سامانه‌های اطلاعاتی آموزش‌ و پرورش نیازمند یکپارچه‌سازی است

تهران- ایرنا- سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش‌ و پرورش بر ضرورت یکپارچه‌سازی داده‌ها و سامانه‌های اطلاعاتی در این وزارتخانه تاکید کرد و گفت: این اقدام به ارائه آمارهای دقیق و ساده‌سازی فرایندهای خدماتی منجر خواهد شد.مطالب مرتبط

مراکز آموزش عالی کشور نیازمند افرادی چون «دکتر سلطانی» است

یزد - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: آموزش و پرورش و دانشگاه های کشور نیازمند الگوهای چون دکتر علی سلطانی گردفرامرزی است تا بتواند انسان‌هایی چون خود و با شخصیت پرورش و تربیت کنند.

مشکلات آموزش و پرورش با تصمیمات هیجانی حل نمی‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: مشکلات آموزش و پرورش با تصمیمات هیجانی حل نمی‌شود و نیازمند مسیرعاقلانه و کارشناسی شده است.]]>

توضیحات آموزش و پرورش درباره ترک تحصیل دانش‌آموزان دیشموک

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش و پرورش در همه روستاهای شهرستانها و مناطق استان بستر مناسب آموزش را فراهم کرده است.

نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بی بدیل است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه یاسوج گفت: نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بی بدیل بوده و بر هیچ فردی پوشیده نیست.

شرکت‌های دولتی به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه ملزم شدند

معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای، کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها را به بارگذاری اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی ملزم کرد.

اعزام سه نماینده وزارت آموزش و پرورش به استان‌های معین مناطق سیل‌زده

مدیر کل فرهنگی، هنری اردوها و فضای پرورشی آموزش و پرورش با بیان این که آموزش و پرورش در آسیبی که برای سه استان لرستان، خوزستان و گلستان ایجاد شده است باید به احیای مدارس و فضاهای پرورشی کمک کند، خاطر نشان کرد: وزیر آموزش و پرورش طرح خوبی را مطرح و معاونان

راه‌اندازی 2 سامانه یکپارچه «بازرسی و شکایت» در وزارت صمت تا پایان سال

معاون تسهیل تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت از راه‌اندازی 2 سامانه یکپارچه در حوزه‌های بازرسی و شکایت در وزارت صمت تا پایان سال جاری خبر داد.

شرکت های دولتی ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات شدند

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با ارسال بخشنامه‌ای، کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها را ملزم به بارگذاری اطلاعات در «سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی» کرد.

نقش تاثیرگذار آموزش و پرورش در تحقق اقتصاد مقاومتی

آموزش و پرورش مهمترین نقش را در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی دارد.

وزیر آموزش و پرورش‌: یکی از آرزوهای دیرینه آموزش و پرورش تحقق یافت‌

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سند تحول برای حل مشکلات و موانع پیش روی آموزش و پرورش است، گفت: یکی از آرزوهای دیرینه آموزش و پرورش تحقق یافت.

فرهنگ‌سازی مهم‌ترین رسالت‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است

مهدی‌شهر - فرماندار مهدی‌شهر با بیان اینکه فرهنگ‌سازی یکی از رسالت‌های مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، گفت: نسل نوجوان امروز نیازمند الگوسازی و فرهنگ‌سازی صحیح است.

نیروی انسانی متخصص عامل تحول در آموزش و پرورش

تحول در آموزش و پرورش نیازمند نیروی انسانی متخصص و با انگیزه است

وزیر آموزش و پرورش: بدون اصلاح رویکرد، مشکلات خواهند ماند

شیراز- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: تا زمانی که رویکرد ما به مسائل آموزش و پرورش اصلاح نشود ، کسانی که جای ما خواهند آمد نیز همین مسائل را مرور خواهند کرد و این مشکلات در آموزش و پرورش وجود خواهد داشت.

برنامه های آموزش و پرورش باید راهبردی و به روز باشد

بندرعباس - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: آموزش و پرورش برای تحصیل و تقویت دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه همیشه باید با برنامه و راهبردهای هدفگذاری شده و به روز پای کار باشد.

ماجرای قطع چند درخت از سوی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی چه بود؟

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در مورد قطع چند درخت در ناحیه 2 آموزش و پرورش مشهد توضیحاتی ارائه کرد.

تهران| آموزش و پرورش باید به‌سمت درآمدزایی و خودکفاشدن حرکت کند

فرماندار دماوند با اشاره به الزام اعضای شورای آموزش و پرورش دماوند به حضور در جلسات گفت: برای برگزاری مراسمی هم‌چون روز معلم نباید به درآمدهای شهرداری اتکا کنیم ازاین‌رو بر درآمدزایی و خودکفاشدن آموزش و پرورش تأکید داریم.

دانشگاه‌های کشور نیازمند الگوهایی نظیر «دکتر سلطانی» است

یزد ـ‌ عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه افرادی نظیر دکتر سلطانی گردفرامرزی باید به عنوان الگو به جامعه معرفی شوند، گفت: دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش ما نیازمند الگوسازی است.

آموزش و پرورش، باشگاه سیاسی نیست

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال انتخابات مجلس را در پیش داریم گفت: تضمین می‌دهیم که کار ما فراجناجی است و آموزش و پرورش را باشگاه سیاسی نمی‌دانیم و هیچ کس هم نباید چنین نگاهی داشته باشد زیرا اینجا کسی پاسخگوی مطالبات سلیقه‌

تعامل با سازمان های مختلف استراتژی آموزش و پرورش فارس است

شیراز _ مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: استراتژی آموزش و پرورش فارس تعامل با سایر دستگاه ها و استفاده از ظرفیت های برون سازمانی است.

اعطای اجازه اشراف اطلاعاتی به سامانه های بانکی از طریق FATF خیانت است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: باور کنیم در جنگ اقتصادی هستیم و بدانیم معنایش این است که اعطای اجازه اشراف اطلاعاتی به سامانه های بانکی و اقتصادی مان از طریق FATF یا پالرمو خیانت است.