تالاب الله آباد قزوین پرآب شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین : به علت بارندگی هفته‌های اخیر ، پس از چند سال تالاب الله آباد احیا و پرآب شد.مطالب مرتبط

تالاب الله آباد قزوین پرآب شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین : به علت بارندگی هفته‌های اخیر ، پس از چند سال تالاب الله آباد احیا و پرآب شد.

تالاب «الله آباد» قزوین دوباره جان گرفت

قزوین - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین گفت: تالاب «الله آباد» در جنوب شرقی این استان به دنبال بارندگی هفته های اخیر پس از چندین سال احیا و پرآب شد.

نقش احیای تالاب الله‌آباد در کاهش ریزگردها

پایگاه خبری آرمانشهر قزوین در مطلبی نظرات استاندار قزوین در خصوص نقش تالاب الله آباد در کاهش ریزگرد های دشت قزوین را منتشر کرده است.

هدررفت آب شیرین تالاب الله آباد، اتفاقی تلخ در قزوین

قزوین - ایرنا - مدیران محیط زیست و آب منطقه ای قزوین از خروج روزانه یک میلیون متر مکعب آب شیرین موجود در تالاب الله آباد به به شوره زارها به دلیل زهکش نامناسب موجود در این دشت خبر می دهند، در حالی که این استان طی سال های اخیر همواره از مشکل کم آبی رنج برد

25 میلیون متر مکعب آب تالاب الله آباد از قزوین خارج می شود

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: 25 میلیون متر مکعب آب شیرین تالاب الله آباد به دلیل زهکشی نامناسب از استان خارج شده و به سمت نمکزار قم روانه می شود.

نقش احیاء تالاب الله‌آباد در کاهش ریزگردهای دشت قزوین

استاندار قزوین گفت: احیاءتالاب الله‌آباد واقع در شهرستان آبیک در کاهش ریزگردها که خطرات آن علاوه بر قزوین، استان‌های تهران و البرز را نیز تهدید می‌کند مؤثر است.

زهکش 25 میلیون مترمکعب آب تالاب الله‌آباد را تخلیه کرد/ امکان جلوگیری از تخلیه آب در شرایط اضطراری وجود نداشت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین گفت: 25 میلیون مترمکعب آب تقریبا شیرین سرریز شده به تالاب الله‌آباد به جای اینکه بر روی دشت بریزد توسط زهکش تخلیه شده و به سمت شوره‌زار قم هدایت شده است.]]>

تالاب «آق گل» مهیای گردشگری

همدان - ایرنا - تالاب فصلی «آق گل» یکی از بزرگترین و زیباترین تالاب های استان همدان است که در جریان بارش های اخیر پرآب شده و بستری مهیا برای گردشگری منطقه به شمار می رود.

تالاب «آق گل» مهیای گردشگری

همدان- ایرنا- تالاب فصلی «آق گل» یکی از بزرگترین و زیباترین تالاب های استان همدان است که در جریان بارش های اخیر پرآب شده و بستری مهیا برای گردشگری منطقه به شمار می رود.

پرآب شدن تالاب آق گل ملایر

تالاب آق گل ملایر در پی بارش‌های خوب بهاری دوباره زنده شد.

پرآبی فعلی موجب بی‌خیالی مسئولان در حفظ ذخایر آبی نشود/ لزوم حفاظت از دشت الله‌آباد

استاندار قزوین گفت: پرآب فعلی که بر اثر بارش‌های شدید در استان ایجاد شده نباید موجب بی‌‌خیالی مسئولان در حفظ ذخایر و منابع آبی شود.]]>

بخش خبری ۲۰، پنجشنبه بیست و دوم فروردین مرکز قزوین+فیلم

اعزام هشتمین موکب استان به مناطق سیل زده، محکومیت اقدام آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه و عبور تالاب الله آباد از خشکی از مهم‌ترین عناوین این بخش خبری است.

خبر‌های کوتاه بخش خبری ۲۰ بیست و یکم فروردین ۹۸+ فیلم

بزرگداشت روز جانباز در استان، دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله باریک‌بین، کشف ۱۷ تن ورق مسی مسروقه در استان و روز‌های خوش تالاب الله آباد را در این بسته ببینید.

بازدید استاندار از دشت الله آباد

استاندار قزوین بهمراه جمعی از مسئولان از دشت الله آباد آبیک بازدید کردند.

رهاسازی 5 پرنده در دشت الله‌آباد آبیک

پنج پرنده با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استان و شهرستان آبیک عصر امروز در دشت الله‌آباد این شهرستان رهاسازی شدند.]]>

تالاب های جنوب تهران به طور کامل آبگیری شدند

شهرری- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: بارش های مناسب هفته های اخیر در استان تهران باعث شد تا تالاب های عشق آباد و قنبر آباد در جنوب پایتخت با وسعت 150 هکتار به طور کامل آبگیری شوند.

تالاب های جنوب تهران به طور کامل آبگیری شدند

شهرری- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: بارش های مناسب هفته های اخیر در استان تهران باعث شد تا تالاب های عشق آباد و قنبر آباد در جنوب پایتخت با وسعت 150 هکتار به طور کامل آبگیری شوند.

گذری برفعالیت‌های اجتماعی مرحوم آیت‌الله باریک بین

پایگاه خبری صبح قزوین به مناسبت سالروز رحلت آیت الله هادی باریک بین نماینده سابق ولی فقیه در استان قزوین بر فعالیت های این روحانی انقلابی نظری افکنده است.

تالاب "بندعلیخان" ورامین احیا شد

سرپرست امور منابع آب ورامین: بر اثر بارش‌های اخیر حدود ۳۵ میلیون متر مکعب آب وارد تالاب بندعلی‌خان شده و این تالاب جان دوباره گرفته است

دومین سالگرد ارتحال آیت الله باریک بین در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - دومین سالگرد ارتحال ملکوتی آیت الله شیخ هادی باریک بین امام جمعه فقید قزوین، شامگاه پنجشنبه در مسجد شیخ الاسلام برگزار شد.