تعمیر اساسی چهار واحد پالایشگاه تبریز آغاز شد

تبریز- ایرنا- مدیربرنامه ریزی تعمیرات پالایشگاه تبریز گفت: تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر در جو، تقطیر در خلاء، گاز مایع و کاهش گرانروی این شرکت با رعایت کامل ملاحظات ایمنی، بهداشت و زیست محیطی آغاز شد.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ صنعت و معدن]


مطالب مرتبط

تعمیر اساسی چهار واحد پالایشگاه تبریز آغاز شد

تبریز- ایرنا- مدیربرنامه ریزی تعمیرات پالایشگاه تبریز گفت: تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر در جو، تقطیر در خلاء، گاز مایع و کاهش گرانروی این شرکت با رعایت کامل ملاحظات ایمنی، بهداشت و زیست محیطی آغاز شد.

تعمیر اساسی لکوموتیو آلستوم با تلاش متخصصان داخلی

لکوموتیو آلستوم AD ۴۳ C با استفاده از توان داخلی، بازسازی و تعمیر اساسی شد

۳۳۲ مسکن در ۴ شهرستان مازندران نیازمند احداث و تعمیر است

ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: ۳۳۲ واحد مسکونی در مناطق سیل زده میاندرود، نکا، بهشهر و گلوگاه نیازمند احداث و تعمیر است.

راه اندازی مجدد ۳۲۱ واحد صنعتی سیل زده

معاون امور صنایع وزیر صنعت: با اقدامات حمایتی، ۳۲۱ واحد صنعتی در استان‌های گلستان و چهار محال و بختیاری که دچار خسارت شده بودند، فعالیت خود را آغاز کردند

جمهوری آذربایجان به دنبال توسعه پالایشگاه نفت باکو

شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان (SOCAR) از برنامه ریزی برای تاسیس یک واحد جدید تصفیه نفت در پالایشگاه نفت باکو خبر دارد.

700 واحد مسکونی برای جابه‌جایی بافت ناکارآمد تبریز احداث می‌شود

شهردار تبریز با بیان این که 700 واحد مسکونی برای جابه‌جایی بافت ناکارآمد تبریز احداث می‌شود، گفت: موانع پیش روی ساخت‌وساز برای جابه‌جایی بافت‌های حاشیه‌ای و فرسوده تبریز با تشکیل کمیته‌ای متشکل از شهردار تبریز، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی

راه اندازی مجدد 321 واحد صنعتی سیل زده

تهران- ایرنا- معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام‌ کرد: با انجام اقدامات حمایتی 321 واحد صنعتی در استان های گلستان و چهار محال و بختیاری که دچار خسارت شده بودند، فعالیت خود را آغاز کردند.

تعمیر پمپ اصلی انتقال فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان

به همت متخصصان داخلی یک دستگاه پمپ ۶مرحله‌ای نئوپنیون تعمیر شد.

بررسی پیشنهاد حذف چهار صفر از پول ملی درکمیسیون اقتصاد دولت

تهران- ایرنا- طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.

سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر منازل بین سیل‌زدگان استان گلستان توزیع می‌شود

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به ارزیابی خسارت 17 هزار و 800 واحد مسکونی در استان گفت: از این تعداد هفت هزار و 300 واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده که نیازمند بازسازی است.

عملیات اجرایی کمربندی دوم تبریز آغاز شد

تبریز - ایرنا - معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عملیات اجرایی کمربندی دوم تبریز به طول 30 کیلومتر آغاز شد.

کانکس‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه جمع می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از جمع‌آوری تدریجی کانکس‌های مناطق زلزله‌زده استان خبر داد و گفت: این کار در مرحله اول برای 2531 واحد تعمیری شهری که مطمئن هستیم کار تعمیر واحد آنها به پایان رسیده و منازلشان قابل سکونت است، انجام خواهد شد.

مغازه شیرینی فروشی در تبریز به یک میلیارد ریال جریمه محکوم شد

تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: یک واحد قنادی مشهور در تبریز به علت عرضه محصولات غیرقابل مصرف به یک میلیارد ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.

سلیمانی: هرگونه توهین به سپاه توهین به قانون اساسی و مردم است

نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل ۱۵۰ قانون اساسی با بیان این که سپاه یک واحد انقلابی و برخاسته از انقلاب است تاکید کرد: توهین به این سازمان انقلابی توهین به قانون اساسی و توهین به مردم است.

آرامکو سهامدار کوچکترین پالایشگاه کره جنوبی شد

بزرگترین سهامدار پالایشگاه "هیوندای اویل بانک" اعلام کرد شرکت دولتی آرامکوی سعودی برای خرید ۱۷ درصد سهم در فعالیت‌های پالایشگاه نفت کره‌ای "هیوندای اویل بانک" به ارزش ۱.۴ تریلیون وون (۱.۲۴ میلیارد دلار) توافق کرد.

رفع آبگرفتگی چهار واحد مسکونی در جوین

اعضای ستاد بحران و واحد های امدادی و خدماتی جوین به حالت آماده باش درآمدند.

چهارمین دوره «اکسپوی آثار هنری تبریز» برگزار می‌شود

چهارمین دوره «اکسپوی آثار هنری تبریز» در چهار رشته هنری " نقاشی، مجسمه، عکس و خوشنویسی" اوایل آبان ماه سال‌جاری در لاله پارک تبریز به صورت ملی برگزار می‌شود.

ساخت چهار مدرسه در شهرستان فردیس آغاز شد

کرج - ایرنا - مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس از آغاز بازسازی و احداث چهار مدرسه در شهرستان فردیس خبرداد.

بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در تبریز مدرسه می سازد

تبریز - ایرنا - عملیات اجرایی ساخت مدرسه دخترانه 12 کلاسه در محل مدرسه شهید توانای سابق تبریز از سوی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان آغاز شد.

آغاز پاکسازی سوخت از واحد سوم نیروگاه فوکوشیما

پاکسازی سوخت از واحد سوم نیروگاه فوکوشیما دایچی در حالی آغاز شده است که چندین سال زمان برد تا شرکت اپراتور این نیروگاه بتواند برداشتن مجموعه‌های سوختی از راکتور شماره سه را عملیاتی کند.