تولید اکسیژن در مریخ با شیوه‌های نوین

تهران- ایرنا- ناسا خود را برای ماموریت 2020 مریخ آماده می‌کند که در آن قرار است عملکرد سیستم تامین اکسیژن موسوم به MOXIE مورد آزمایش قرار گیرد.مطالب مرتبط

آموزش شیوه های نوین کشاورزی در سه هنرستان استان یزد

کاشت گیاهان دارویی ، گلهای تزئینی وآبیاری نوین از جمله این شیوه های نوین اعلام شد.

یزد| باید در امر تولید به سمت روش‌های نوین و جدید رفت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با بیان اینکه باید در امر تولید به سمت روش‌های نوین و جدید رفت گفت: ماهی بهترین جایگزین برای گوشت در گرانی‌های اخیر است.

خالص ترین اکسیژن ایران را در سیلوانا استشمام کنید +تصاویر

سیلوانا یکی از 19 منطقه جهانی است که دارای اکسیژن با خلوص حداکثری است اما ظرفیتهای گردشگری این منطقه عمدتاً فراموش گشته و ناشناخته مانده است.

در هوای ابری مراقب اکسیژن آبزیان باشید

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور و آبزیان دامپزشکی خراسان جنوبی با اشاره به بارش‌های فصلی و ابری بودن هوا در بیشتر ساعات روز، نسبت به احتمال کاهش اکسیژن آب استخرها و آلودگی آن با روان آب‌ها هشدار داد.

دورخیز ایران برای صادرات اکسیژن 18

کاربرد ایزوتوپ اکسیژن ۱۸ در علوم پزشکی جهت تشخیص بیماری‌ها با استفاده از تکنیک تشخیصی پت اسکن یا برش نگاری با نشر پوزیترون، به توسعه یکی از دقیق‌ترین روش‌های تشخیص سلول‌های سرطانی در ابتدایی‌ترین مراحل رشد منجر شده است و ایران در این عرصه به زودی در بین ک

رئیس اتاق بازرگانی ایران: تولید با شیوه های پیشین رونق نمی یابد

مشهد- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: با این ساختار معیوب اقتصادی در کشور و اتخاذ شیوه های پیشین، رونق تولید محقق نمی شود و باید تدبیر ویژه ای کرد.

طرح تمدن نوین اسلامی در دوره سیطره تمدن غربی چه جایگاهی دارد؟

اصغر طاهرزاده گفت: طرح تمدن نوین اسلامی کاملاً ممکن و شدنی است و اقتضائات جهانی هم اجازه طرح و سخن گفتن از تمدن نوین اسلامی را به ما می‌دهد.

معاون وزیر جهادکشاورزی: 120 میلیارد مکعب آب زیرزمینی کسری داریم

تهران – ایرنا- معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: کشور با 120 هزار متر مکعب کسری آب منابع زیر زمینی مواجه است از این رو باید به سمت شیوه های نوین آبیاری حرکت کرد.

چاپ سه‌بُعدی اندام‌های بدن و مواد خوراکی سرعت می‌گیرد

تهران- ایرنا- مهندسان آمریکایی دستگاهی ساختند که با به‌کارگیری شیوه‌های نوین، چاپ سه‌بُعدی مواد خوراکی و اندام‌های بدن را تسریع کرده و ارتقا می‌بخشد.

نمی‌توانیم فعالیت‌هایمان در خارج از کشور را تعطیل کنیم

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ کیفیت آموزش در مدارس خارج از کشور گفت: باید از شیوه‌های نوین در اداره مدارس خارج از کشور استفاده کرد.

سیستم نوین آبیاری ضرورتی برای حفظ محصول

۲۲۰ هزار هکتار از اراضی فارس مجهز به سامانه نوین آبیاری است

ظرفیت خودکفایی کشور در تولید کره خوراکی فراهم است

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن‌سینا و متخصص جنین‌شناسی در حوزه حیوانات مزرعه‌ای گفت: دستیابی به فناوری «تولید آزمایشگاهی جنین» گامی برای خودکفایی کشور از واردات کره است.

پرواز بالگرد فضایی ناسا بر فراز مریخ

رونق تولید ضرورتی حیاتی و نیازمند تدبیر

مشهد- ایرنا- تحریمهای ظالمانه و فشارهای اقتصادی استکبار و فقدان ثبات در بازار در کنار مشکلات ریشه ای اقتصاد ایران راهی جز تدبیر فوری برای رفع موانع از مسیر جریان تولید باقی نگذاشته لذا در این شرایط تنها با اتخاذ شیوه های مدبرانه شعار حیاتی سال یعنی 'رونق

بطحایی: مدارس خارج از کشور نباید مانند 40 سال پیش اداره شوند

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ کیفیت آموزش در مدارس خارج از کشور گفت: باید از شیوه های نوین در اداره این مدارس استفاده کرد و نباید مدارس خارج از کشور را مانند 40 سال پیش اداره کنیم.

اقدامات گسترده ایران در جهت استفاده از فناوری های نوین

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات ایران در اجلاس جهانی ژنو گفت: ایران تلاش های گسترده ای در جهت بکارگیری فناوری اطلاعات نوین انجام داده است

طرح جدید مجلس برای تغییر در شیوه برگزاری‌کنکور

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در طرحی، خواستار تغییر در شیوه برگزاری کنکور سراسری دانشگاه‌‌ها شدند.

معمارتاپ، با هدف شناسایی ایده‌های نوین در معماری برگزار شد

نخستین کارگاه مسابقه معمارتاپ با هدف شناسایی استعدادها و ایده‌های نوین حوزه معماری در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه‌ تهران برگزار شد.

قم| قرآن پرچم‌دار تمدن نوین بشری خواهد بود

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: قرآن پرچم‌دار و محور بنیادین تمدن اسلامی بوده که با آفاق بلند معرفتی خود می‌تواند مانند گذشته جهان را تکان داده و بشریت را با دیگر وارد تمدن نوین بشری کند.

شیوه برگزاری نمایشگاه کتاب در شأن کشور ما نیست

حسین شیخ رضایی، مدیر نشر کرگدن شیوه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران را بسیار آشفته توصیف کرد که در شأن کشور نیست.