دو اولویت مهم دانشگاه آزاد در سیل‌های اخیر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه می‌تواند در دو حوزه کمک به سیل‌زدگان و رسیدگی و کمک به شهرها و روستاها، فعالیت خود را در این حادثه انجام دهد.مطالب مرتبط

دانشگاه آزاد خمینی شهر در جایگاه دوم دانشگاه های آزاد کشور

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در جدیدترین رتبه‌بندی پایگاه جهانی سایمگو بین دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت.

دانشگاهیان اردبیلی در محکومیت اقدام اخیر آمریکا تجمع کردند

کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل با تجمع در محوطه دانشگاه اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریست معرفی کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

چشم‌انداز دانشگاه آزاد رسیدن به پایگاهی برای هویت‌بخشی به آرمان‌های انقلاب است

پیام رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به نخستین گردهمایی تخصصی روحانیون دانشگاه آزاد اسلامی قرائت شد.

حضور بیش از 300 نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد در پل‌دختر

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بیش از 300 نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در شهر پل‌دختر مستقر هستند.قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با استان لرستان، در استان خوزستان نیز فعال است.

طهرانچی در پلدختر: قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد در لرستان و خوزستان فعال است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «قرارگاه جهادی» رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در اجتماعی شدن و علم را کنار مردم قرار دادن است.

اجرای فرصت مطالعاتی اساتید دانشگاه آزاد در صنعت

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی در صنعت در دانشگاه آزاد اجرا می‌شود.

استاد دانشگاه: ضعف تجهیزات فنی خسارات سیل را بالا برد

تهران- ایرنا- استاد محیط زیست دانشگاه معتقد است: برخورداری از تجهیزات عمرانی و فنی از اولویت های لازم در مدیریت بحران به شمار می رود اما جای خالی آن در مدیریت سیل اخیر و کنترل سیلاب های مخرب به روشنی مشاهده شد.

امکانات لجستیکی دانشگاه آزاد در خدمت پلدختر

«قرارگاه جهادی»، رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در اجتماعی شدن و علم را در کنار مردم قرار دادن است

کلاس های درس دانشگاه آزاد هرمزگان تعطیل است

بندرعباس - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: امروز کلاس های درس این دانشگاه به جز واحدهای پارسیان، بندرلنگه و کیش در سراسر استان تعطیل است.

خانواده بزرگ دانشگاه آزاد پشتیبان و همراه سپاه پاسداران است

رئیس دانشگاه آزاد در پیامی به فرمانده کل سپاه پاسداران با تبریک فرا رسیدن روز پاسدار گفت: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد همانند سایر آحاد ملت، پشتیبان و همراه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

امتحانات میان ترم در واحدهای دانشگاه آزاد لغو شد

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تمام آزمون‌های میان ترم در واحدها و مراکز دانشگاهی تا پایان ۱۲ اردیبهشت ماه لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.

خبر "تعطیلی دانشگاه آزاد اهواز تا اطلاع ثانوی" تکذیب شد

با اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، این واحد دانشگاهی تا اطلاع ثانوی تعطیل نبوده و براساس اطلاعیه استانداری خوزستان مبنی بر تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های برخی مناطق خوزستان تا روز دوشنبه، ۲۶ فروردین ماه این دانشگاه نیز تا این تاریخ تعطیل است.

میثاق نامه دانشگاه آزاد با سپاه پاسداران قرائت شد

همایش «من هم یک سپاهی هستم» صبح امروز در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برگزار شد که در این همایش میثاق نامه دانشگاه آزاد با سپاه پاسداران قرائت شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی «جهانشیر امینی» را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و واحد کرمانشاه منصوب کرد.

150 دانشجوی افغان در دانشگاه آزاد بیرجند پذیرش شدند

بیرجند - ایرنا - معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: 150 دانشجوی کشور افغانستان در 25 رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند پذیرش و جذب شده اند.

بازسازی واحدهای خسارت دیده از سیل اخیر، اولویت امسال خراسان شمالی

بازسازی واحدهای خسارت دیده از سیل اخیر، اولویت سال 98 است.

خاش اولویت نخست خدمات حوزه سلامت سال 98 است

زاهدان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به اینکه خاش اولویت نخست این دانشگاه در سال 98 خواهد بود، اهمیت مشارکت خیران در حوزه سلامت و همدلی و هم افزایی اقشار جامعه با فعالان عرصه سلامت را مورد تاکید قرار داد.

گزارش اقدامات دانشگاه آزاد در مناطق سیل زده ارائه شد

در چهارمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی گزارش کامل اقدامات جهادی دانشگاه و کمک‌های واحدهای دانشگاهی به مناطق سیل زده ارائه شد.

سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی مسعود همتی را به عنوان سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

راه اندازی کانون های جامعه، صنعت و دانشگاه در دانشگاه آزاد

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کانون‌های جامعه، صنعت و دانشگاه در این دانشگاه با محوریت توسعه ارتباط دانشگاه با جامعه راه اندازی می‌شود.