تخریب ۱۴هزار کیلومتر از راه‌های مواصلاتی در سیل‌

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تخریب ۱۴ هزار کیلومتر راه‌های مواصلاتی کشور در سیل‌های اخیر خبر دادمطالب مرتبط

734 کیلومتر از محورهای تخریب شده از سیل در اصفهان، ترمیم شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به وقوع سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان و بروز خسارات متعدد، گفت: در جریان بارش سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده ترمیم شد.

تخریب ۲۵۰ کیلومتر از راه های مناطق عشایری سبزوار بر اثر سیل

سیلاب ۲۵۰ کیلومتر از راه های مناطق عشایری سبزوار را تخریب کرد که برای مرمت و اصلاح این راه ها حدود ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

خسارت 100 درصدی به 600 کیلومتر از راههای لرستان

این سیل 600 کیلومتر راه اصلی و روستایی و 240 پل بزرگ و کوچک را به طور صدردرصد تخریب کرد.

55کیلومتر از محورهای مواصلاتی کوهدشت در سیلاب تخریب شد

سرپرست فرمانداری کوهدشت گفت: بیش از 55کیلومتر جاده‌های مواصلاتی و 35دهنه از پل‌های این شهرستان در سیلاب تخریب شد.

734 کیلومتر از راه های تخریب شده استان اصفهان ترمیم شد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : 734 کیلومتر راه آسیب دیده از بارش های جوی و سیل روزهای اخیر در سطح این منطقه ترمیم و بازسازی شده است.

14هزار هکتار از مراتع سیستان و بلوچستان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شد

زاهدان- ایرنا- مدیرحفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 14هزار و 100 هکتار از مراتع شهرستانهای کنارک، چابهار، قصرقند، نیکشهر و دلگان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است.

احداث راه‌های مواصلاتی و پل‌ها در مناطق سیل‌زده با مشارکت ارتش

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به درخواست استانداری لرستان برای کمک به اتصال راه‌های مواصلاتی و پل‌ها، گفت: تلاش داریم راه‌های مواصلاتی را در روزهای آینده وصل کنیم.

تخریب زیر ساخت های ارتباطی استان بر اثر سیل +گزارش

810 کیلومتر از راههای ارتباطی استان و 750 پل بزرگ وکوچک در سیل اخیر خسارت دیده اند که برای بهسازی آنها 2 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

۲۳۵ شهر درگیر سیلاب / آسیب به ۱۵ هزار کیلومتر راه مواصلاتی

سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: ۳۵ شهر درگیر سیلاب و شرایط جوی و ۴۳۰۴ روستا متأثر از شرایط جوی و سیلاب‌ها بودند و همچنین گزارش‌ها حاکیست که برخی سیلاب‌ها بازگشت ۲۰۰ ساله داشتند.

احداث راه های مواصلاتی و پل ها در مناطق سیل‌زده لرستان با مشارکت ارتش

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به درخواست استانداری لرستان مبنی بر کمک به نصب راه‌های مواصلاتی و پل‌ها گفت: کارشناسانی‌ را برای بررسی چهار پل به مناطق مختلف استان اعزام کردیم و ان‌شاءالله بتوانیم راه‌های مواصلاتی را در روزهای آینده وصل کنیم تا ر

همه متوجه مدیریت خشکسالی بودند و از وقوع بارش‌ها غافل شدند

یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: بیش از ۳ هزار و ۲۹۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خسارت هزینه ای در قالب تخریب منازل مسکونی، تلف شدن دام ها و خسارت به ابنیه و راه های مواصلاتی به این استان وارد شده است.]]>

سین هشتمی که روی سفره مازندرانی‌ها نشست

پس از گذشت ۷ ماه از سیل ویرانگر غرب مازندران، نبود آب شرب، مشکلات قطعی تلفن، صدور مجوز ساخت و ساز در حریم رودخانه با وجود سابقه ایجاد خسارت، پاکسازی نکردن رودخانه از ریشه درختان، مسیر دسترسی به روستاها، عدم بازسازی و احداث پل‌های مواصلاتی تخریب شده و آب‌ب

وزیر راه: سیل بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان به خطوط ریلی و جاده‌ای کشور آسیب زد

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا به امروز بیش از ۱۴ هزار کیلومتر از راه‌های کشور در بیش از ۶ هزار و ۸۰۰ نقطه کشور دچار آسیب شده و ۷۲۵ پل به طور کامل تخریب شده است.

وزش باد شدید با سرعت 108 کیلومتر در ساعت

وزش باد در چهارمحال و بختیاری به ۱۰۸ کیلومتر بر ساعت رسید.

سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسید

سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و بیشینه آن در برخی از مناطق استان به ویژه در مناطق مرکزی به 90 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

«سربیشه» پس از بارندگی

ایرنا-بیرجند- براثر بارندگی های شدید اخیر در خراسان جنوبی راه های ارتباطی روستاهای شهرستان «سربیشه» قطع شده و دسترسی به آنها به سختی انجام می شود و برخی از خانه‌های گلی روستاییان تخریب شده است. شهرستان مرزی«سربیشه» در استان خراسان جنوبی حدود 110 کیلومتر م

۱۰۲ مزرعه پرورش ماهی در سیل گلستان ۱۰۰ درصد تخریب شد

گرگان- رئیس گروه برنامه ریزی و بودجه اداره کل شیلات گلستان گفت: در سیل اخیر گلستان ۱۶۴ مزرعه پرورشی تخریب شده که از این میزان ۱۰۲ مورد به صورت ۱۰۰ درصد تخریب شده است.

ساخت ۴۰ کیلومتر سیل بند در بخش اسماعیلیه اهواز

بخشدار اسماعیلیه اهواز گفت : ۴۰ کیلومتر سیل بند در این بخش برای مقابله با سیل ساخته شد.

تخریب 50 تا 80 مدرسه در سیل لرستان؛ پرداخت تسهیلات به فرهنگیان سیل زده + فیلم

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه بر اثر سیلاب 50 تا 80 مدرسه در استان لرستان تخریب شده و نیاز به تخریب و بازسازی دارد، گفت: به فرهنگیانی که در سیلاب خانه وزندگی خود را از دست دادند تسهیلات بلاعوض وکم بهره داده می شود.

لزوم احداث ۷۰هزار خانه درمناطق سیل‌زده/بازسازی راه‌هاآغاز شده است

وزیر راه و شهرسازی مهمترین پروژه موجود در مناطق سیل‌زده را بازسازی جاده خرم‌آباد به پلدختر عنوان کرد و گفت: از ۱۰۸ کیلومتر این جاده باید حدود ۲۸ کیلومتر بازسازی اساسی شود.