ورژن هولولنز مخصوص نیروی زمینی آمریکا که کارکنان مایکروسافت به آن معترض بودند + ویدئو
مطالب مرتبط

ورژن هولولنز مخصوص نیروی زمینی آمریکا که کارکنان مایکروسافت به آن معترض بودند + ویدئو

عرضه هولولنز ویژه نظامی که کارکنان مایکروسافت به آن معترضند + ویدئو

دیدار فرماندهان ارشد ارتش و جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی زمینی با مقام معظم رهبری

در آستانه روز ارتش، فرماندهان و مسئولان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی زمینی، ظهر امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند.

نجات سیل‌زده‌ها با خشایارهای نیروی زمینی سپاه/ ۴۰۰ دستگاه از ادوات نزسا در منطقه مشغول به امداد‌رسانی هستند

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به امدادرسانی همه‌جانبه نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان تاکید کرد: نفربرهای «خشایار» نیروی زمینی سپاه جان سیل‌زدگان را نجات دادند.]]>

داوری به ضرر سایپا بود/نمی‌دانم چرا هواداران پرسپولیس معترض بودند

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: داور به ضرر ما سوت زد و من تعجب می‌کنم چرا هواداران پرسپولیس نسبت به قضاوت داور معترض بودند.

احداث دژ با تلاش نیروی زمینی سپاه در منطقه عین دو

فرمانده نیروی زمینی سپاه از اعزام یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه مستقر در منطقه برای ایجاد دژ بر روی منطقه عین 2 اهواز خبر داد.

ادوات زرهی وترابری نیروی زمینی سپاه در خوزستان امدادرسانی می‌کنند

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: بیش از ۴۰۰ دستگاه از ادوات زرهی، مهندسی و ترابری نیروی زمینی در مناطق سیل زده استان خوزستان مشغول امداد رسانی هستند.

سردار پاکپور: امکانات نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان متمرکز شده است

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به امدادرسانی نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل در استان خوزستان گفت: امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل و دفاع از مردم عزیز خوزستان در این استان متمرکز شده است.

امکانات نیروی زمینی سپاه در خوزستان متمرکز شده است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی سپاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل و دفاع از مردم عزیز خوزستان در این استان متمرکز شده است.

خبر جدید فرمانده نیروی زمینی سپاه برای کمک به سیل‌زدگان خوزستان

فرمانده نیروی زمینی سپاه از اعزام یگان‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه مستقر در منطقه برای ایجاد دژ بر روی منطقه عین دو خبر داد. 

دیدار فرماندهان ارشد ارتش و جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی زمینی با رهبر معظم انقلاب

امکانات نیروی زمینی سپاه در خوزستان متمرکز شده است

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل و دفاع از مردم عزیز خوزستان در این استان متمرکز شده است.

امکانات نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان متمرکز شده است

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به امداد رسانی نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل در استان خوزستان گفت: امکانات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با سیل و دفاع از مردم عزیز خوزستان در این استان متمرکز شده است.]]>

نفربرهای سپاه پاسداران جان سیل زدگان را نجات دادند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به امدادرسانی همه جانبه نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان گفت: نفربرهای خشایار نیروی زمینی سپاه جان سیل زدگان را نجات دادند.

نفربرهای نیروی زمینی سپاه در حمیدیه و سوسنگرد مستقر هستند

اهواز- فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه گفت : نفربرهای نیروی زمینی سپاه در حمیدیه و سوسنگرد مستقر هستند و مشغول امداد رسانی و نجات افراد گرفتار در سیل هستند.

هیچ خطری امنیت کشور ما را تهدید نمی‌کند/ بخشی از توانمندی‌های ارتش طی روزهای آینده رونمایی می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی هم در آمادگی به سر می‌برد و خدا را شاکریم زیر سایه مقام معظم رهبری به چنین آمادگی دست یافته‌ایم.]]>

نمایشگاه پدافندی نیروی زمینی ارتش در آران وبیدگل برپا شد

آران و بیدگل - نمایشگاه پدافندی نیروی زمینی ارتش و آثار تفحص شده از شهدا با همکاری گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش، گروه ۹ پدافندی و ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل در این شهرستان برپا شد.

نبرد به یادماندنی نیروی زمینی ارتش

امروز بیستم فروردین ماه، سالروز آغاز عملیات «کربلای ۹» است که در سال ۱۳۶۶ با هدف آزادسازی آزادسازی چند ارتفاع در منطقه قصرشیرین استان کرمانشاه توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری‌ اسلامی ایران‌ انجام شد.

کمک های انساندوستانه پاکستان تحویل نیروی زمینی سپاه شد

تهران- ایرنا- نماینده ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: یک فروند هواپیمای حامل کمک های انسان دوستانه ارتش پاکستان به سیل زدگان ایران به نیروی زمینی سپاه تحویل داده شد.

نمایشگاه پدافندی نیروی زمینی ارتش

نمایشگاه پدافندی نیروی زمینی ارتش و آثار تفحص شده از شهدا در آران و بیدگل گشایش یافت.