28 کشور در همایش مدرسه و نظریه نمایش جبرها شرکت کردند

اصفهان- ایرنا- ریاضیدانان 28 کشور بمنظور حضور در رویداد بین المللی مدرسه و کنفرانس نظریه نمایش جبرها در دانشگاه اصفهان گردهم آمدند.مطالب مرتبط

ارسال ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش نظریه علم اسلامی

رئیس همایش نظریه علم اسلامی از ارسال حدود ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش خبرداد و گفت: از این میزان ۵۰ مقاله به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند.

دیدار مسئولان همایش نظریه علم اسلامی با نماینده آیت الله سیستانی

مسئولان همایش نظریه علم اسلامی با حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران دیدار کردند.

بیش از 1500نفر در همایش پیاده روی زنجان شرکت کردند

زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: ششمین همایش بزرگ پیاده ‌روی در این استان با استقبال خوب و بالای مردم شهر زنجان برگزار شد و بیش از یک هزار و 500 نفر در این همایش شرکت کردند.

برگزاری همایش«نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش»

نجف لکزایی از برگزاری همایش «نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش» در پنجم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با پیام آیت الله جوادی‌آملی به همراه رونمایی از ۱۳ اثر خبر داد.

برگزاری همایش نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش

رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام از برگزاری همایش نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش در قم با برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه آثار ارسال به دبیرخانه خبر داد.

همایش نمایش سواره اسبان اصیل ایرانی در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - همایش نمایش ( شو) سواره اسبان اصیل ایرانی با حضور 30 شرکت کننده روز یکشنبه به مناسب نیمه شعبان در بوستان فدک قزوین برگزار شد.

جشنواره خیرین مدرسه ساز فامنین

بیست یکمین همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان فامنین با هدف ترویج فرهنگ مدرسه سازی و تجلیل از خیرین برگزار شد.

حضور گردشگران ۳۶ کشور در جشن نیمه شعبان اصفهان

گردشگرانی از 36 کشور و ملیت جهان در ویژ‌ه‌برنامه‌های نیمه شعبان مدرسه علمیه «ناصریه» اصفهان شرکت کردند.

رتبه سوم در بین مجمع خیران مدرسه ساز استان‌های کشور

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز البرز گفت: مجمع خیران مدرسه ساز استان سال گذشته رتبه سوم را در بین استان‌های کشور کسب کردند و این افتخاری بزگ برای البرزی‌ها محسوب می‌شود.

همایش به وقت انسانیت نمایش همدلی کردستان با هموطنان سیل زده بود

سنندج - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: همایش بزرگ «به وقت انسانیت» بمنظور جمع آوری کمک های مردمی کردستان برای جبران خسارات استان های سیل زده کشور برگزار شد.

موج مهربانی همکلاسی ها در البرز به نمایش گذاشته شد

کرج - ایرنا - همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) موج مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان البرز با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی با سیل زدگان کشور به نمایش گذاشته شد.

سیل در کشور به ۱۵۰۰ مدرسه آسیب زده است

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر کشور ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دید و ۸۰ مدرسه تخریب شد که هیچ مشکلی در مسیر بازسازی آنها وجود ندارد.

دستاوردهای روز دوم همایش فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان

بندرعباس – ایرنا- سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان درحالی پس از دو روز گفت و گوی فشرده عصر سه شنبه در بندرعباس به پایان رسید که شرکت کنند گان با رضایت و امیدواری این نشست را ترک کردند.

سرمایه گذاری یک هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز در بابل

ساری - ایرنا - خیرین مدرسه ساز بابلی در 2 سال اخیر یک هزار میلیارد ریال در بخش بازسازی و احداث مدرسه هزینه کردند.

۱۵۰۰ مدرسه به دلیل سیل در کشور آسیب دید/ مشکل بازسازی نداریم

شیراز _ وزیر آموزش و پرورش گفت: طی سیل اخیر کشور ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دید و ۸۰ مدرسه تخریب شد که هیچ مشکلی در مسیر بازسازی آنها وجود ندارد.

آسیب‌دیدگی ۱۵۰۰ مدرسه در سیل اخیر/تخریب ۸۰ مدرسه

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده است و۸۰ مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست که به لطف خدا از نظر تأمین منابع بازسازی مشکلی وجود ندارد.

خیرین 570 میلیارد ریال به مدرسه سازی البرز اهدا کردند

کرج - ایرنا- رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز البرز گفت: خیرین نیک اندیش سال گذشته 570 میلیارد ریال به امر مقدس مدرسه سازی اهدا کردند.

مرگ یک کمدین بر روی صحنه نمایش

​یک کمدین بریتانیایی در حین اجرای نمایش دچار ایست قلبی شد و جان سپرد، با این حال برای مدتی تماشاگران فکر می‌کردند بی حرکت ماندن او روی یک صندلی بخشی از نمایش است.]]>

جرقه‌های اولیه همایش علم اسلامی با سخنان رهبر معظم انقلاب آغاز شد

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نشست خبری همایش «نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش» گفت: جرقه‌های اولیه این کار با سخنان رهبر معظم انقلاب آغاز شد.

ساخت مدارس سیل زده باتلاش خیرین مدرسه ساز

عضو جامعه خیرین مدرسه ساز کشور: در سیل لرستان ۸۸ مدرسه تخریب شده است که با همت خیرین دوباره ساخته می‌شود