ارتباط صنعت و دانشگاه کمرنگ است

شهرکرد- ایرنا- کارشناسان حوزه صنعت و دانشگاه در میزگرد تخصصی ایرنا مرکز شهرکرد با عنوان «واکاوای ارتباط صنعت و دانشگاه»، موانع و کمرنگ بودن این ارتباط و راهکارهای تحقق آن را مورد بحث و بررسی قرار دادند.مطالب مرتبط

معاون استاندار آذربایجان شرقی: علوم انسانی در ارتباط صنعت و دانشگاه مورد بی توجهی است

تبریز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی نگاه چند بعدی به ارتباط صنعت و دانشگاه را ضروری دانست و گفت: در حال حاضر مباحث علوم انسانی به عنوان یکی از مهمترین مولفه های ارتباط صنعت و دانشگاه، مورد بی توجهی قرار گرفته است.

راه اندازی کانون های جامعه، صنعت و دانشگاه در دانشگاه آزاد

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کانون‌های جامعه، صنعت و دانشگاه در این دانشگاه با محوریت توسعه ارتباط دانشگاه با جامعه راه اندازی می‌شود.

دانشگاه فنی و حرفه‌ای می‌تواند مشکل بیکاری را حل کند؟

در نشست همکاری دانشگاه و صنعت با بیان این که مهم‌ترین معضل این روزهای جامعه، بیکاری به ویژه در جوانان تحصیل کرده است، ارتباط بین دانشگاه و صنعت و رشد مهارت آموزی در دانشجویان برای رفع این مشکل مهم دانسته شد.

مباحث علوم انسانی در ارتباط صنعت و دانشگاه مغفول مانده است

گسترش آزمایشگاههای ماموریت گرا در دانشگاه آزاد

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه داریم آزمایشگاه‌های ماموریت گرای این دانشگاه را گسترش دهیم که در این راستا پتانسیل‌های استانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

اجرای طرح ملی تاپ دربوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: اجرای طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) به منظور ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه در این استان آغاز شد.

حضور پارک‌های فناوری در کنار مراکز آموزش عالی، ارتباط صنعت و دانشگاه را بهبود می‌بخشد

عملیات احداث نیروگاه ۲۰ مگاواتی خورشیدی، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان استان فارس در دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز، آغاز شد.

بررسی فناوری‌های نوین در روسازی‌های بتنی

سومین کنفرانس ملی "رویه‌های بتنی" به منظور آشنایی صنعت با دستاوردهای دانشگاه‌ها، به همت دانشگاه علم و صنعت ایران از فردا سوم اردیبهشت ماه به مدت دو روز برگزار می‌شود.

شانس قهرمانی تراکتورسازی کمرنگ شد

تهران- ایرنا- شانس تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای قهرمانی در لیگ برتر با شکست خانگی یک بر صفر برابر پیکان کمرنگ شد.

ارتباط ساعتی آلاینده‌های هوا با مراجعان اورژانس در چین

در پژوهش مشترک فاطمه میوانه، دانشجوی دکترای آب و هواشناسی شهری دانشگاه حکیم سبزواری و پژوهشگرانی از دانشگاه‌های ووهان، ژیجیانگ، علوم و تکنولوژی ووهان، بیمارستان مرکزی بائوان، ارتباط ساعتی آلاینده های هوا (ذرات معلق PM۲.۵, PM۱۰) با مراجعان اورژانس(EDV) در

اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار در استان بوشهر آغاز شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از آغاز اجرای طرح تاپ در استان خبر داد و گفت: طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار«تاپ» به‌منظور ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه در استان بوشهر آغاز شد.

فعالیت 43 پارک علم و فن‌آوری در کشور

وزیر علوم با اشاره به فعال بودن 43 پارک علم و فن‌آوری در کشور و بهره‌مندی این پارک‌ها از جوانان نخبه گفت: اگر پارک‌های علم و فن‌آوری در کنار مراکز آموزش عالی قرار گیرند، ارتباط صنعت و دانشگاه بهتر از گذشته خواهد شد . ]]>

شانس قهرمانی تراکتورسازی با باخت مقابل پیکان کمرنگ شد

تبریز - ایرنا - شانس تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای قهرمانی در لیگ برتر با شکست خانگی یک بر صفر برابر پیکان کمرنگ شد.

از ربات انسان نمای "سورنا" تا پیگیری پژوهش‌های کاربردی

مدیر پژوهش‌های کاربردی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران از به سرانجام رسیدن چندین پژوهش کاربردی در دانشکده فنی دانشگاه تهران در حوزه فنی مهندسی خبر داد و گفت: پژوهش‌های کاربردی با مشارکت صنعت است و بدین ترتیب نیاز صنعت برطرف می‌شود.

امیدهای استقلال برای صعود با شکست برابر الهلال کمرنگ تر شد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال استقلال تهران در بازی حساس خود مقابل الهلال عربستان در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل شکست خورد تا امیدهای این تیم برای صعود به مرحله یک هشتم کمرنگ تر شود.

دانشگاه علوم پزشکی زنجان همکاری خوبی با صنعت دارویی دارد

زنجان-رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: همکاری خوبی تا به امروز با صنعت دارویی داشته‌ایم.

چرا رونق تولید؟|ارتباط نزدیک تولید با افزایش اشتغال و رونق اقتصادی

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان اینکه رونق تولید ارتباط نزدیکی با توسعه کسب و کار در کشور دارد، گفت: وقتی بخش تولید در کشور توسعه پیدا کند هم راستای آن اشتغال و مشکلات اجتماعی نیز در جامعه کاهش پیدا کرده و در نهایت به رونق اقتصادی دست پیدا می‌کنیم.

آزمایشگاه پژوهشی برق فشار قوی در دانشگاه تفرش راه اندازی شد

اراک- رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تفرش از افتتاح آزمایشگاه پژوهشی و آموزشی برق فشار قوی و عایق ها در این مرکز، در راستای توسعه تعامل صنعت و دانشگاه خبر داد.

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده ارائه خدمات هوایی درسیستان است

زاهدان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این دانشگاه با توجه به مسدود شدن مسیرهای ارتباط زمینی هیرمند به زابل آماده ارائه خدمات هوایی به این شهرستان است.

فعالیت‌های غرفه ایران در نمایشگاه تونس/حضور کمرنگ کارکنان سفارت