ترویج خشونت و سواستفاده از کودکان، عوامل فیلترینگ سایت‌ها در انگلیس
مطالب مرتبط

ولیعهد انگلیس بخشش را ابزاری برای مقابله با خشونت دانست

لندن - ایرنا - ولیعهد انگلیس در پیامی به مناسب عید پاک مسیحی، درباره اهمیت بخشش به‌ عنوان ابزاری برای مقابله با گسترش خشونت سخن گفت و عنوان کرد که چطور خانواده مسلمان یکی از قربانیان حادثه مرگبار نیوزیلند، فرد مهاجم را بخشید.

پرونده قضایی آسانژ در آمریکا فعال شد

لندن – ایرنا – نخست‌وزیر انگلیس تائید کرد که «جولیان آسانژ» بنیان‌گذار سایت افشاگر ویکی لیکس علاوه بر پرونده کیفری در انگلیس، به درخواست آمریکا برای استرداد وی به این کشور بازداشت‌ شده است.

آسانژ به اتهام نقض قوانین انگلیس گناهکار شناخته شد

لندن- ایرنا- بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس روز پنجشنبه در دادگاهی در انگلیس به اتهام نقض قوانین مربوط به قرار وثیقه، گناهکار شناخته شد.

نمایش «دَد»| گام‌های نامطمئن خشونت‌نگاری

این روزها تئاتر ایران درگیر به نمایش گذاشتن خشونت در جامعه شده است، نمایش‌هایی که می‌شود از منظر اخلاقی و نگرشش انتقادیشان به خشونت‌طلبی جامعه به تماشایشان نشست. نمایش «دد» اثر حمید خرم نیز واجد چنین ویژگی‌هایی است.

اینفوگرافی / واکنش‌های روانی کودکان پس از بلایایی مانند سیل

بر اساس مقاله‌ای علمی که در سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر شده، کودکان در بلایایی مانند سیل، مراحل مختلفی از واکنش‌های روحی و روانی را از خود بروز می‌دهند که به طور کلی شامل پنج مرحله ضربه، قهرمان‌گرایی، شادمانی یا فراموشی غم، مواجهه با واقع

فیلترینگ اتحاد

تهران- ایرنا- تجربه‌های گذشته ما نشانگر آن است که تصمیمات اتخاذ شده درباره فیلترینگ با شکست مواجه شده است بنابراین در مقطع کنونی که تمام تلاش دشمن به از بین بردن اتحاد داخلی ایرانیان معطوف است، تصمیمات ما در جهت تقویت ریشه‌های این اتحاد باشد، نه تضعیف آن.

پایان خشونت علیه زنان افغان؛ رویایی دور

تهران - ایرنا - کمیسیون حقوق بشر افغانستان تاسف عمیق خود را نسبت به افزایش خشونت علیه زنان در افغانستان ابراز کرد و یادآور شد که با وجود اعمال محدودیت های گسترده، زنان همچنان از افزایش موج خشونت در امان نیستند.

مخالفت دومین حزب سیاسی انگلیس با استرداد آسانژ به آمریکا

لندن – ایرنا – حزب کارگر انگلیس به رهبری جرمی کوربین با استناد به افشاگری های جولیان آسانژ بنیان‌گذار سایت افشاگر ویکی لیکس درباره جنایت های دولت آمریکا در حمله به عراق و افغانستان با استرداد وی به این کشور مخالفت کرد.

70 عضو پارلمان انگلیس خواستار استرداد آسانژ به سوئد شدند

لندن - ایرنا - 70 نماینده مجلس انگلیس در نامه‌ای به وزیر کشور، خواستار استرداد 'جولیان آسانژ' بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس به سوئد شده تا به پرونده او درباره اتهام آزار جنسی در این کشور رسیدگی شود.

چگونه از سواستفاده از عکس پروفایل واتس‌اپ جلوگیری کنیم؟

بیشترین فراوانی ورودی پرونده به محاکم قضایی اردبیل مربوط به درگیری و خشونت است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت:‌ خشونت جزو مواردی است که از فراوانی بالای ورودی پرونده در دستگاه قضایی حکایت دارد و نخستین ورودی پرونده از حیث فراوانی مربوط به درگیری و خشونت و ضرب و جرح است.

عبدالله عبدالله: طالبان با ترک خشونت وارد سیاست شود

رئیس دولت اجرایی افغانستان گفت، اگر طالبان خشونت را کنار بگذارد می‌تواند بخشی از روند سیاسی و نماینده هر قشری از مردم در هر سطحی باشد.

«تئوریسین خشونت» آماده نمایش شد/ شرح زندگی متفکر معاصر ایرانی

فیلم مستند «تئوریسین خشونت» به نویسندگی و کارگردانی محسن کوقانی آماده نمایش شد.

اوج‌گیری قیمت نفت با تشدید خشونت در لیبی

نفت روز جمعه تحت تاثیر اوج‌گیری خشونت‌ها در لیبی و آمار اقتصادی مطلوب چین، ضرر شدیدی را که در اوایل معاملات داشت، جبران کرد و هفته را با قیمت بالاتری به پایان رساند.

ابعاد فرهنگ «مرگ»

روان پزشک و رئیس کنگره روانکاوی و روان‌درمانی پویای ایران ضمن تشریح ابعاد فرهنگ مرگ و خشونت گفت: اگر خشونت بر جامعه‌ای غالب است باید سطح رشد فرهنگی آن را مورد پرسش قرار داد.

اشتیاق کودکان گیلانی برای یاری رساندن به سیل زدگان

کودکان گیلانی همپای دیگر کودکان کشور، در بهار مهربانی به همنوعان خود در مناطق سیل زده، کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی هدیه دادند.

عوامل زمینه ساز بیماری های قلبی- عروقی در حال افزایش است

تهران- ایرنا- دبیر اجرایی اولین کنگره تازه های مشاوره قلب، بی تحرکی و غذاهای نامناسب را از جمله عوامل خطر بیماری های قلبی -عروقی اعلام کرد و گفت: عوامل زمینه ساز این بیماری ها در حال افزایش است.

ابتکار عمل ایران در مقابله با عراق در اواخر جنگ تحمیلی

ارتش عراق در سال ۶۶ روستاهای شرق سلیمانیه و اربیل را در روزهای ۲۶ و ۲۷ و ۳۱ فروردین با به کارگیری عوامل خردل، تابن و سارین هدف شدیدترین تهاجم هوایی و توپخانه قرار داد، در این حملات شیمیایی بیش از ۲۰۰۰ نفر مصدوم و ۷۰۰ نفر شهید شدند و اکثر قربانیان کودکان،

تجلیل از فعالان ترویج نماز در مدارس

از آموزش و پرورش استان کرمان به عنوان دستگاه برتر اجرایی در ترویج فرهنگ اقامه نماز در سال 97 قدردانی شد.

امدادگران: کودکان داعشی‌های استرالیایی را از سوریه به خانه بیاورید

گروه امدادرسان "کودکان را نجات دهید" از رهبران سیاسی استرالیا خواست تا در صورت پیروزی در انتخابات، کودکان شبه‌نظامیان استرالیایی در سوریه را بازگردانند.