گام‌های اساسی صنعت هسته‌ای برای نوسازی ساختار

رئیس سازمان انرژی اتمی: صنعت هسته‌ای کشور گام‌های اساسی را برای بهسازی و نوسازی برداشته استمطالب مرتبط

گام‌های اساسی صنعت هسته‌ای برای نوسازی ساختار

رئیس سازمان انرژی اتمی: صنعت هسته‌ای کشور گام‌های اساسی را برای بهسازی و نوسازی برداشته است

جدیدترین دستاوردهای اقتدارآفرین صنعت هسته ای

تهران- ایرنا- رونمایی از 114 دستاورد اقتدار آفرین صنعت هسته ای توسط رئیس جمهوری درسیزدهمین سالروز ملی فناوری هسته ای نشان می دهد به رغم تحریم و فشارهای خارجی صنعت صلح آمیز هسته ای ایران کماکان در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد.

تبلور فناوری هسته‌ای در صنعت کشاورزی

ایجاد بستر مناسب اقتصادی در صنعت هسته‌ای و فراهم کردن زمینه‌های تولیدات داخلی برنامه‌ای است که در گام دوم انقلاب اسلامی در این صنعت دنبال می‌شود

فعالیت کارگروه های قرارگاه نوسازی مناطق سیل زده آغاز شد

تهران - ایرنا - وزیر کشور درباره ساختار قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفـت: قرارگاه نوسازی با حضور نمایندگان همه دستگاه ها کار خود را آغاز کرده و شرح وظایف هر کدام از کارگروه های پنجگانه آن مورد بررسی و تصویب قرار گرفته است.

آغاز فعالیت کارگروه های پنجگانه قرارگاه نوسازی مناطق سیل زده

تهران-ایرنا- وزیر کشور درباره ساختار قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفـت: قرارگاه نوسازی با حضور نمایندگان همه دستگاه ها کار خود را آغاز کرده و شرح وظیفه هر کدام از کارگروه های پنجگانه آن مورد بررسی و تصویب قرار گرفته است.

صالحی: نصب زنجیره سانتریفیوژ‌های IR6 در نطنز آغاز شد/ ناکامی آمریکا در جلوگیری از پیشبرد اهداف کلان صنعت هسته‌ای ایران

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در سیزدهمین سالروز ملی فناوری هسته‌ای گفت: با اطمینان اعلام می‌کنم که بازگشت تحریم‌های یکجانبه آمریکا، و گستاخی اخیر آن نتوانسته و نخواهد توانست به عزم جزم ایران در پیشبرد اهداف کلان صنعت هسته‌ای خللی وارد کند.

ویدئو / مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای

رئیس‌جمهور همزمان با ۲۰ فروردین و روز ملی فناوری هسته‌ای از ۱۱۴ دستاورد جدید صنعت هسته‌ای کشورمان در حوزه‌ها و صنایع مختلف از جمله اکتشاف، چرخه سوخت، فنی، پیشرفت لیزر، نیروگاهی، استخراج و پزشکی رونمایی کرد. حسن روحانی در بخشی از سخنان خود نیز به تصمیم اخی

۱۴ میلیارد دلار کالای اساسی توزیع شد/ تدابیر ویژه برای ماه رمضان

ایلام - وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه‌های ویژه برای تأمین و توزیع کالاهای اساسی در ماه رمضان خبر داد و گفت: سال گذشته ۱۴ میلیارد دلار کالای اساسی در کشور توزیع شده است.

برای تأمین کالاهای اساسی مشکلی نداریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای تأمین کالاهای اساسی مشکلی نداریم، گفت: اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان از همین الان بررسی و تأمین شود.

نمایشگاه دستاورد‌های هسته‌ای

دانش هسته‌ای در بیش از ۷۰۰ صنعت داخلی ترویج داده شده و دستاورد‌های متعددی به بهره برداری رسیده است؛ این دستاورد‌ها بعد از تامین نیاز‌های داخلی وارد مسیر صادراتی می‌شود

فناوری هسته ای،یادآور عزم ملی در توانمندی علمی کشور است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت : بیستم فروردین روز ملی فناوری هسته ای، یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان و جوانان میهن اسلامی در اثبات توانمندی های علمی کشور و اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران برای حرکت در مسیر علمی و تکنولوژی و بومی سازی صنعت انرژی هس

تلاش عربستان برای دستیابی به سلاح هسته ای

تهران- ایرنا- بر اساس اطلاعاتی که از کانال های رسمی منتشر شده، عربستان سعودی برنامه ای برای توسعه جنگ‌افزارهای هسته‌ای ندارد، اما اخبار غیر رسمی حکایت از آن دارد که عربستان چندین بار به دنبال خرید سلاح هسته ای از کشورهای دیگر بوده است.

رونمایی از 114 دستاورد جدید دانشمندان ایرانی در صنعت هسته‌ای

270 میلیارد ریال اعتبار نوسازی مدارس خراسان شمالی جذب شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: پارسال 270 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی و توسعه فضاهای آموزشی این استان جذب شد.

مفتح: صنعت متفاوت از بازرگانی است، روی ادغام تعصب نداشته باشیم

مفتح نماینده موافق تفکیک وزارت بازرگانی از وزارت صنعت و معدن با تاکید بر اینکه هدف اصلی، خدمت رسانی به مردم است، افزود: نباید روی ساختار خاصی تعصب داشته باشیم و اگر کارآمدی ساختاری از دست رفت باید اصلاح شود.

برای تامین کالاهای اساسی مشکلی نداریم/ اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان بررسی و تامین شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای تامین کالاهای اساسی مشکلی نداریم، گفت: اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان از همین الان بررسی و تامین شود.]]>

ضرورت توجه احزاب به امدادرسانی و نوسازی مناطق سیل‌زده

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: احزاب می‌توانند تهدیدات را به فرصتی برای تعمیق همبستگی اجتماعی و گسترش انسجام ملی تبدیل کنند و باید در این شرایط به دنبال نوسازی مناطق سیل‌زده باشند.

رونمایی از ۱۱۴ دستاورد هسته‌ای؛ فردا

در مراسم سالروز ملی فناوری هسته‌ای از ۱۱۴ دستاورد هسته‌ای با حضور رئیس جمهور رونمایی خواهد شد

۱۱۴ دستاورد جدید هسته‌ای رونمایی شد

همزمان با سالروز ملی فناوری هسته‌ای، با دستور رئیس جمهور ۱۱۴ دستاورد هسته ای رونمایی شد.

مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای

مراسم سیزدهمین سالروز ملی فناوری هسته‌ای، صبح سه‌شنبه (۲۰ فروردین) با حضور رئیس‌جمهور در محل سالن اجلاس سران در تهران آغاز شد. حسن روحانی در این مراسم از ۱۱۴ دستاورد هسته‌ای کشورمان رونمایی کرد.