تحقق شعار رونق تولید نیازمند نگاه متفاوت به استعدادهای جوانان است

شهرکرد- ایرنا- عضو عیات علمی و مدیر کارآفرینی دانشگاه پیام نور شهرکرد گفت: تحقق شعار سال مبنی بر 'رونق تولید' نیازمند تغییر نگاه های موجود و تمرکز بر شکوفا کردن استعدادهای جوانان است.مطالب مرتبط

جوانان در تحقق شعار رونق تولید نقش موثری دارند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی با تبریک آغاز هفته جوان، گفت: جوانان توانمند کشور با همت والای خود می توانند در تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید نقش بی بدیلی ایفا کنند.

تحقق شعار رونق تولید در یزد به استفاده از ظرفیت ها بستگی دارد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: باید از تمام ظرفیت ها و منابع استان به منظور تحقق شعار « رونق تولید» در راستای تولید ثروت و ایجاد اشتغال استفاده شود.

تحقق شعار سال نیازمند پیگیری ویژه اجرای مصوبات ستاد تسهیل است

بروجرد- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به مشکلات متعدد واحدهای تولیدی گفت: تحقق شعار «رونق تولید» نیازمند پیگیری ویژه برای اجرای مصوبات ستاد تسهیل است.

رونق تولید با اصلاح قوانین و بخشنامه ها و تقویت صادرات

قزوین- رونق تولید و تحقق شعار سال نیازمند حذف قوانین زائد و بخشنامه های غیر ضروری، کاهش سود بانکی و حمایت جدی از تولیدکنندگان با محور صادرات است.

تحقق رونق تولید در پرتو ارتقای کیفی تولید است

یک وکیل دادگستری گفت: باید راهکارهای نظارتی بر تولیدکننده بیشتر شود تا تولید کیفی شود و تحقق شعار امسال (رونق تولید) در پرتو ارتقای کیفی تولید است.

ارتباط با جهان زمینه ساز تحقق «رونق تولید» است

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: حفظ و تقویت ارتباط با کشورهای دنیا، بر اساس اصول نظام، پیش نیاز تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی سمنان: تحقق شعارسال نیازمند گفتمان سازی است

سمنان- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: تحقق شعار سال و رونق تولید در کشور نیازمند گفتمان سازی و فرهنگ سازی این رویکرد مهم در جامعه است.

تحقق رونق تولید و اقتصاد در فاینکس 2019

با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور و به ویژه دورنمای اقتصادی در سال 1398 می توان گفت دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فرصتی مناسب برای هماهنگی اضلاع اساسی و پایه های اقتصاد کشور در راستای حمایت از تولید و تحقق شعار "رونق تولید" است.

ارتباط با جهان زمینه ساز تحقق «رونق تولید» است

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: حفظ و تقویت ارتباط با جهان پیش نیاز تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید است.

فرماندار همدان: روستاها در خط مقدم رونق تولید هستند

همدان - ایرنا - فرماندار همدان با اشاره به مولفه های تحقق شعار سالجاری مبنی بر رونق تولید گفت: روستاها به عنوان منبع تولید در خط مقدم تحقق این راهبرد رهبر معظم انقلاب محسوب می شوند.

ابزارهای تحقق «رونق تولید» در دست زنان ایرانی

دستگاه های متولی زنان و خانواده با نامگذاری سال ۹۸ به نام «رونق تولید» برای توسعه تولید کالای ملی توسط زنان و محقق شدن این شعار سیاستگذاری و برنامه ریزی کرده‌اند.

ضرورت تلاش مسئولان در راستای تحقق شعار سال + فیلم

مسئولان دستگاه‌های اجرایی فارس با تلاش بیشتر زمینه تحقق شعار رونق تولید را در استان فارس فراهم کنند.

ضرورت تلاش مسئولان برای تحقق شعار سال

رحیمی استاندار فارس در اولین جلسه شورای اداری استان در سال ۹۸ گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی فارس با تلاش بیشتر زمینه تحقق شعار رونق تولید را در استان فارس فراهم کنند.

رونق تولید و شکوفایی اقتصاد غیرنفتی

اراک - ایرنا - رونق تولید صادرات محور زمینه ‌ساز بستر شکوفایی اقتصادی برای تولید کالای ملی و تثبیت اقتصاد غیرنفتی است و تاکید مقام معظم رهبری در این حوزه نشان از اهمیت رسالت ملی همه ایرانیان برای تحقق شعار سال است.

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید از نگاه صاحب نظران

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان، کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

رونق تولید در سایه همدلی و عزم ملی ایجاد می شود

رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه رونق تولید در سایه همدلی و عزم ملی ایجاد می شود، گفت: باید از همه ظرفیت های برای تحقق شعار سال ۹۸ استفاده شود.

3 برنامه عملیاتی بورس برای کمک به رونق تولید در سال 98

رئیس سازمان بورس گفت: این سازمان در جهت تحقق شعار رونق تولید برنامه های عملیاتی متعددی طراحی و به مرحله اجرا در خواهد آورد.

‎لزوم حرکت بر محور بیانیه «گام دوم» و شعار سال

تهران - ایرنا - ‎رئیس سازمان صدا و‌سیما، شبکه‌های برون مرزی را بستر مهم ‌برای تحقق شعار سال دانست، و گفت: تلویزیون می‌تواند با تبلیغ کالاهای ایرانی مسیر صادرات را هموار و رونق تولید را به معنای واقعی رقم بزنند.

رونق تولید ضرورتی حیاتی و نیازمند تدبیر

مشهد- ایرنا- تحریمهای ظالمانه و فشارهای اقتصادی استکبار و فقدان ثبات در بازار در کنار مشکلات ریشه ای اقتصاد ایران راهی جز تدبیر فوری برای رفع موانع از مسیر جریان تولید باقی نگذاشته لذا در این شرایط تنها با اتخاذ شیوه های مدبرانه شعار حیاتی سال یعنی 'رونق

تا سلاطین کالاهای مختلف از سلطنت خلع نشوند، رونق تولید آسان نیست

یک حقوقدان با با بیان اینکه امروز بخش خصوصی نمی‌تواند در مقابل واردات و صادرات رانتی و مورد حمایت جناح‌ها ایستادگی کند، گفت: تا زمانی که در کشور قوانین ضد رانت تصویب نشود و سلطان‌های قند و شکر و لاستیک و… از سلطنت خلع نشوند، تحقق شعار رونق تولید آسان نخوا