عضو شورای شهر تهران: مشکلات سرمایه‌گذاری ترمز توسعه مترو را کشید

عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران گفت: ترمز توسعه مترو به دلیل مشکلات سرمایه‌گذاری خارجی کشیده شد.مطالب مرتبط

عضو شورای شهر تهران: مشکلات سرمایه‌گذاری ترمز توسعه مترو را کشید

عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران گفت: ترمز توسعه مترو به دلیل مشکلات سرمایه‌گذاری خارجی کشیده شد.

‌موانع و مشکلات طرح‌های سرمایه‌گذاری نیازمند برطرف‌سازی است

ماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: رفع موانع و مشکلات طرح‌های سرمایه‌گذاری اولویت اساسی است و در این زمینه باید از ظرفیت بخش خصوصی و دستگاه‌های اجرایی به شکل مناسب و کامل استفاده شود.

هیچ محدودیتی برای سرمایه‌گذاری خارجی‌ها نداریم

رئیس‌کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران ضمن اعلام اینکه هیچ محدودیتی برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور وجود ندارد، گفت: در برنامه ششم توسعه جذب ۶۵ میلیون دلار از طریق سرمایه‌گذاری خارجی پیش‌بینی‌شده که باید از ظرفیت نمایندگی‌های وزار

رییس سازمان سرمایه گذاری:دولت از سرمایه گذاری خرد استقبال می کند

بندرعباس- ایرنا- رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: طبق دستور وزیر اقتصاد و دارایی نباید تنها به دنبال جذب سرمایه گذاری های بزرگ باشیم بلکه از سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک نیز استقبال می کنیم.

هرمزگان مجموعه‌ای از توانمندی‌های اقتصادی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری است

‌استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند در زمانی مشخص شرایط را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در چارچوب قانون فراهم کنند، اظهار کرد: مصوبه توسعه و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در شرق استان به تصویب رسیده و در حال برنامه‌ریزی برا

سرمایه گذاری در کشت گلخانه ای در 6 سال گذشته 2 برابر شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور گلخانه ها، گیاهان دارویی و قارچ خوراکی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در دولت های یازدهم و دوازدهم ( سال 92 تاکنون) جذب سرمایه گذاری در توسعه کشت گلخانه ای دو برابر و در گل و گیاه بیش از 40 درصد رشد ی

دولت از سرمایه گذاری کوچک و بزرگ استقبال می کند

بندرعباس- ایرنا- رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: طبق دستور وزیر اقتصاد و دارایی نباید تنها به دنبال جذب سرمایه گذاری های بزرگ باشیم بلکه از سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک نیز استقبال می کنیم.

انتشار اوراق مشارکت برای تکمیل خط 7 مترو/بدهی 4100 میلیاردی دولت به شهرداری تهران تا پایان سال 97

معاون شهردار تهران گفت: انتشار اوراق مشارکت اسلامی به مبلغ 700 میلیارد تومان برای تکمیل و توسعه خط 7 مترو تهران و اخذ مصوبه انتشار اوراق مشارکت توسعه خطوط مترو تهران به مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان از دیگر اقدامات معاونت مالی در سال 97 بود.

گیلان| سپیدرود ترمز تراکتور را کشید

تیم سپیدرود رشت در مقابل تراکتورسازی تبریز به‌برتری 3 بر یک دست یافت.

انتشار اوراق مشارکت برای تکمیل خط ۷ مترو

معاون شهردار تهران گفت: انتشار اوراق مشارکت اسلامی به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل و توسعه خط ۷ مترو تهران و اخذ مصوبه انتشار اوراق مشارکت توسعه خطوط مترو تهران به مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات معاونت مالی و اقتصادی شهری شهرداری

سرمایه‌گذاری سنگین عربستان و امارات روی آینده خورشیدی

کشورهای عربستان و امارات با سرمایه‌گذاری عظیم روی توسعه فناوری‌های جدید تولید انرژی خورشیدی در حال آماده شدن برای دوران پسا سوخت فسیلی هستند.

گسترش و توسعه روابط تجاری و سرمایه‌گذاری بین دو کشور همسایه

تاجر بین المللی عراق با رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به منظور گسترش روابط تجاری، صادرات و واردات، سرمایه‌گذاری مشترک بین دو طرف دیدار کرد. ]]>

حوزه جذب سرمایه‌گذاری خارجی خراسان رضوی با 35 درصد کاهش مواجه شده است

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری گفت: در حال حاضر 35 درصد کاهش را در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی نسبت به گذشته شاهد هستیم.

609 تفاهم نامه سرمایه گذاری در خراسان رضوی امضا شد

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با اجرای 'الگوی مثلث توسعه اقتصادی' تاکنون 609 مورد تفاهمنامه سرمایه گذاری در این استان امضا شده است.

افزایش ۷۵ درصدی سرمایه‌گذاری در طرح‌های انتقال برق

دفتر بودجه و توسعه سرمایه‌گذاری توانیر با اشاره به اخذ ابلاغیه تخصیص منابع حاصل از واگذاری نیروگاه منجیل به صنعت برق،اعلام کرد برای اولین بار منابع حاصل از واگذاری‌ به این صنعت داده شده است.

اعضای شورای شهر تهران ابایی از بیان دیدگاه‌های خود در رابطه با خط 6 ندارند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در اتباط با خط 6 مترو تهران گفت: آنجا که پای منافع شهر در میان باشد اعضا ابایی از بیان دیدگاه‌های خود ندارند همچنانکه در رابطه با بحث نا ایمن بودن خط مترو رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل نگرانی‌شان را ابراز کرد.

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری درهرمزگان

بندرعباس – ایرنا – نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری درهرمزگان عصر دوشنبه با حضور استاندار هرمزگان ودرحاشیه پنل های تخصصی سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری دراستان گشایش یافت .

جذب سرمایه خارجی باید دغدغه دائمی سازمان سرمایه‌گذاری باشد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه برای جذب منابع مالی از خارج به داخل کشور نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد، تاکید کرد: جذب سرمایه‌گذاری خارجی باید دغدغه دائمی سازمان سرمایه‌گذاری باشد.]]>

جذب سرمایه خارجی باید دغدغه دائمی سازمان سرمایه گذاری باشد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه برای جذب منابع مالی از خارج به داخل کشور نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد، گفت: جذب سرمایه گذاری خارجی باید دغدغه دائمی سازمان سرمایه گذاری باشد.

نقش مبانی نظری در سرمایه گذاری

بندرعباس- ایرنا - یکی از ابزارهای لازم برای توسعه و پیشرفت هرجامعه ای سرمایه است که این سرمایه باید به درستی هدایت و بکار گرفته شود زیرا بدون در نظر گرفتن مبانی نظری و ظرفیت های هر منطقه محقق نمی شود.