ارائه خدمات درمان آزواسپرمی در مرکز ناباروری بیمارستان افضلی‌پور کرمان

مدیر مرکز سلول درمانی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به کارآزمایی‌های انجام شده در مرکز سلول درمانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: کار در زمینه آزواسپرمی در ناباروری، برای نخستین بار در ایران نتیجه داد که خدمات در این رابطه در مرکز نابمطالب مرتبط

ارائه خدمات درمان آزواسپرمی در مرکز ناباروری بیمارستان افضلی‌پور کرمان

مدیر مرکز سلول درمانی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به کارآزمایی‌های انجام شده در مرکز سلول درمانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: کار در زمینه آزواسپرمی در ناباروری، برای نخستین بار در ایران نتیجه داد که خدمات در این رابطه در مرکز ناب

بیمارستان صحرایی برای کمک به سیل زدگان در بستان برپا شد

اهواز - ایرنا -بیمارستان صحرایی شهید بقایی برای ارائه خدمات درمانی در شهرستان بستان با حضور معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برپا شد.

ساخت 12 مرکز «درمان بستر» در استان بوشهر احداث می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ساخت مرکز «درمان بستر» در نقاط فاقد بیمارستان خبر داد و گفت: در این راستا ساخت 12 مرکز درمان بستر در استان بوشهر مصوب شده است.

نکاتی درباره واریکوسل و ناباروری در مردان

واریکوسل یکی از علل ناباروری در مردان است. از آنجا که شناخت نوع آسیب ایجاد شده برای درمان مبتلایان ضروری است، پژوهشگران رویان به بررسی این موضوع پرداخته‌اند.

نخستین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی استان اردبیل کار خود را آغاز کرد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: زیر نظر علوم پزشکی استان نخستین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی استان اردبیل کار خود را آغاز کرد.

افزون بر 30 هزار خدمات دندانپزشکی در جیرفت ارائه شد

جیرفت - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از ارائه 32 هزار و 59 نفر خدمت دندانپزشکی در مراکز خدمات سلامت مرکز بهداشت این شهرستان خبر داد و گفت: این خدمات طی سال گذشته انجام شده است.

انجام ۵۰ عمل جراحی در بیمارستان سپاه/ ۷ هزار پلدختری خدمات گرفتند

پلدختر- فرمانده بهداری سپاه در غرب کشور با اشاره به انجام ۵۰ عمل جراحی در بیمارستان صحرایی سپاه در پلدختر گفت: خدمات مختلفی به ۷ هزار نفر سیل زده ارائه شده است.

28مرکزجامع سلامت در سیستان وبلوچستان خدمات دندان ارائه می کنند

زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 28 مرکز جامع سلامت این دانشگاه به امکانات دندانپزشکی خدمات سلامت دهان و دندان با تعرفه دولتی به مردم ارائه می دهند.

ارائه بیش از 2 هزار خدمات خودرویی به آسیب دیدگان مناطق سیل زده

ایران خودرو به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی برای خدمات رسانی به هموطنان سیل زده علاوه بر ارائه خدمات در قالب 100 اکیپ ویژه به استان‌های گلستان، لرستان ، خوزستان ، فارس و مازندران در مجموع بیش از دو هزار خدمات خودرویی ارائه کرده است.

ارائه 20000 خدمت پزشکی در بیمارستان صحرایی پلدختر؛ تجهیزات پزشکی در روستاهای چم مهر مستقر می‌شود

فرمانده بهداری غرب نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به ارائه 20000 خدمات پزشکی رایگان در بیمارستان صحرایی پلدختر گفت: تجهیزات پزشکی در روستاهای چم مهر و روستاهایی که راه ارتباطی برقرار شده مستقر می‌شود.

مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است

کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به برگزاری جشنواره گنج سی ساله در دانشگاه تهران و کرمان گفت: مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است.

پیشتازی ایران از نظر ارائه خدمات به پناهندگان

رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مشهد گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته به بیش از یک میلیون نفر از اتباع خارجی خدمات مطلوبی ارائه کرده که از نظر ارائه خدمات به پناهندگان همیشه پیشتاز بوده است.]]>

ارائه خدمات غربالگری سلامت توسط بیمارستان کیش در هفته سلامت

طرح غربالگری سلامت به همت بیمارستان کیش برای شهروندان وگردشگران همزمان با هفته سلامت برگزار می‌شود.

ارائه بیش از ۲۰۰۰ خدمات خودرویی به آسیب‌دیدگان مناطق سیل‌زده

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی برای خدمات‌رسانی به هموطنان سیل زده علاوه بر ارائه خدمات وظیفه‌ای بیش از ۱۰۰ اکیپ ویژه به استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان، فارس و مازندران اعزام شده است که در مجموع بیش از دو هزار خدمات خو

افتتاح مرکز خدمات درمانی زاهدشهر با حضور وزیر بهداشت

با حضور وزیر بهداشت مرکز خدمات درمانی درمان بستر امام سجاد زاهدشهر به بهره برداری رسید.

هشتمین کنگره بین‌المللی طب تولیدمثل در یزد برگزار می‌شود

یزد ـ معاون مرکز درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی یزد از برگزاری هشتمین کنگره بین‌المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل و سومین کنگره علمی ژنتیک تولیدمثل در یزد خبر داد.

جشنواره گنج 30 ساله در تهران و کرمان برگزار می شود

کرمان - ایرنا - مدیر مرکز کرمان شناسی و دبیر ستاد جشنواره 'گنج سی ساله' گفت: این جشنواره به مناسبت سی امین سال تأسیس مرکز کرمان شناسی اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه های تهران و شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

ویزیت ٩٠٠ هزار تن در مناطق سیل زده و بستری ١٥٠هزار تن توسط تیم‌های اورژانس و درمان

رییس سازمان اورژانس کشور گفت: ویزیت ٩٠٠ هزار نفر در مناطق سیل زده و بستری ١٥٠ هزار نفر در بیمارستان‌ها بیانگر انجام خدمات جهادی تیم‌های عملیات ویژه اورژانس و درمان است.

ارائه خدمات پزشکی به پرسنل مصدوم ‌کشتی نفتکش ‌در بندر چابهار

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات پزشکی به یک مصدوم کشتی نفتکش در آبهای ساحلی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار خبر داد.

هشتمین کنگره بین‌المللی طب تولیدمثل در یزد برگزار می‌شود

یزد - ایرنا - معاون مرکز درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: هشتمین کنگره بین‌المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل و سومین کنگره علمی ژنتیک تولیدمثل 30 فروردین ماه در یزد برگزار می شود.