لامبورگینی جدید با یک سوپرکامپیوتر داخلی
مطالب مرتبط

وابستگی ارزی خودروهای پرتیراژ داخلی کاهش می یابد

تهران- ایرنا- قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: برنامه ریزی این سازمان کاهش ارزبری خودروهای پرتیراژ داخلی و تعمیق داخلی سازی قطعات است.

نخست وزیر ایتالیا درباره خطر جنگ داخلی در لیبی هشدار داد

رم - ایرنا - 'جوزپه کونته' نخست وزیر ایتالیا نسبت به خطر بروز جنگ داخلی و بحران انسانی در لیبی هشدار داد و گفت: هیچ گونه منافع اقتصادی و یا ژئوپلیتیکی نمی ‌تواند میانبرهای نظامی و خطر ایجاد جنگ داخلی در لیبی را توجیه کند.

تخصیص ارز 4200 تومانی تولیدات داخلی را به نابودی می‌کشاند

گروه استان‌ها- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: تخصیص ارز 4200 تومانی تولیدات داخلی را به نابودی می‌کشاند چرا که تولیدکنندگان داخلی توان رقابت با واردات را نخواهند داشت.

تحولات روزهای اخیر سودان، مسئله داخلی این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران را عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشورها دانست و تاکید کرد: تحولات روزهای اخیر سودان، مسئله داخلی این کشور است]]>

کولیت زخمی و کرون در کمین جوان‌ها

فوق تخصص گوارش و کبد با اشاره به اثربخشی دارو‌های تولید داخلی در درمان بیماری‌های التهابی روده گفت: دارو‌های تولید داخلی با قیمت مناسبی در اختیار این بیماران قرار می‌گیرد

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 27پرواز داخلی و خارجی

فهرست 27 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

اتکا به توان داخلی راهکار برون رفت از مشکلات است

قزوین- نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و تحقق شعار سال اتکا به توانمندی‌های داخلی، حفظ وحدت و کمک به رونق تولید است.

همه پرسی برای اصلاح قانون اساسی مصر؛ نیاز داخلی یا سفارش خارجی؟

مصوبه پارلمان مصر که زمینه ابقای عبدالفتاح السیسی بر مسند ریاست جمهوری مصر را تا سال 2030 فراهم می کند بیش از اینکه نیاز داخلی باشد سفارش خارجی است.

خواهرخوانده جدید سودآور است یا بی‌بهره؟

این روزها خبر خواهرخواندگی همدان با شهرستان بم بسیار مورد توجه و جذاب شده است، تا ماه رمضان، تفاهم نامه اولین قرار خواهر خواندگی داخلی همدان امضا و اجرا می‌شود، این اتفاق در حالی است که همدان، با شهرهای کولاب تاجیکستان، اسپارتای ترکیه، ورونای ایتالیا، ارف

منشا گرد و غبار اهواز داخلی است

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار روز چهارشنبه در اهواز که از ساعاتی پیش این شهرستان را فرا گرفته منشا داخلی دارد.

واردات 160 میلیون دلار داروی خارجی دارای مشابه داخلی

معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر 160 میلیون دلار دارو وارد کشور می‌شود که مشابه داخلی دارد.

واشنگتن پست: لیبی میدان جنگ داخلی شاهزاده سعودی است

تهران - ایرنا- واشنگتن پست در سرمقاله روز دوشنبه خود نوشت: لیبی؛ صحنه جنگ داخلی دیگر ساخته و پرداخته شاهزاده سعودی و سایر کشورهای عربی است.

خروج از چالش بیکاری با حمایت از تولید داخلی

رئیس اتاق تعاون ایران بیکاری و رکود را از جمله چالش‌های اقتصاد کشور دانست و گفت: راه برون رفت از این تنگنا توجه ویژه به حمایت از تولید داخلی است.

نکیسا: هدایت تیم های پایه و امید را به مربیان داخلی بدهیم

تهران- ایرنا- مسئول توسعه رده های سنی فدراسیون فوتبال گفت: برای ارتقاء رده های سنی باید از مدرسان خوب دنیا استفاده کنیم ولی هدایت تیم های پایه و امید را به مربیان داخلی بسپاریم.

کابینه غیرقانونی تشکیلات خودگردان/ عامل تشدید شکاف داخلی فلسطین

تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمود عباس در حالی اقدام به تشکیل یک کابینه جدید کرده که به نظر می‌رسد این کابینه در سایه مخالفت گروه‌های فلسطینی و چالش‌های پیش رو موفق عمل نخواهد کرد.

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 21 پرواز داخلی و خارجی

فهرست 27 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 28 پرواز داخلی و خارجی

فهرست 28 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 21 پرواز داخلی و خارجی

فهرست 21 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.

سودان|همه تحولات روز پایانی حکومت البشیر؛ روزنمایی از حاکمان جدید و واکنش‌های داخلی و بین‌المللی

حکومت عمر البشیر رئیس جمهوری سودان روز پنجشنبه یازدهم آوریل 2019( 22 فروردین98) پس از 30 سال به پایان رسید، هنگامی که فرماندهان ارشد امنیتی و نظامی به محل اقامتش رفتند و وی را مجبور به کناره‌گیری از قدرت کردند.

98 پرونده اسباب‌بازی مجوز گرفتند

تهران- ایرنا- در هشتمین کمیسیون دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی، ثبت طرح و صدور مجوز 98 نمونه کلید خورد تا معرفی طراحان اسباب‌بازی به جامعه تولید کنندگان، سرآغاز کار جدید و افزایش تولیدات ارزنده داخلی در کشور باشد.