند.

افزایش تعامل پارک های علم و فناوری دانشگاه تهران و استان قم

تهران-ایرنا- تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری استان قم با هدف توسعه همکاری در زمینه های علمی و فناوری و تبادل تجربیات و هم افزایی در حمایت از واحدهای فناور عضو دو پارک به امضاء رسید.

بررسی پیشنهاد حذف چهار صفر از پول ملی درکمیسیون اقتصاد دولت

تهران- ایرنا- طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.

کار پاکسازی منازل، خیابان‎ها و معابر پلدختر رو به اتمام است

بحرانها و مشکلات لرستان در حال حاضر بسیار کم شده است اما هنوز منطقه درگیر برخی از مشکلات ناشی از سیلاب است در ادامه آخرین وضعیت لرستان را جویا می شویم.

جزئیات تازه از حادثه متروی تهران

مدیرعامل شرکت متروی تهران گفت: در یکی از تونل‌های در حال ساخت دسترسی به ایستگاه توحید واقع در خیابان نواب ریزش جزئی رخ داد، که یک نفر مجروح شده است.

نام سینماگران بر خیابان‌های پایتخت

در پی انتخاب نام جمشید مشایخی برای خیابانی در تهران، قرار شد نام چند سینماگر دیگر هم بر خیابان‌ها نقش ببندد

نصب سردیس ۲۶ هنرمند در خیابان‌های تهران+ آدرس

رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران در مورد نامگذاری خیابان‌هایی به نام هنرمندان توضیحاتی را ارائه کرد.

تفاهم نامه پارک‌های علم و فناوری دانشگاه تهران و استان قم

تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناروی دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری استان قم در راستای توسعه و تقویت زیست بوم فناوری منعقد شد

بارش باران و تگرگ باعث آب گرفتگی خیابان های بجنورد شد

بجنورد- ایرنا- بارش شدید باران و تگرگ، عصر چهارشنبه باعث آب گرفتگی بسیاری از معابر و خیابان های شهر بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی شد.

جزئیات قیمت رسمی ۴۷ نوع ارز/یورو و پوند گران شدند

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز ۲۲فروردین اعلام کرد که براساس آن، نرخ ۲۴ ارز از جمله پوند انگلیس و یورو نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت ۹ واحد پولی دیگر از کاهش یافت.

ویدئو / آبگرفتگی معابر زابل و برخی مناطق سیستان و بلوچستان

بارش شدید باران در برخی مناطق سیستان و بلوچستان، موجب طغیان رودخانه‌های محلی از روز یکشنبه و مسدود شدن ۱۱ مسیر ارتباطی در جنوب این استان شده است. زابل یکی از شهرهایی است که در بارندگی اخیر دچار آبگرفتگی در برخی خیابان‌ها و معابر شده است. مدارس زابل و برخی