خدمات رسانی به ۲۹۰ هزار نفر در مناطق سیل زده

رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر از خدمت رسانی به ۲۹۰ هزار نفر در مناطق سیل زده خبر دادمطالب مرتبط

بیش از 230 هزار سفیرسلامت در کرمانشاه به مردم خدمات‎رسانی می‎کنند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از ارائه خدمات رایگان به مردم کرمانشاه در هفته سلامت خبر داد و گفت: بیش از 230 هزار سفیرسلامت در کرمانشاه به مردم خدمات‎رسانی می‎کنند.

خدمات‌رسانی بیش از 800 نفرروز نیروهای جهادی شبکه جوانان رضوی در مناطق سیل‌زده گلستان

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان گفت: بیش از 800 نفر روز نیروی جهادی شبکه جوانان رضوی استان گلستان در مناطق آسیب‌دیده استان در حال خدمات‌رسانی به مردم هستند.

امداد رسانی به بیش از 23 هزار خانوار سیل زده خوزستان/ اسکان اضطراری 102 هزار نفر/ انتقال 2 هزار و 700 نفر به مناطق امن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از آغاز شروع سیلاب تا کنون به بیش از ۲۳ هزار خانوار متاثر از سیل امداد رسانی شده است.]]>

معاون بهزیستی: مددجویان مناطق سیل زده را فراموش نکرده ایم

تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با تشریح خدمات این نهاد در مناطق سیل زده گفت: مددجویان این مناطق را فراموش نکرده ایم و در حد توان امکانات و تیم های تخصصی برای خدمات رسانی فرستاده ایم.

ویزیت 900 هزار نفر در مناطق سیل زده/ اعزام 2 هزار و 500 بیمار پرخطر توسط بالگرد

رییس سازمان اورژانس کشور گفت: ویزیت 900 هزار نفر در مناطق سیل زده و بستری 150 هزار نفر در بیمارستان‌ها بیانگر انجام خدمات جهادی تیم‌های عملیات ویژه اورژانس و درمان است.

سپاه بوشهر به 85 هزار سیل‌زده خوزستانی خدمات رسانی می‌کند

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سپاه امام صادق(ع) بوشهر با استقرار در شهرستان سیل‌زده باوی استان خوزستان به بیش از 85 هزار نفر خدمات رسانی می‌کند.

مسئولیت‌های اجتماعی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در مناطق سیل‌زده

در خدمات‌رسانی ایران‌خودرو به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این شرکت فراتر از وظایف و مسئولیت‌های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل کرده و به یاری هموطنان سیل‌زده شتافتند. ]]>

ارایه خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده کشور تداوم دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تداوم خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده گفت: این خدمات در مناطق سیل زده، به طور عمده در قالب خدمات غربالگری اولیه و در صورت نیاز، شامل ارایه خدمات درما

150 نیروی شهرداری کرمانشاه به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه نیروهای خدماتی شهرداری همچنان در پلدختر مستقر هستند گفت: 150 نیروی خدمات شهری شهرداری با ماشین‌آلات سنگین و سبک این سازمان برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شده‌اند.

مکاتبه وزیر کشور با زنگنه/ درخواست رئیس قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده از وزیر نفت

وزیر کشور در نامه ای به وزیر نفت خواستار ارائه خدمات و تامین سوخت مورد نیاز واحدهای مسکونی و واحدهای عمل کننده در مناطق سیلزده و بازسازی و نوسازی جایگاه های سوخت رسانی و خطوط گاز رسانی شد.]]>

ارائه خدمات به سیل زدگان ایلام آغاز شده است

ایلام - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی با ذکر اینکه به عنوان استان معین آماده خدمات رسانی به مناطق سیل زده استان ایلام به خصوص بخش ماژین هستند، گفت: هم اکنون خدمات به سیل زدگان ایلام آغاز شده است.

80 فعال جهادگر بسیج دانشجویی کرمانشاه برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: در راستای ماموریت‌های بسیج دانشجویی برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان لرستان گروه‌های دانشجویی فعال جهادگر کرمانشاه اعزام شدند.

اختصاصی| روایت فرمانده میدانی حشدالشعبی از خدمات‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده خوزستان

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروهای حشد الشعبی عراق گفت: در حال حاضر از تمام امکانات خود برای کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل از موصل عراق تا اهواز استفاده می‌کنیم.

آمادگی تیپ 40 ارتش برای حضور در مناطق سیل‌زده‌؛ 10 هزار ‌ارتشی در مناطق سیل‌زده ‌خدمت‌رسانی می‌کنند‌

فرمانده تیپ 40 ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل تیپ 40 متحرک ارتش برای حضور در صحنه حوادث غیرمترقبه و خدمت‌رسانی به مردم خبر داد.

خدمات رسانی ایستگاه‌های صلواتی در جمکران به 500 هزار زائر

ویزیت ٩٠٠ هزار تن در مناطق سیل زده و بستری ١٥٠هزار تن توسط تیم‌های اورژانس و درمان

رییس سازمان اورژانس کشور گفت: ویزیت ٩٠٠ هزار نفر در مناطق سیل زده و بستری ١٥٠ هزار نفر در بیمارستان‌ها بیانگر انجام خدمات جهادی تیم‌های عملیات ویژه اورژانس و درمان است.

بازدید تولیت آستان قدس رضوی از مناطق سیل‌زده لرستان به‌روایت تصاویر

تولیت آستان قدس رضوی از مناطق سیل‌زده لرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات‌رسانی به مردم این مناطق قرار گرفت.

آغاز ارائه خدمات به سیل زدگان ایلام از سوی استان های معین

استاندار آذربایجان غربی گفت: این استان به عنوان استان معین آماده خدمات رسانی به مناطق سیل زده ایلام است و هم اکنون خدمات به سیل زدگان ایلام آغاز شده است.

ثبت‌احوال «آق‌قلا» مجدد فعال شد/ اعزام ایستگاه‌های سیار به مناطق سیل زده درصورت نیاز

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال کشور گفت: اداره ثبت‌ احوال شهرستان آق قلا که به دلیل سیل تعطیل و خدمات رسانی به شهرستان‌های دیگر منتقل شده بود،از هفته گذشته دایر شد و مانند روال سابق به ارائه خدمات می پردازد.

مسوولیت‌های اجتماعی نمایندگی‌های ایران خودرو در مناطق سیل‌زده

در خدمات‌رسانی ایران‌خودرو به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این شرکت به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.