پیامی از منطقه سیل‌زده پلدختر: با سپاه شوخی نکنید!

پلدختر- می گوید با اشاره رهبری راهی منطقه شده و نگران کم بودن بضاعتش است؛ اول و آخر حرف هایش کمک های بسیج و سپاه در منطقه است؛ با قاطعیت می گوید که آمریکا نباید با سپاه شوخی کند!مطالب مرتبط

پیامی از منطقه سیل‌زده پلدختر: با سپاه شوخی نکنید!

پلدختر- می گوید با اشاره رهبری راهی منطقه شده و نگران کم بودن بضاعتش است؛ اول و آخر حرف هایش کمک های بسیج و سپاه در منطقه است؛ با قاطعیت می گوید که آمریکا نباید با سپاه شوخی کند!

سیل پلدختر| جهاد حضور در پلدختر + فیلم

حضور پرشور نیروهای جهادی از جمله حضور تاثیرگذار نیروهای ملسح به ویژه سپاه و بسیج در منطقه سیل‌زده پلدختر، سبب تسریع در روند پاکسازی این شهر از گل و لای شده است.

واکنش مردم سیل‌زده پلدختر به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران + فیلم

گروه‌ استان‌ها-مردم شهر سیل‌زده پلدختر و جهادگران مردمی حاضر در منطقه به اقدام آمریکا ضد سپاه واکنش نشان دادند.

بسیجی کازرونی، طلاهای سیل زده پلدختر را به صاحبش رساند

شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه کازرون گفت: علیرضا رئیسی یکی از بسیجان این شهرستان که در قالب گروه های امدادی برای کمک به سیل زدگان استان لرستان عازم این منطقه شده است، پس از یافتن طلاها و جواهرات یکی از خانه های سیل زده پلدختر آنها را به صاحبش بازگرداند.

مذاکره با سپاه برای بازسازی دائمی جاده خرم‌آباد- پلدختر

پلدختر- استاندار لرستان با اشاره به اینکه در حال مذاکره با عزیزان قرارگاه خاتم و سپاه هستیم که وارد فاز دائمی بازسازی و ترمیم محور خرم‌آباد- پلدختر شوند، گفت: این محور حذف نمی‌شود.

اقدام آمریکا علیه سپاه به دلیل شکست های زنجیره ای آنها در منطقه است

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از مردم و مسئولان در حمایت از این نهاد ملی تشکر کرد و گفت: اقدام آمریکا علیه سپاه محصول کینه و عصبانیت آنان از شکست های زنجیره ای این نظام فرعونی در منطقه و دریافت ضربات مهلک ملت ایران و این نه

راهپیمایی مردم پلدختر در حمایت از سپاه برگزار شد

خرم آباد- ایرنا -مردم پلدختر پس از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه درحمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند.

سپاه پاکسازی مناطق سیل زده پلدختر و معمولان را برعهده گرفت

خرم آباد- ایرنا- نیروی زمینی سپاه به منظور پاکسازی شهرهای معمولان و پلدختر از آلودگی های احتمالی یک گردان مجهز به لرستان اعزام کرد.

علت خصومت‌ آمریکا با سپاه دفاع سپاه از ارزش‌ها است/ سیل‌زدگان را فراموش نکنید

جانشین سپاه کرمان: سپاه شاخ آمریکا در منطقه را شکسته است

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه اجازه نداده که آمریکا در منطقه به اهداف خود برسد گفت: سپاه توانسته شاخ آمریکا در منطقه را بشکند و همین مسئله دلیل نگرانی آمریکا از سپاه است.

درس‌های پشیمان‌کننده و فراموش نشدنی به دشمن خواهیم داد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی، اقدام آمریکا در قراردادن سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی را در ادامه شکست‌های زنجیره‌ای کاخ سفید در منطقه توصیف و تاکید کرده است: این اقدام نامتعارف، سپاه را در شتاب بخشیدن به تقویت سامانه‌ها و توانمندی‌های دفاعی و

هشدار حکیم به آمریکا درباره تروریستی خواندن سپاه: با اقدامات نسنجیده منطقه را با بحران‌های جدید روبرو نکنید

رهبر جریان حکمت ملی عراق در واکنش به اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه به این کشور هشدار داد که با اقدامات نسنجیده منطقه را با بحران‌های جدید روبرو نکند.

انجام ۵۰ عمل جراحی در بیمارستان سپاه/ ۷ هزار پلدختری خدمات گرفتند

پلدختر- فرمانده بهداری سپاه در غرب کشور با اشاره به انجام ۵۰ عمل جراحی در بیمارستان صحرایی سپاه در پلدختر گفت: خدمات مختلفی به ۷ هزار نفر سیل زده ارائه شده است.

ویدئو / پلدختر، تا کمر در گِل

«پلدختر» یکی از دو منطقه‌ای است که در استان لرستان بیشترین آسیب را در سیل اخیر متحمل شد. بعد از عبور حجم کم‌سابقه آب از این منطقه، که در برخی مناطق تا سه متر ارتفاع داشت، حالا خانه‌های ویران‌شده، لوازم و وسایلِ زیر آوار و گل و لای مانده و شهرِ تا کمر در گ

سیل پلدختر| فرماندهی میدانی رئیس دانشگاه آزاد در کوی سازمانی پلدختر + فیلم

رئیس دانشگاه آزاد کشور با حضور در منطقه سیل‌زده پلدختر، در کوی سازمانی این شهرستان، شخصا فرماندهی عملیات پاکسازی این منطقه را برعهده گرفت.

وزیر دفاع:‌ پیروزی‌های سپاه در منطقه موجب عصبانیت آمریکا شده است

امیر حاتمی در پیامی به مناسبت روز پاسدار اعلام کرد: پیروزی‌ها و توانایی‌های سپاه، آمریکا، رژیم صهیونیستی و عوامل تروریستی آنها را ناکام و عصبانی کرده است.

بازدید نماینده ولی فقیه در سپاه از مناطق سیل‌زده پلدختر+ عکس

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز از مناطق سیل‌زده پلدختر بازدید کرد.

پلدختر | گروههای فرهنگی مردمی در پلدختر + فیلم

متعاقب سیل اخیر در پلدختر، گروههای متعددی از مردم، با هر ابزاری که در اختیار داشتند به کمک هموطنان آسیب‌دیده شتافتند. گروههای فرهنگی نیز تلاش می‌کنند تا نشاط به کودکان این منطقه بازگردد.

پیام توئیتری ظریف پس از دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران

وزیر امور خارجه مشورمان پس از دیدار با فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی در توئیتر از نقش مهم نیروهای مسلح ایران در دفاع از مردم منطقه و جهان در برابر تروریسم تمجید کرد.

سیل پلدختر| حضور امیدبخش و جهادی طلاب و روحانیون در مناطق سیل‌زده پلدختر+ فیلم

این روزها در پلدختر یکی از قشرهایی که حضور پررنگ آنها سبب دلگرمی مردم شده ‌دارند حضور روحانیون و طلاب در این منطقه است.