معرفی نقادانه روانشناسی ورزشی

کتاب «معرفی نقادانه روانشناسی ورزشی» را ویژه دانشجویان مقطع دکتری تربیت بدنی با موضوع ورزش – جنبه‌های روانشناسی، در انتشارات سازمان جهاد دانشگاهی تهران منتشر شد.
کلمات کلیدی: [ جهاد دانشگاهی] [ سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی] [ معرفی نقادانه روانشناسی ورزشی]


مطالب مرتبط

چاپ دوم «تفکر نقادانه برای کودکان» / آشنایی کودکان با تأمل فلسفی

نشر کرگدن در سال جدید چاپ دوم کتاب «تفکر نقادانه برای کودکان» نوشته مل لیسستر و دنیس تیلور را با ترجمه روح الله کریمی و فائزه رودی را منتشر کرد.

تیم مددکاری و روانشناسی استان تهران در دشت آزادگان مستقر می‌شود

استاندار تهران با اشاره به لزوم حفظ آرامش مردم درمناطق سیل‌زده گفت: تلاش داریم برای جلوگیری از ضعف روحی مردم منطقه تیم مددکاری و روانشناسی در منطقه حضور پیدا کند.

مراکز مشاوره روانشناسی در پلدختر فعال شدند

خرم آباد - ایرنا - مدیر کل بهزیستی لرستان گفت: به منظور بازیابی توان روانی آسیب دیدگان ناشی از سیل در شهرستان پلدختر تا کنون سه مرکز مشاوره روانشناسی در این شهرستان فعال شده است.

اعلام نیاز معاون استاندار تهران نسبت به حضور تیم‌های روانشناسی در مناطق سیل‌زده

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: به طور جدی به تیم‌های روانشناسی، بهداشت، سلامت روح و روان و متخصص‌های رشته‌های مختلف پزشکی نیاز داریم تا افراد سیل‌زده‌ را مورد رسیدگی قرار دهند.

نقد منصفانه تکلیف مهم نشریات دانشجویی است

مشهد - ایرنا - معاون فرهنگی - اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نقد منصفانه تکلیف و رسالت مهم نشریات دانشجویی است و دانشجویان باید نگاه نقادانه و منصفانه به دولتها داشته باشند.

نقد منصفانه تکلیف مهم نشریات دانشجویی است

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی - اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نقد منصفانه تکلیف و رسالت مهم نشریات دانشجویی است و دانشجویان باید نگاه نقادانه و منصفانه به دولتها داشته باشند.

مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- تکمیل طرح های ورزشی اصفهان نیازمند 1000 میلیارد ریال است، تحول آموزشی پیشنیاز توسعه ورزشی است و تیم استقلال ، سپاهان را شکست داد از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

ارائه خدمات ورزشی و رفاهی به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی و اردوگاه‌ها

وزیر ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات رئیس‌جمهور، به مدیران کل دو استان لرستان و خوزستان دستور داد به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی خدمات ورزشی، فرهنگی و رفاهی ارائه دهند.

تب میزبانی‌های ورزشی در روزهای سخت ورزشکاران/ رویای گردشگری ورزشی

اردبیل - طی سال‌های اخیر تب نوظهور میزبانی‌های ورزشی بویژه رویدادهای بین‌المللی مدیران و روسای ورزش اردبیل را گرفته است. میزبانی‌هایی که خروجی آن مشخص نبوده و شفاف‌سازی نشده است.

۱۰۰ سالن ورزشی براثر سیل آسیب دید/واگذاری ۱۱۰۰ سالن به بحران

ساری - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ۱۰۰ اماکن ورزشی براثر سیلاب در کشور دچار آسیب شد گفت: دولت تصمیم دارد پس از ترمیم خسارت های مردمی، اماکن ورزشی را بازسازی کند.

سیل به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

ساری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت : سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی در کشور خسارت زد که در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی ، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.

146 سالن به فضای ورزشی خراسان جنوبی اضافه می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 146 سالن ورزشی مختلف تا پایان سال 1400 به فضای ورزشی استان اضافه می شود.

سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

ساری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت : سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی در کشور خسارت زد که در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی ، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.

حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد

برای شرکت در یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.

امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها قرار دارد

همدان- ایرنا- رییس اداره ورزش نهاوند گفت: تمامی امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها و قهرمانان ورزشی قرار دارد و مسیر موفقیت برای آنها مهیا است.

گروه‌های جهادی تازه‌نفس زنجان بار دیگربه مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند/ حضور گروه روانشناسی از زنجان

فرصت مطالعاتی پژوهشگاه علوم ورزشی برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی

پژوهشگاه علوم ورزشی در سال جاری برای ارتقای دانش، کسب مهارت‌های تخصصی و انجام فعالیت‌های پژوهشی در حوزه علوم ورزشی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی فرصت مطالعاتی ایجاد می‌کند.

برگزاری جشنواره فیلم‌های ورزشی در تیر ماه

پوستر فراخوان و نسخه جدید سایت دوازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‌های ورزشی ایران در نشستی رونمایی شد.

فدراسیون پزشکی ورزشی مسوول درمان تورج لارودی شد

فدراسیون پزشکی ورزشی پیگیر مراحل درمانی پیشکسوت مطبوعات شد.

بازدید صالحی‌امیری از چند فدراسیون ورزشی

رئیس کمیته ملی المپیک از چند فدراسیون ورزشی بازدید و با روسای آنها دیدار کرد.