جامعه اطلاعاتی پنتاگون مخالف تصمیم ترامپ درباره سپاه است

تهران- ایرنا- کارشناسان نظامی و اطلاعاتی پنتاگون معتقدند که ترامپ و وزیرخارجه او شناختی از محیط عملیاتی غرب آسیا ندارند.مطالب مرتبط

جامعه اطلاعاتی پنتاگون مخالف تصمیم ترامپ درباره سپاه است

تهران- ایرنا- کارشناسان نظامی و اطلاعاتی پنتاگون معتقدند که ترامپ و وزیرخارجه او شناختی از محیط عملیاتی غرب آسیا ندارند.

بعیدی نژاد: تصمیم ترامپ درباره سپاه هدیه‌ای به نتانیاهو بود

لندن- ایرنا- سفیر ایران در انگلیس درباره تصمیم کاخ سفید برای افزودن نام سپاه به فهرست گروه‌های تروریستی، گفت: تعجیل برای اعلام این تصمیم در روزهایی که سپاه با تمامی قوا به مردم سیل‌زده یاری می‌رساند، فقط هدیه‌ای به نتانیاهو برای کمک به وی در انتخابات اسرا

افشای اختلاف گسترده میان پنتاگون و کاخ سفید درباره سپاه پاسداران

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا از وجود اختلافات گسترده میان پنتاگون و کاخ سفید در ارتباط با اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران خبر داد.

تصمیم ترامپ علیه سپاه اقدامی درحمایت از اسرائیل است

مسکو - ایرنا - استاد آموزشگاه عالی اقتصاد روسیه با بیان اینکه تصمیم ترامپ برای گنجاندن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی سه پیامد در پی دارد، گفت: این تصمیم ترامپ علیه سپاه در حمایت از اسراییل گرفته شد.

مقامات آمریکایی: تصمیم ترامپ علیه سپاه به معنای اعلان جنگ نیست

تهران - ایرنا - مقام های آمریکایی در گفت و گو با رویترز درباره تصمیم ترامپ برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران به عنوان بخشی از نیروهای مسلح ایران با بیان اینکه ارتش آمریکا دستور مستقیمی در این زمینه دریافت نکرده است، گفتند این تصمیم به معنای اعلان جنگ با

بعیدی‌نژاد: تصمیم ترامپ درباره سپاه، هدیه‌ای به نتانیاهو بود

سفیر ایران در انگلیس درباره اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی، گفت: تعجیل برای اعلام این تصمیم در روزهایی که سپاه با تمامی قوا به مردم سیل‌زده یاری می‌رساند، فقط هدیه‌ای به نتانیاهو برای کمک به وی در انتخابات اسرائیل است.

وندی شرمن: تصمیم ترامپ درباره سپاه عملاً سودی ندارد

مذاکره‎کننده ارشد تیم هسته‎ای سابق آمریکا می‏‌گوید با توجه به مخاطراتی که متوجه نیروهای آمریکایی می‎شود و با توجه به اینکه سپاه پیشتر هم تحریم بوده است، تصمیم اخیر ترامپ بازده عملی ندارد.

تصمیم ترامپ درباره سپاه به خاطر انزوای واشنگتن است

بیروت - ایرنا - احمد حسینی کاردار جمهوری اسلامی ایران در لبنان تاکید کرد، ترامپ به دلیل تصمیم های شتابزده اخیر در ارتباط با انتقال سفارت امریکا به قدس اشغالی و سپاه موجب انزوای بیشتر امریکا در جهان شده است.

اولین واکنش پنتاگون بعد از اقدام ترامپ علیه سپاه

تهران - ایرنا - «ربکا ریباریچ» سخنگوی پنتاگون در پی اقدام واشنگتن مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران، اعلام کرد که وزارت دفاع آمریکا، ایران را تهدیدی قریب الوقوع نمی داند.

تصمیم ترامپ علیه سپاه پاسداران باعث بی‌ثباتی در منطقه می‌شود

وزیر خارجه ترکیه با انتقاد از تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران ایران، این تصمیم را عاملی در جهت بی‌ثبات کردن منطقه دانست.]]>

سوریه تصمیم ترامپ درباره سپاه را محکوم کرد

دمشق- ایرنا- یک منبع وزارت خارجه سوریه دوشنبه شب با صدور بیانیه ای تصمیم دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران را محکوم کرد.

تصمیم ترامپ درباره سپاه عواقب ویرانگری برمنطقه دارد

اسلام آباد- ایرنا- روزنامه انگلیسی زبان 'داون' پاکستان تصمیم آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نتیجه تلاش لابی جنگ طلب واشنگتن برای رویارویی در خاورمیانه دانست و نوشت:این تصمیم عواقب ویرانگری بر منطقه دارد.

کنگره آمریکا امروز درباره اقدام ضد ایرانی ترامپ تصمیم گیری می‌کند

کنگره آمریکا تا پایان وقت امروز دوشنبه فرصت دارد تا درباره اقدام هفته گذشته «دونالد ترامپ» در تروریستی خواندن سپاه پاسداران ایران تصمیم گیری کند.

واکنش سوری‌ها در قبال تصمیم سخیف ترامپ

دولت سوریه، تصمیم آمریکا را درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقض آشکار منشور سازمان ملل دانست .

عیارسنجی تصمیم ترامپ درباره سپاه

اعراب فعلا درباره تصمیم ترامپ از بابت جولان اشغالی اقدامی نمی‌کنند

کشورهای عربی تصمیم گرفتند در حال حاضر در سازمان ملل، علیه تصمیم ترامپ درباره جولان اشغالی سوریه اقدامی انجام ندهند.

تصمیم احمقانه ترامپ درباره سپاه چیزی جز بلاهت نیست

سردبیر پولیتیکس فرست:تصمیم ترامپ درباره سپاه مصرف داخلی دارد

لندن - ایرنا - سردبیر مجله سیاسی «پولیتیکس فرست» معتقد است که تصمیم آمریکا درباره تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصرف داخلی دارد و کاخ سفید امیدوار است افکار عمومی در داخل این کشور را قانع کند که ایران یک کشور حامی تروریسم است.

نخستین واکنش روس ها درباره سپاه؛ ترامپ امنیت خاورمیانه را به خطر انداخت

مسکو - ایرنا - عضو کمیسیون امور بین المللی دومای روسیه اعلام کرد: تصمیم دونالد ترامپ برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی، امنیت خاورمیانه را به خطر انداخت.

سیاست‌گذاران خاورمیانه تصمیم ترامپ را جدی نمی‌گیرند/ افزایش فشارها برای بیرون راندن نیروهای آمریکایی از عراق

سفیر سابق انگلیس در سوریه، اقدام ترامپ علیه سپاه را عامل افزایش فعالیت‌های ضدآمریکایی سپاه پاسداران ایران دانست و گفت:تصمیم ترامپ از سوی هیچ کدام از سیاست‌گذاران خاورمیانه جدی گرفته نخواهد شد.]]>