بزرگترین استارت آپ های منطقه متعلق به ایران است

کرمان -ایرنا - معاون علمی و فن آوری رئیس جمهوری گفت : کشورمان با وجود 6 هزار استارت آپ فعال بزرگترین استارت آپ های منطقه را به خود اختصاص داده که باید از این ظرفیت در راستای توسعه پایدار بخوبی استفاده شود.مطالب مرتبط

آقای رئیس جمهور دریای خزر فقط متعلق به ایران نیست!

روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره شنبه 24 فروردین ماه، یادداشتی به قلم کریم خورسندی با عنوان آقای رئیس جمهور دریای خزر فقط متعلق به ایران نیست! در ارتباط با طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران منتشر کرده است.

نخبه تبریزی: شرکت ها و سازمان ها از استارت آپ ها هراس دارند

تبریز - ایرنا - جوان نخبه تبریزی با اشاره به ظرفیت های بالای کسب و کارهای نوپا موسوم به «استارت آپ» گفت: شرکت های بخش خصوصی و سازمان های دولتی در استفاده از خدمات «استارت آپ»ها دچار ترس و نگرانی هستند، در حالی که نخبگان بنیان گذار کسب و کارهای نوپا توانمن

پژوهشگاه بیوتکنولوژی از استارت‌آپ‌های گیاهان دارویی حمایت می‌کند

تهران- ایرنا- قائم‌مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران از آمادگی این پژوهشگاه برای حمایت از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه گیاهان دارویی خبر داد.

تثبیت مالکیت دولت به بخشی از اراضی محدوده منطقه ۲۲

شهردار منطقه ۲۲ از صدور رای محاکم قضایی به نفع شهرداری در یکی از بزرگترین‌های پرونده‌های مالی خبر داد

قطر حامی استارت‌اپ‌های «گردشگری ورزشی» شد

شورای ملی گردشگری قطر با امضای توافق‌نامه‌ای با سازمان جهانی گردشگری به عنوان اسپانسر نخستین دوره رقابت استارت‌اپ‌های گردشگری ورزشی معرفی شد.

بزرگترین نمایشگاه صادرات و واردات چین با حضور ایران دایر شد

پکن- ایرنا- صد و بیست و پنجمین نمایشگاه واردات و صادرات چین که به نمایشگاه کانتون موسوم است و بزرگترین نمایشگاه این کشور به حساب می آید از امروز (دوشنبه) با حضور نمایندگانی از جمهوری اسلامی ایران در جنوب چین گشایش یافت.

پایان یکی از بزرگترین‌های پرونده‌های مالی شهرداری در غرب تهران

شهردار منطقه 22 تهران از صدور رای محاکم قضایی به نفع شهرداری در یکی از بزرگترین‌های پرونده های مالی خبر داد .

واعظی: آینده کسب و کارها در کشور به استارت آپ گره خورده است

تهران-ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اهمیت استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی در کشور یادآور شد: آینده کسب و کار و پیشرفت کشور به این حوزه گره خورده است و باید ازهمه ظرفیت ها برای توسعه آن استفاده کرد.

پلاک کشف شده در منطقه شطیط آبادان متعلق به جانباز است

آبادان - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آبادان گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده پلاک کشف شده در منطقه شطیط آبادان مربوط به یک جانباز اهل تنکابن است.

داعش بزرگترین گروه تروریستی دنیاست/کشورگشایی و دور کردن منافع افراد از اهداف اصلی جنگ‌های دنیا

استاد دانشگاه افسری ارتش، داعش را بزرگترین گروه تروریستی دنیا بیان کرد و گفت: وجود روحیه دفاعی ملت ایران نشأت گرفته از نیروهای مسلح بود.]]>

هیچ معادله ای در منطقه بدون حضور ایران قابل حل نیست

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل اطلاعات هرمزگان با اشاره به تلاش های امریکا در دو سال اخیر برای حذف ایران از معادله های منطقه ای، گفت: اما با توجه به اتفاق های رخ داده در منطقه همه متوجه شدند که هیچ معادله ای در منطقه بدون حضور ایران قابل حل نیست.

اعلام استارت لیست وزنه برداری قهرمانی آسیا/ ۳ ایرانی صدرنشین شدند

استارت لیست مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ اعلام شد.

تاکید ظریف بر اولویت منطقه در سیاست خارجی ایران

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بااشاره به دیدار هایش در سوریه و ترکیه گفت که برای ایران همیشه منطقه در اولویت است .

«استارت‌آپ‌ها» در اتاق بازرگانی تهران صاحب کمیسیون می‌شوند

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در حال حاضر 8 کمیسیون در اتاق بازرگانی تهران فعال هستند ولی با توجه به تخصص های جدید اضافه شده به این دوره از هیئت نمایندگان اتاق تهران، کمیسیون های دیگری از جمله کمیسیون استارت‌آپ، به کمیسیون های فعلی اضافه خواهد شد.

ایران امن ترین کشور منطقه است

کیش- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: به پشتوانه حضور مقتدرانه نیروهای مسلح، ایران امن ترین کشور در بحران زده ترین منطقه جهان است.

تشکیل دولت جدید در کرانه باختری خیانتی بزرگ است

دکتر «محمود الزهار» تاکید کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین متعلق به مردم فلسطین و نماینده آنها نیست و سپاه پاسداران پروژه صهیونیست‌ها در منطقه را به چالش کشانده است.

هیچ معادله ای در منطقه بدون حضور ایران قابل حل نیست

بندرعباس - مدیرکل اطلاعات هرمزگان با اشاره به تلاش های امریکا برای حذف ایران از معادلات منطقه ای، گفت: همه متوجه شده اند که هیچ معادله ای در منطقه بدون حضور ایران قابل حل نیست.

خودداری سولسشر از پارک کردن اتومبیل در جای پارک «فرگی»

تهران- ایرنا- «اوله گانر سولسشر» سرمربی تیم منچستریونایتد از پارک کردن اتومبیل خود در محل پارکی که متعلق به «سر الکس فرگوسن» بوده، خودداری کرد و آن را «متعلق به رئیس» دانست.

ایران قوی ترین موشک های بالستیک خاورمیانه را دارد/واشنگتن آماده ایجاد روابط جدید با تهران است

سخنگوی منطقه ای وزارت خارجه آمریکا ضمن اعتراف به قدرت موشکی ایران مدعی شد که ایران به برخی طرف های منطقه ای از جمله عراق موشک منتقل می کند.

بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی یک نظام مدنی مردم سالار است

دبیر ستاد حقوق بشر ایران در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس ایتالیا گفت: بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته تأمین یک نظام مدنی مردم سالار بر اساس عقلانیت اسلامی است و دنیای غرب باید با فاصله گرفتن از خود بزرگ بینی به این تجربه جدید اهمی