سیل شیراز با هدف تنبیه بررسی نشود

شیراز-ایرنا- پدر علم هیدروژئولوژی ایران و استاد دانشگاه شیراز گفت: با توجه به اظهار نظرهای متفاوت درباره علل سیل دروازه قرآن شیراز، لازم است گروهی از متخصصان مختلف نه برای تنبیه کردن بلکه برای جلوگیری از رخدادهای مشابه در آینده تشکیل شود.مطالب مرتبط

سیل شیراز با هدف تنبیه بررسی نشود

شیراز-ایرنا- پدر علم هیدروژئولوژی ایران و استاد دانشگاه شیراز گفت: با توجه به طرح سخنان متضاد درباره علل سیل دروازه قرآن شیراز، ضرورت دارد که گروهی از متخصصان مختلف نه برای تنبیه کردن بلکه برای جلوگیری از رخدادهای مشابه در آینده تشکیل شود.

سیل شیراز با هدف تنبیه بررسی نشود

شیراز-ایرنا- پدر علم هیدروژئولوژی ایران و استاد دانشگاه شیراز گفت: با توجه به اظهار نظرهای متفاوت درباره علل سیل دروازه قرآن شیراز، لازم است گروهی از متخصصان مختلف نه برای تنبیه کردن بلکه برای جلوگیری از رخدادهای مشابه در آینده تشکیل شود.

نماینده شیراز: علت سیل این شهر محدود به خطای انسانی نشود

شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: علت بروز سیل در این شهر نباید محدود به خطای انسانی شود زیرا سهم مردم از اعتبارات ملی ضایع می شود که ظلم در حق شهروندان سیل زده و آسیب دیده شیرازی است.

همایش کنگره پریتانالوژی و نئوناتالوژی در شیراز

پزشکان برای بررسی روش‌های پیشگیری از مرگ مادران باردار در شیراز گرد هم آمدند.

کادر فنی جدید تیم ملی فوتسال بانوان به دنبال تغییر یا تنبیه؟

لیست جدید بازیکنان دعوتی به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان انتقادات زیادی را برای کادر فنی این تیم به همراه داشت چرا که شائبه تنبیه بازیکنان معترض به پرداخت نشدن پاداش قهرمانی در جام ملت‌ها را مطرح کرده است.

طرح مجلس برای تنبیه کشورهای همکار آمریکا دراعمال تحریم علیه ایران

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را برای تنبیه کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران تدوین کردند.

کمیسییون عمران مجلس سه شهردار دوره‌های قبل شیراز را فراخواند/فرصت یک‌هفته‌ای برای تحویل گزارشات و مستندات سیل

رییس کمیسیون عمران مجلس از بازدید این کمیسیون از شیراز خبر داد و گفت: سه شهردار دوره‌های قبل شیراز همراه رئیس و اعضا کمیسیون عمران مجلس هفته آینده برای بررسی دقیق‌تر و ارزیابی حادثه سیل شیراز از محل‌های وقوع سیل بازدید خواهند کرد.]]>

طرح ساماندهی باغ‌های شیراز بازنگری می‌شود

‌شورای اسلامی شهر شیراز، با لایحه بازنگری طرح ساماندهی باغ‌های قصردشت موافقت و شهرداری را موظف کرد که ظرف مدت دو هفته طرح بازنگری شده را برای بررسی به صحن علنی ارائه دهد.

اعتبارات ملی باید برای سیل شیراز نیز لحاظ شود

شیراز- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سیل شیراز نیز باید در تصمیم گیری ها و همچنین اختصاص اعتبارات ملی دیده شود.

سفر وزیر بهداشت به شیراز

ایرنا - شیراز - سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه در سفر به شیراز اورژانس روانپزشکی مرکز آموزشی درمانی ابن سینا شیراز را افتتاح کرد. *8*

سیل شیراز، کدام مقصر

روزنامه نیم نگاه چاپ شیراز در شماره 6101 در نوشتاری با عنوان ' سیل شیراز ، کدام مقصر' موضوع جاری شدن سیلاب در شهرک سعدی شیراز را به بحث گذاشت و بر لزوم بهسازی و بازسازی این منطقه تاکید کرد.

سیل شیراز و محاکمه در دادگاه غیابی

شیراز- ایرنا- سیل پنجم فروردین شیراز علاوه بر اندوه آسمانی شدن 21 نفر از هموطنان، موجی از ابراز احساسات در سخن و عمل به همراه داشت.

سیل شیراز و محاکمه در دادگاه غیابی

شیراز- ایرنا- سیل پنجم فروردین شیراز علاوه بر اندوه آسمانی شدن 21 نفر از هموطنان، موجی از ابراز احساسات در سخن و عمل به همراه داشت.

افراد از اظهار نظر غیر کارشناسی درباره سیل شیراز خودداری کنند

شیراز- دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: افراد حقوقی و حقیقی از اظهارنظر غیر کارشناسانه پیرامون مقصرین سیل شیراز خودداری کنند.

همایش بزرگ مهدی یاوران در شیراز

ایرنا-شیراز-همایش بزرگ مهدی یاوران روز جمعه با حضور آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و جمعی از روحانیون و مقامات در مهدیه بزرگ شیراز برگزار شد.در این مراسم هشت نفر از طلبه های حوزه های علمیه شیراز به لباس روحانیت ملبس شدند./

بارش های اخیر دستاویز اجرای طرح های غیرقانونی آب نشود

شهرکرد- ایرنا- رئیس کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تمکین همه در برابر قانون گفت: بارش های فروردین ماه دستاویزی برای اجرای طرح های غیرقانونی انتقال آب بین حوضه ای نشود.

سرایدار مدرسه ای که در سیل شیراز ناجی انسان ها شد

شیراز- ایرنا- سیل ششم فروردین ماه جاری محله سعدی شیراز همانند سیل روز قبل در دروازه قرآن، عرصه خلق جلوه های مهربانی بوده است.

فجرسپاسی شیراز به مصاف صدرنشین لیگ دسته یک می رود

شیراز-ایرنا- تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در یک بازی حساس به مصاف تیم گل گهر سیرجان می رود تا همه نگاه ها در این هفته به ورزشگاه شهید دستغیب شیراز معطوف شود، حال این پرسش مطرح است که این تیم شیرازی می تواند با توقف صدرنشین، طرفدارن خود را خوشحال کند.؟

تشکل های مردمی و بسیج در سیل شیراز جهادی عمل کردند

شیراز-ایرنا- فرماندار شیراز گفت: تشکل های مردمی و بسیجیان در امدادرسانی به آسیب دیدگان از سیل شیراز به بهترین شکل ممکن و جهادی عمل کردند و سریعا به یاری مردم شتافتند.

شهید آرو: خون شهدا پایمال نشود

سمنان- ایرنا- شهید عباسعلی آرو یکی از شهدای دفاع مقدس در بخشی از وصیت نامه خود، با تاکید بر خواندن نماز اول وقت اظهار داشت: مراقبت کنید که خون شهدا پایمال نشود، سبک شمردن نماز به منزله یکی از این امور است.