نظارت بر تانکرهای آب‌رسانی و غذا در مناطق سیل‌زده

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: مشکل ازدیاد حشرات و جوندگان هنوز جدی نیست، اما برای پیشگیری از این معضل، مواد گندزدا، سموم و حشره کش‌ها نیز تامین شده تا در مواقع لزوم استفاده شوند.مطالب مرتبط

نظارت بر تانکرهای آب‌رسانی و غذا در مناطق سیل‌زده

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: مشکل ازدیاد حشرات و جوندگان هنوز جدی نیست، اما برای پیشگیری از این معضل، مواد گندزدا، سموم و حشره کش‌ها نیز تامین شده تا در مواقع لزوم استفاده شوند.

خدمات رسانی به ۲۹۰ هزار نفر در مناطق سیل زده

رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر از خدمت رسانی به ۲۹۰ هزار نفر در مناطق سیل زده خبر داد

فرمانده سپاه قدس گیلان از مناطق سیل زده مازندران بازدید کرد

رشت- سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به منظور نظارت بر عملکرد کمک رسانی بسیج سازندگی این استان از مناطق سیل زده استان مازندران بازدید کرد.

ارسال 25 دستگاه دیالیز به مناطق سیل‌زده/تامین داروهای بیماران خاص

رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از تامین امکانات مورد نیاز جهت خدمت رسانی به بیماران ساکن در مناطق سیل زده کشور خبر داد و گفت: تلاش‌های وسیعی صورت گرفته تا آسیب‌های ناشی از سیل در مناطق مختلف کشور بر خدمت رسانی به بیماران خاص تاثیر

پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب آشامیدنی مناطق سیل‌زده

معاون بهداشت وزارت بهداشت بر حضور گسترده کارشناسان بهداشت محیط در مناطق سیل زده و پیگیری نظارت مستمر و روزانه بر منابع آب آشامیدنی این مناطق تاکید کرد.

آمریکا عامل طولانی شدن زمان کمک‌رسانی‌های بین‌المللی به مناطق سیل‌زده ایران

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مقامات سیاسی آمریکا موجب طولانی شدن فرآیند کمک‌رسانی‌های بین‌المللی به مناطق سیل‌زده ایران شدند.

خدمت‌رسانی سپاه و بسیج استان سمنان در نقاط سیل‌زده کشور استمرار دارد

سرپرست مرکز اندیشه و همفکری اقشار بسیج استان سمنان با اشاره به حضور پاسداران و بسیجیان این استان برای خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده کشور گفت: خدمت‌رسانی بسیجیان و پاسداران استان سمنان در مناطق سیل‌زده تا زمان موردنیاز ادامه می‌یابد.

3 موکب از استان ایلام در مناطق سیل‌زده برای خدمت‌رسانی مستقر شدند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام از اعلام آمادگی موکب داران استان برای خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: تاکنون 3موکب در مناطق سیل زده مستقر شدند.

خدمت رسانی شرکت نفت گچساران به مناطق سیل زده خوزستان

نیرو‌های شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران از ۱۲ فروردین ۹۸ تاکنون به مناطق سیل زده خوزستان در حال خدمت رسانی هستند.

خدمت رسانی شرکت نفت گچساران به مناطق سیل زده خوزستان

نیرو‌های شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران از ۱۲ فروردین ۹۸ تاکنون به مناطق سیل زده خوزستان در حال خدمت رسانی هستند.

نظارت پلیس آگاهی بر اموال و اماکن سیل‌زده

رئیس پلیس آگاهی ناجا، حفظ و حراست از اموال مردم، نظارت بر اماکن مهم و کنترل مجرمان سابقه‌دار را از اولویت‌های این پلیس در مناطق سیل زده برشمرد و گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه آسیب به اموال و اثاثیه مردم، اقدامات کنترلی و نظارتی در این مناطق با جدیت دنبا

کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده ادامه دارد

استاندار خراسان امروز در سفری یک روزه به استان گلستان و شهر گرگان، از مناطق سیل زده بازدید و در جریان نحوه کمک رسانی قرار گرفت.

گلریزان مردم قم برای مناطق سیل 24 فروردین برگزار می‌شود

رئیس ستاد مردمی کمک‌رسانی به سیل‌زدگان قم گفت: روز شنبه 24 فروردین‌ماه جشن گلریزان مردم قم برای کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده از ساعت 21 الی 23 شب در میدان آستان حرم مطهر برگزار می‌شود.

آمادگی تیپ 40 ارتش برای حضور در مناطق سیل‌زده‌؛ 10 هزار ‌ارتشی در مناطق سیل‌زده ‌خدمت‌رسانی می‌کنند‌

فرمانده تیپ 40 ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل تیپ 40 متحرک ارتش برای حضور در صحنه حوادث غیرمترقبه و خدمت‌رسانی به مردم خبر داد.

تاکید بر تداوم کمک‌‌رسانی به مناطق سیل زده

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تقدیر از کمک‌های مردم استان بوشهر به مناطق سیل‌زده گفت: کمک‌های مردمی و دولتی تا بازسازی کامل مناطق سیل‌زده ادامه یابد.

ارائه گزارش وزیر تعاون از روند خدمات‌رسانی در مناطق سیل‌زده

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور وزیر تعاون در نشست امروز دوشنبه کمیسیون به منظور ارائه گزارش از نحوه خدمات‌رسانی این وزارتخانه در مناطق سیل‌زده خبر داد.

ادامه کمک رسانی به مناطق سیل زده

اینبار به همت والای مردم نوعدوست خلخال سومین محموله کمک های مردمی این شهرستان به مناطق سیل زده اعزام شد.

مصوبات دولت برای مناطق سیلزده باید اطلاع رسانی شود

خرم آباد - ایرنا- معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت مصوبات خوبی برای مناطق سیلزده تصویب کرده که باید به مردم اطلاع رسانی شود.

نظر متفاوت یک مدافع‌حرم درباره کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده

خبرنگار مهر در مناطق سیل زده خوزستان با یک کارشناس فوریت‌های پزشکی که سابقه حضور در سوریه و دفاع از حرم را داشته، درباره هجمه‌های وارد بر مدافعان حرم و حضور آن‌ها در مناطق سیل زده صحبت کرد.

نظارت معاون بهداشت هلال احمر بر ارائه خدمات به سیل زدگان

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر، از برخی مناطق سیل زده استان لرستان بازدید و نحوه خدمات رسانی به آسیب دیدگان سیل استان را مورد بررسی قرار داد.