سیل به ۷۹ مدرسه عشایری خوزستان آسیب رساند

رئیس آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: سیلاب به ۷۹ مدرسه عشایری استان خسارت ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی وارد کرده است.مطالب مرتبط

سیل به ۷۹ مدرسه عشایری خوزستان آسیب رساند

رئیس آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: سیلاب به ۷۹ مدرسه عشایری استان خسارت ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی وارد کرده است.

۵۳۸ مدرسه خوزستان بر اثر سیل آسیب دیدند

اهواز- وزیر آموزش و پرورش گفت از آسیب جدی به ۵۳۸ مدرسه خوزستان در سیلاب اخیر و اسکان دو هزار و ۴۰۸ خانوار در ۲۰۷ مدرسه این استان خبر داد.

آسیب سیل به 538 مدرسه خوزستان

وزیر آموزش و‌پرورش از آسیب سیل به 538 مدرسه در استان خوزستان و اسکان بیش از دو هزار خانوار در 207 مدرسه استان خبر داد.

تخریب ۸۵ مدرسه خوزستان در جریان سیل

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: براساس آخرین آماری که تاکنون دریافت کرده‌ایم در جریان سیل ۱۶۰ مدرسه آسیب دیده‌ و در مجموع ۸۵ مدرسه تخریب شده‌اند.

سیلاب به 538 مدرسه خوزستان خسارت وارد کرد

اهواز - ایرنا - وزیر آموزش وپرورش گفت: 538 مدرسه در نقاط مختلف خوزستان براثر سیلاب اخیر در این استان آسیب دیده است.

مدیری که با تراکتور دانش آموزان را به مدرسه می رساند

بجنورد- ایرنا- مدیر مدرسه روستای یکه صعود شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی چند هفته ای است که دانش آموزان را با تراکتور خود از جریان سیلابی رودخانه عبور می دهد و به مدرسه می رساند.

بازدید بطحایی از مناطق سیل‌زده خوزستان/ ۵۳۸ مدرسه خوزستان آسیب دیدند

۱۳۷۰ مدرسه در مناطق سیل زده آسیب دیدند

رئیس مرکز ارتباطات، هماهنگی و دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: در مجموع ۱۳۷۰ مدرسه در مناطق سیل‌زده آسیب دیده و ۷۴ هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز دچار آسیب و یک هزار و ۵۵ مدرسه تا امروز بازگشایی شدند.

سیل 109 مدرسه در خوزستان را تخریب کرد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به درگیرشدن 461 مدرسه با سیلاب و تخریب شدن 109 مدرسه در سطح استان بر اثر این حادثه، گفت: بالغ بر 54 هزار و 163 دانش آموز مشغول تحصیل در این تعداد مدرسه تخریبی بودند.

وزیر آموزش وپرورش: سیلاب به 538 مدرسه خوزستان خسارت وارد کرد

اهواز - ایرنا - وزیر آموزش وپرورش گفت: 538 مدرسه در نقاط مختلف خوزستان براثر سیلاب اخیر در این استان آسیب دیده است.

آسیب‌دیدگی ۱۵۰۰ مدرسه در سیل اخیر/تخریب ۸۰ مدرسه

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده است و۸۰ مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست که به لطف خدا از نظر تأمین منابع بازسازی مشکلی وجود ندارد.

سیل در کشور به ۱۵۰۰ مدرسه آسیب زده است

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر کشور ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دید و ۸۰ مدرسه تخریب شد که هیچ مشکلی در مسیر بازسازی آنها وجود ندارد.

۱۵۰۰ مدرسه به دلیل سیل در کشور آسیب دید/ مشکل بازسازی نداریم

شیراز _ وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سیل اخیر کشور ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دید و ۸۰ مدرسه تخریب شد که هیچ مشکلی در مسیر بازسازی آنها وجود ندارد.

بطحایی: سیل به ۱۵۰۰ مدرسه آسیب زده است/ مشکل اعتباری برای نوسازی و بازسازی نداریم

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده است و۸۰ مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست که به لطف خدا از نظر تأمین منابع بازسازی مشکلی وجود ندارد.

۷۱۶ هزار دانش آموز خوزستانی از سیلاب متأثر شدند

اهواز - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: تعداد دانش آموزان مناطق سیل زده استان ۷۱۶ هزار و ۶۹۸ نفر بوده و ۸۵ مدرسه تخریب و ۱۶۰ مدرسه هم تاکنون آسیب دیدند.

۲۰۸ کیلومتر از راه های عشایری دزفول بر اثر سیلاب آسیب دیدند

دزفول - رئیس اداره امور عشایر شهرستان دزفول گفت: بر اثرسیلاب فروردین ماه، ۲۰۸ کیلومتر از راه های عشایری شهرستان در دو بخش شهیون و سردشت آسیب دیدند.

۱۰۹ مدرسه در خوزستان بر اثر سیل تخریب شدند

اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بالغ بر ۱۰۹ مدرسه در خوزستان بر اثر پدیده سیلاب تخریب شدند و نیاز به بازسازی کامل دارند.

وزیر آموزش و پرورش در شیراز: آسیب سیل به 1500 مدرسه؛ 80 مدرسه قابل استفاده نیست

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود 1500 مدرسه بین 20 تا 70 درصد آسیب‌دیده است و80 مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست. 

آسیب‌های جدی به مدارس 4 استان کشور

در جریان سیل اخیر بیش از هزار مدرسه آسیب دیده‌اند که فقط در استان لرستان 85 مدرسه دیگر قابل استفاده نیستند و فعلاً تا بازسازی این مدارس، دانش‌آموزان در کانکس تحصیل خواهند کرد.

مدرسه های سعدی، سیل را شکستند

شیراز- ایرنا- سیل فروردین 98 شیراز به مدارس هم آسیب رساند تا جایی که بیم آن می‌رفت برای ادامه سال تحصیلی به موقع آماده نشوند اما در بازدید از مدارس شهرک سعدی پس از گذشت دو هفته از سیل، آنچه دیده می‌شد نه ویرانی که جلوه‌های همکاری، امید و تداوم زندگی بود.