مدیران مدارس، گواهی صلاحیت و شایستگی حرفه ای دریافت می کنند

تهران- ایرنا- مشاور و جانشین وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری با اشاره به این که مدیران مدارس گواهی صلاحیت و شایستگی حرفه ای دریافت می نمایند، گفت: این کار در راستای تحقق سیاست مدرسه محوری و تفویض اختیار و هم چنین اجرای سند تحول بنیادین صورت می گیرد.مطالب مرتبط

فعال‌شدن سامانه دریافت کارت صلاحیت تدریس موسیقی و مد و لباس در البرز

معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از فعال‌شدن سامانه دریافت کارت صلاحیت تدریس در رشته‌های موسیقی، تجسمی، نمایشی و مد و لباس خبر داد.]]>

سنجش مهارت بیش از ۲۴۸ هزار نفر در فنی و حرفه‌ای تهران

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای تعداد ۲۴۸ هزار و ۳۹۴ نفر در این اداره کل خبر داد

انتظار قطب‌الدین صادقی از مدیران برای تولید تئاتر حرفه‌ای

قطب‌الدین صادقی در حالیکه از اجرای چهار نمایش در سال جدید خبر داد، از مدیران تئاتر انتظار دارد در این سال به تولید آثار فرهنگی و هنری حرفه‌ای بپردازند.

مدیران 10 هزار مدرسه از طریق آزمون منصوب می شوند

تهران- ایرنا- رئیس کمیته فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس با اشاره به اینکه سال گذشته در مرحله اول اجرای طرح انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، سه هزار مدیر مدرسه با این روش انتخاب شدند؛ گفت: برای امسال نیز حدود 10 هزار مدرسه پیش بینی شده است.

مربیان رشته های هنری البرز برای تمدید کارت اقدام کنند

کرج - ایرنا - معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: متقاضیان کارت صلاحیت تدریس در رشته‌های موسیقی، تجسمی، نمایشی و مد و لباس برای دریافت یا تمدید کارت خود اقدام کنند.

بیش از 1200 نفر از زندانیان قزوین آموزش‌های مهارتی دریافت کردند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: نتیجه تفاهم میان سازمان فنی و حرفه‌ای و زندان‌ها در سال گذشته ارائه آموزش مهارتی به هزار و 216 نفر از زندانیان استان قزوین بود که به میزان 150 هزار و 688 نفر ساعت آموزش‌ دریافت کردند.

بیش از 7 میلیون نفر آموزش فنی حرفه ای دریافت کردند

تبریز-ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته این نهاد با 7 میلیون و 676 هزار و 356 نفر - ساعت خدمات به متقاضیان، نسبت به سال 1396، دو درصد رشد در ارایه خدمات داشته است.

برخی مدیران استانی سیاست های دولت را دنبال نمی کنند

یاسوج- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دست روی یکی از نقاط درد استان کهگیلویه و بویراحمد گذاشت و گفت گاهی مدیران منطقه ای و استانی پیرو سیاست های کلی دولت حرکت نمی کنند و امکانات و تجهیزات خود را از دیگر بخش ها دریغ می کنند.

برخی مدیران استانی سیاست های دولت را دنبال نمی کنند

یاسوج- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دست روی یکی از نقاط درد استان کهگیلویه و بویراحمد گذاشت و گفت گاهی مدیران منطقه ای و استانی پیرو سیاست های کلی دولت حرکت نمی کنند و امکانات و تجهیزات خود را از دیگر بخش ها دریغ می کنند.

دستور شریعتمداری به مدیران عامل صندوق‌ها: تمامی اضافه دریافت‌ها به بیت‌المال بازگردد و خاطیان عزل گردند

وزیر کار در یک پیام توئیتری از مدیران عامل صندوق‌ها خواست که تمامی اضافه دریافت‌ها به بیت‌المال بازگردد و خاطیان عزل شوند. ]]>

شیویاری: برخی مدیران وزرا را مدیریت می‌کنند

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیران بیان کرد: مدیریت نشوید. برخی معاونین و مدیران شما را مدیریت می‌کنند.

صلاحیت مدیریتی کوروش باقری تایید شد

صلاحیت مدیریتی سرمربی پیشین تیم ملی وزنه‌برداری برای شرکت در انتخابات این فدراسیون تایید شد.

امیر آقایی نقش اول «گواهی امضاء» شد

امیر آقایی به عنوان بازیگر اصلی فیلم سینمایی «گواهی امضاء» به کارگردانی شهرام اسدزاده مقابل دوربین رفت.

فیلمبرداری «گواهی امضاء» آغاز شد/ تصادف یک دختربچه ۵ ساله

فیلمبرداری فیلم «گواهی امضاء» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده در تجریش آغاز شد.

دستور به بازگرداندن اضافه دریافت‌ها و عزل خاطیان

وزیر تعاون به مدیران عامل صندوق‌ها دستور داد؛ تمامی اضافه دریافت‌ها به بیت المال بازگردد و خاطیان عزل شوند

آلگری: آژاکس با شایستگی صعود کرد/ در یووه می‌مانم

سرمربی یوونتوس بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا اعتراف کرد که آژاکس با شایستگی به دور بعد صعود کرد. آلگری تاکید کرد که در یووه می ماند و از این تیم جدا نمی‌شود.

ماندگاری پساب سیل در مدارس مازندران

ساری- ایرنا- با این که سیل و سیلاب در مازندران دستکم از 20 روز پیش فروکش کرد و کار بازسازی مناطق سیلزده شروع شده ، ولی زخم این بلای طبیعی بر تن مدارس استان تازه سرباز کرده است و هر روز گزارش جدیدی از پدیدار شدن نم یا ریزش دیوار و سقف این اماکن دریافت می ش

مدیران در انتخابات پیش رو بی طرفی خود را اعلام کنند

نهاوند- فرماندار نهاوند با بیان اینکه مدیران در انتخابات پیش رو بی طرفی خود را اعلام کنند، گفت: باید انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم برگزار کنیم.

۲۵۰ دامغانی مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

دامغان - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دامغان با بیان اینکه آمار مشخصی از بیکاری در این شهرستان وجود ندارد، گفت: ۲۵۰ نفر ماهیانه بیمه مقرری بیکاری دریافت می‌کنند.

کوروش باقری تایید صلاحیت شد

صلاحیت مدیریتی کوروش باقری برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه برداری تایید شد.