دمای هوا تهران در سه روز آینده افزایش می یابد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: دمای هوای تهران در سه روز آینده 2 تا 3 درجه افزایش می یابد.



مطالب مرتبط

دمای هوای قزوین افزایش می یابد

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: دمای هوای قزوین تا سه روز آینده با افزایش نسبی روبرو خواهد بود.

اقدامات بهداشتی درمناطق سیل زده افزایش می یابد

تهران- ایرنا- معاون وزیر بهداشت گفت:در حوزه بهداشت در مناطق سیل زده اقداماتی مانند نظارت های بهداشت محیط، سلامت مواد غذایی و آب آشامیدنی افزایش می یابد زیرا با گرم شدن دمای هوا، احتمال شیوع و بروز بیماری افزایش یافته و در نتیجه باید هوشمندانه عمل کنیم.

هواشناسی: دمای پایتخت 5 درجه کاهش می یابد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: دمای پایتخت طی سه روز آینده 5 درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

دمای هوا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوا در استان چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.

پیش بینی باد ، گرد و خاک و افزایش دمای هوا در سمنان

جو پایدار ، وزش باد شدید از جهت غربی و جنوب غربی، گرد و خاک و افزایش دمای هوا بین 3 تا 6 درجه پیش بینی هواشناسان برای 48 ساعت آینده استان سمنان است

بارندگی همراه با کاهش دمای هوا در مازندران ادامه می یابد

ساری – ایرنا – هواشناسی مازندران اعلام کرد که ناپایداری جوی همراه با کاهش دمای هوا در استان طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت و احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها هم وجود دارد.

تداوم بارش ها در گیلان/ دمای هوا ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش می یابد

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارش باران که از عصر روز پنجشنبه در این استان آغاز شده تا اواسط هفته جاری ادامه دارد، گفت: در این مدت دمای هوا ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش می یابد.

دمای هوای خوزستان چهار درجه کاهش می یابد

اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: دمای هوای استان از فردا دوشنبه تا چهارشنبه به میزان سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

کاهش پنج تا هفت درجه ای دما در بخش های شمالی کشور

تهران-ایرنا- سازمان هواشناسی پیش بینی کرد:از یکشنبه تا پنجشنبه هفته آینده دمای هوا از شمال غرب تا شمال شرق کشور بین پنج تا هفت درجه کاهش یابد.

کاهش دمای هوا در آسمان قزوین

کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد: دمای هوای استان از امروز با شمالی شدن جریانات هوا به طور نسبی کاهش می‌یابد

دمای هوا 6 تا 8 درجه در استان مرکزی کاهش می یابد

اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای حداقل هوا براساس خروجی فعلی مدل ها در سردترین ساعات روزهای سه شنبه و چهارشنبه در این استان نسبت به دمای فعلی بین 6 تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.

دمای هوا در چهارمحال و بختیاری کاهش می‌یابد

مدیرکل‌هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس مدل‌های هواشناسی ناپایداری‌های هوا در 24 ساعت آینده در سطح استان تداوم دارد.

دمای هوا در زنجان کاهش می یابد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از صبح فردا / یکشنبه/ دمای هوا در اغلب مناطق این استان کاهش می باید و این افت دمایی در اوسط هفته جاری ممکن است تا منفی پنج درجه نیز برسد.

افزایش دمای هوای آذربایجانغربی

دمای هوای آذربایجانغربی چهار درجه افزایش یافت.

بارش در راه استان تهران/دما ۴ الی ۶درجه کاهش می یابد

تهران- رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان تهران از بارش های موقتی در این استان طی روزهای آتی و نیز کاهش ۴ الی ۶ درجه ای دمای هوا تا روز چهارشنبه خبر داد.

تولید خودرو افزایش می‌یابد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید خودرو در روزهای آینده افزایش خواهد یافت

باغداران زنجانی دمای محیط باغ ها را افزایش دهند

زنجان - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: باغداران زنجانی برای جلوگیری از خسارت سرمای بهاره در باغ های خود درصدد افزایش دمای محیط باشند و از هر اقدامی برای این مهم استفاده کنند.

دمای هوای آذربایجان غربی 6 تا 8 درجه کاهش می یابد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: با ورود ابرهای شمالی از اواخر فردا /دوشنبه/ به آذربایجان غربی، دمای هوای استان بین 6 تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.

کاهش دمای 6 تا 10 درجه ای در شمال غرب و شمال شرق کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: فردا (یکم اردیبهشت) در نواحی شمال شرق ایران کاهش دمای قابل توجه 8 تا 10 درجه ای و در شمال غرب کاهش دمای حدود 6 تا 8 درجه پیش بینی می شود.

دمای هوا در بام ایران منفی شد/ سرمازدگی در کمین شکوفه های درختان

شهرکرد- دمای هوا در چهارمحال و بختیاری به زیر صفر رفته و احتمال سرمازدگی شکوفه های درختان در این استان افزایش یافته است.