مرکز مخابرات، فرزند من است

تهران- ایرنا- لا به لای تمام عکس‌های غم‌زده سیلی که در کشور جاری شد، برخی عکس‌ها هم غم را مخابره کردند هم امید را. یکی از عکس‌های امیدبخش، مربوط به رئیس اداره مخابرات آق‌قلا بود. مردی گازوئیل به دست، ایستاده وسط سیل که محل کارش را ترک نمی‌کند. خودش می‌گویمطالب مرتبط

مرکز مخابرات، فرزند من است

تهران- ایرنا- لا به لای تمام عکس‌های غم‌زده سیلی که در کشور جاری شد، برخی عکس‌ها هم غم را مخابره کردند هم امید را. یکی از عکس‌های امیدبخش، مربوط به رئیس اداره مخابرات آق‌قلا بود. مردی گازوئیل به دست، ایستاده وسط سیل که محل کارش را ترک نمی‌کند. خودش می‌گوی

قرارداد کارگزاران مراکز مخابرات روستایی با شرکت مخابرات دائمی شد

کارکنان مخابرات مانع قطع تلفن و اینترنت درمناطق سیلزده خراسان رضوی شدند

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی گفت: تلاشهای کارکنان مخابرات مانع از قطع تلفن و اینترنت در شهرستانهای سیلزده سرخس، کلات و درگز در این استان شد.

حال ارتباطات در پل‌دختر «خوب» است

تهران-ایرنا- مرکز مخابرات پل‌دختر در حریم رودخانه ساخته شده بود. سیل در اولین قدم‌هایش، ساختمان این مرکز را خراب کرد و تمام ارتباطات روستایی از بین رفت. الان تمام سایت‌های همراه اول وصل شده، سه سایت اینترنت روستایی و یک سایت ایرانسل قطع هستند که به دلیل ت

مرکز کم ظرفیت تلفن ثابت در پلدختر راه اندازی شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: باتوجه به سیل اخیر در لرستان و قطع ارتباط تلفنی در شهرستان پلدختر، مرکز کم ظرفیت تلفن ثابت در این شهرستان راه اندازی شد.

ارائه آخرین یافته‌های حوزه مهندسی مخابرات نوری بیسیم در یک رویداد بین‌المللی

"دومین کنفرانس بین‌المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا (OWC) "، هفتم و  هشتم اردیبهشت ماه امسال به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

خسارت سیل به زیرساخت های مخابرات استان کرمان

ایرنا- کرمان- سیلاب اخیر و طغیان رودخانه ها ضمن قطع ارتباطات، خسارت هایی به فیبر نوری و زیرساخت های مخابرات در روستای جهر از توابع اندوهجرد، پیر غریب، کدروت و زوار وارد کرد.5054

1،6 میلیارد لیتر فرآورده نفتی در نوروز به مرکز کشور ارسال شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرمنطقه خلیج فارس شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: نوروز امسال یک میلیارد و 61 میلیون و 874 هزارو 349 لیتر انواع فرآورده های نفتی از بندرعباس به سمت مبداهای مصرف در مرکز و شمال کشور ارسال شد.

هشدار وزارت مخابرات افغانستان نسبت به مسدود کردن فیسبوک

وزارت مخابرات افغانستان به فیسبوک هشدار داد که اگر این شرکت تا 6 ماه آینده سیاست‌های دولت این کشور را رعایت نکند فعالیت این شرکت در افغانستان متوقف خواهد شد.

دانشگاه شهید بهشتی؛ میزبان کنفرانس بین‌المللی مخابرات نوری

تهران- ایرنا- دومین کنفرانس بین‌المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا 7 و 8 اردیبهشت‌ ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

تلفن‌ همگانی رایگان در محل اسکان سیل‌زدگان خوزستان صب شد

اهواز - ایرنا- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:تعدادی تلفن‌ همگانی GSM به‌صورت رایگان به‌منظور گسترش خدمت‌رسانی در مناطق آسیب‌دیده از سیل خوزستان، در اردوگاه‌های محل اسکان سیل‌زدگان این استان از سوی شرکت مخابرات ایران، تجهیز و نصب شد.

تلفن‌های همگانی رایگان در محل اسکان سیل‌زدگان خوزستان

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به‌منظور گسترش خدمت‌رسانی در مناطق آسیب‌دیده از سیل خوزستان، تعدادی تلفن‌های همگانی GSM به‌صورت رایگان در اردوگاه‌های محل اسکان سیل‌زدگان این استان از سوی شرکت مخابرات ایران، تجهیز و نصب شد.

۲۶۰ فرزند غیر یتیم طرح محسنین در گیلان فاقد حامی هستند

رشت- مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۶۰ فرزند غیر یتیم طرح محسنین در این استان فاقد حامی هستند، گفت: در سال گذشته نیکوکاران ۲۰میلیارد تومان کمک به ایتام کردند.

1،6میلیارد لیتر فرآورده نفتی به مرکزکشور ارسال شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرمنطقه خلیج فارس شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: نوروز امسال یک میلیارد و 61 میلیون و 874 هزارو 349 لیتر انواع فرآورده های نفتی از بندرعباس به سمت مبداهای مصرف در مرکز و شمال کشور ارسال شد.

سپاه فرزند ایران است

تهران-ایرنا- همزمان با تازه ترین بدعت گذاری رییس جمهوری آمریکا و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی، چهره های سیاسی و شخصیت های حزبی ضمن محکومیت این اقدام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را فرزند ایران دانستند.

پازاج سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی در مرگ فرزند عزادار کرد

اردبیل - ایرنا - طاها پازاج فرزند احد پازاج سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی در اثر حادثه رانندگی جان باخت.

متهم فرزند استاندار سابق و داماد استاندار کنونی است

نماینده دادستان تهران در خصوص متهم ردیف اول پرونده مؤسسه مالی البرز ایرانیان گفت: متهم فرزند استاندار سابق و داماد استاندار کنونی بندرعباس است.

تذکر نمایندگان درباره احقاق حق کارگزاران مخابرات روستایی

آیا شعر فرزند و نثر فرزندخوانده ادبیات ما است؟

انتقاد معاون بسیج اساتید تهران بزرگ از عزل فرزند شهید برونسی