آینده روشن است

تهران- ایرنا- دسترسی10میلیون نفر به اینترنت پهن باند ثابت، دسترسی 36میلیون نفر به اینترنت پهن باند، سرمایه گذاری 200 هزار میلیاردی در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، افزایش پهنای باند اینترنت از 73 به 900گیگابیت بر ثانیه، آغاز توسعه روستایی و ارائه خدمات نمطالب مرتبط

طی 15 روز آینده دستورالعمل حفظ کرامت کارکنان و ارباب رجوع تهیه و ابلاغ می‌شود

رییس قوه قضاییه گفت: آنچه در کشور انجام شده مربوط به طیف و گروه خاصی نیست و معتقدیم آینده‌ای که پیش روی ماست روشن و نورانی است.

رییسی: دستاوردهای نظام متعلق به همه است/آینده روشنی پیش روی ماست

رییس قوه قضاییه گفت: آنچه در کشور انجام شده مربوط به طیف و گروه خاصی نیست و معتقدیم آینده‌ای که پیش روی ماست روشن و نورانی است.

تبیین ویژگی صالحان وظیفه مراکز پژوهشی و دینی است/ تقدیر از موسسه آینده روشن

چرا اهالی سرایان امشب شمع روشن می‌کنند؟

کارشناس مردم شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان ‌جنوبی گفت: مردم سرایان در روز 14 شعبان، شمع روشن می‌کنند و از گذشته‌های دور بر این عقیده بودند که این شمع روشن کردن در شب نیمه شعبان، باعث برآوردن حاجات آنان می‌شود و نام این مراسم نیز

صالحی: آینده ایران روشن است

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: رسانه های خارجی در موضوع سیل این همه کمک های مردمی و نهادهای امدادی را نمی بینند و اگر یک فرد خاص مشکلی داشته باشد آن را برجسته سازی می کنند؛ هر چه رسانه های خارجی علیه ما می نویسند، بنویسند. آینده این ممل

توسک: اروپا منتظر پیام روشن انگلیس درباره آینده برگزیت است

لندن – ایرنا – رئیس شورای اروپا بار دیگر تأکید کرد که توافق به‌ دست‌ آمده میان دولت لندن و بروکسل درباره نحوه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا قابل‌ مذاکره نیست و افزود: شورای اروپا منتظر پیام روشن انگلیس درباره حرکت به سمت جلو است.

انتظار و نیمه شعبان

روز میلاد بزرگمردی که بشریت، ظهور او را با امید به آینده‌ای روشن به انتظار نشسته است

«داستان‌های بیدپای» کشف محمد روشن نبوده است/ محمد روشن برکشیده پرویز ناتل خانلری است

خریداران نفت ایران منتظر روشن شدن تکلیف معافیت‌ها

بزرگترین خریداران نفت ایران برای خرید دست نگه داشته و منتظر روشن شدن وضعیت معافیت‌ها هستند تا بتوانند به خریدشان ادامه دهند.

آرزوی یکساله کشاورزان ارومیه را سرما یک شبه برد

امروز با بارش برف در ارومیه و تعدادی دیگر از شهرهای آذربایجان غربی فقط دانش‌آموزانی که شیفت بعد از ظهر تعطیل اعلام شدند خوشحال بودند ولی بسیاری از کشاورزان این سرزمین آینده‌ای روشن برای سرنوشت محصولات خود تجسم نمی‌کنند.

مسئولیت اجتماعی به رسم کودکانه

تهران- ایرنا- سیزدهمین نمایشگاه آثار هنرجویان کودک و نوجوان تارا بهبهانی، نقاش و مدرس دانشگاه با عنوان «آینده روشن» در مؤسسه خیریه محک برپا شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و آموزش مسئولیت اجتماعی به کودکان و نوجوانان است.

قاسمی: تکلیف واترپلو برای انتخابی المپیک روشن نیست/ بی‌انگیزه شده‌ایم

دروزاره‌بان تیم ملی واترپلو با بیان اینکه تکلیف این رشته برای حضور در انتخابی المپیک روشن نیست، گفت: همه این کم توجهی‌ها به واترپلو باعث شده تا ملی‌پوشان بی‌انگیزه شوند.

شاهد آثار و جلوه‌های اضمحلال استکبار جهانی هستیم

رییس قوه قضاییه گفت: اکنون نظام اسلامی با وجود همه تلاش‌ها و امکانات دشمنان در برابر نظام سلطه ایستاده است و به فرموده رهبری آینده بسیار روشن است و بی تردید پیروزی از آن ماست و اکنون شاهد آثار و جلوه‌های اضمحلال استکبار جهانی هستیم.

سمت حرف نیما و شاملو روشن است اما طاهره صفارزاده نه!

پرسپولیس قرمز و الاهلی سبز روشن به تن می‌کنند

کانون نقد چگونه معنا می‌شود؟/ روشن‌نگری در قرائت فوکو

از داوران روشن دل تا مافیای بوکس/اشک‌های بی جواب مشت زنان ایرانی در بانکوک+ عکس

فیلم | «چراغ برات» امسال را برای سیل‌‌‌زدگان روشن کنیم

مشارکت 50 هزار واحد صنفی لرستان در طرح «جهاد همبستگی ملی»/ چراغ نخست روشن شد

تصمیم‌سازی درباره ادغام جشنواره فجر به آینده موکول شد

سرپرست سازمان سینمایی در جمع خبرنگاران پاسخ به تمام مسائل را به آینده نزدیک موکول کرد و گفت درمورد ادغام، بازنگری قوانین و ساختار سازمان و ... در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی می‌شود.