آدم کوچولوی گرسنه وارد بازار کتاب کودک شد

تهران- ایرنا- «آدم کوچولوی گرسنه» اثری از «پیر دِلی» با ترجمه «کلر ژوبرت» برای چهارمین بار از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، وارد بازار کتاب کودک شد.مطالب مرتبط

کتاب‌های حبس شده در نمایشگاه کتاب آزاد می‌شوند

انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان در قالب گالری کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب به نمایش کتاب‌های منتشر نشده ناشران می‌پردازد

کتاب تربیت دینی کودک منتشر شد

کتاب تربیت دینی کودک نوشته آیت‌الله محمدصادق حائری شیرازی به همت دفتر نشر معارف منتشر شد.

بیست کتاب کودک و نوجوان گویا شد

مراسم رونمایی از اولین مجموعه «کتاب آوا» شامل کتاب‌های شنیداری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عصر روز چهارشنبه ۲۸ فروردین، با حضور هنرمندان نام‌آشنای سینما و تئاتر برگزار شد.

پویش «با هم کتاب مهربانی را ورق می‌زنیم» راه‌اندازی شد

پویش سراسری اهدای کتاب به مناطق سیل زده کشور با شعار «با هم کتاب مهربانی را ورق می زنیم» توسط موسسه خانه کتاب، رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک راه اندازی شد.

بیست کتاب کودک و نوجوان کانون گویا شد

مراسم رونمایی از اولین مجموعه «کتاب آوا» شامل کتاب‌های شنیداری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عصر روز چهارشنبه 28 فروردین، با حضور هنرمندان نام‌آشنای سینما و تئاتر برگزار شد.

برگزاری پویش نویسندگان کودک و نوجوان برای کمک به کودکان سیل‌زده

تهران - ایرنا - دبیر پایتخت کتاب ایران از برگزاری پویش نویسندگان کودک و نوجوان با همکاری هلال احمر کشور برای جمع‌آوری و فروش کتاب به نفع کودکان و نوجوانان سیل زده کشور در تاریخ 29 فروردین ماه خبر داد.

والیبال و بسکتبال قد کودک را بلند می‌کنند؟

یک مدرس بدنساز می‌گوید: در هر رشته ورزشی اگر شدت، حجم و تعدد جلسات تمرین اصولی و درست انجام شود تا فشار زیادی به صفحات رشد کودک وارد نشود، منجر به کوتاهی قد نمی‌شود.

راه‌اندازی پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده کشور

تهران - ایرنا - موسسه خانه کتاب با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده را راه‌اندازی می‌کند.

راه‌اندازی پویش اهدای کتاب به مناطق سیل زده کشور

موسسه خانه کتاب با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده را راه‌اندازی می‌کند.

ساختار ملودیک قطعات در کتاب «تکنیک و سنتور3» حفظ شده است

محسن غلامی (نوازنده سنتور و آهنگساز) که تاکنون چند کتاب در زمینه سنتور نوشته و آلبوم‌های مختلفی را به بازار عرضه کرده، درباره جزییات کتاب تازه منتشر شده‌اش توضیح داد. ]]>

رونمایی از کتاب آوای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مجموعه‌ کتاب‌های صوتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «کتاب آوا» شامل 10 عنوان رمان قدیمی و خاطره‌انگیز و 10 عنوان کتاب کودک رونمایی می‌شود.

تمام محموله‌های کتاب وارد گمرک تهران شد

تهران- ایرنا- مدیر کمیته ناشران خارجی از ورود تمام کتاب‌های خارجی به گمرک تهران خبر داد و گفت: 104 هزار عنوان کتاب خارجی از سوی ناشران و نمایندگی‎‌های نشر در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

انتشار کتاب‌های گران در حوزه کودک را متوقف کرده‌ایم

دستیابی مولفان و پژوهشگران کتاب کودک به منبع واژگان استاندارد

1800 عنوان کتاب در نمایشگاه دیواندره عرضه شده است

سنندج - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره گفت: نمایشگاه کتابی با چهار هزار جلد و 1800 عنوان کتاب با موضوع های ادبی، مذهبی، روانشناسی، تاریخی، کودک و نوجوانان در این شهر بر پا شده است.

نویسندگان رنگین‌پوست کتاب کودک بریتانیا در تنگنا

در مقایسه با جمعیت ۱۳درصدی رنگین‌پوستان بریتانیا، بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ تنها ۱.۹۶ درصد از نویسندگان و تصویرگران کتاب این کشور را نویسندگان رنگین‌پوست تشکیل می‌دهند.

جمع آوری اسباب بازی یک شرکت در پی مرگ دهها کودک در آمریکا

مرگ دهها کودک در آمریکا سبب شد تا یک شرکت تولیدکننده اسباب بازی یکی از محصولات خود را از بازار جمع کند.

بیش از 4 میلیون کیلوگرم گوشت قرمز وارد بازار زنجان شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: سال 97 چهار میلیون و 732هزار و 74 کیلوگرم گوشت قرمز دام سبک و سنگین وارد بازار این استان شد.

مهمترین اخبار جهان (7-19)

مرگ دهها کودک در آمریکا سبب شد تا یک شرکت تولیدکننده اسباب بازی یکی از محصولات خود را از بازار جمع کند.

آغاز چاپ مجموعه‌کتاب‌های «افق کلاسیک» با «مرد کوچک»

رمان «مرد کوچک» نوشته آلفونس دوده با ترجمه محمود گودرزی به‌عنوان اولین کتاب مجموعه «افق کلاسیک» توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شد.