ارسال مرسولات پستی به پلدختر تا یک ماه رایگان اعلام شد

تهران-ایرنا- چند روز پس از جاری شدن سیل در استان لرستان و تعطیلی اداره پست پلدختر، این مرکز از امروز دوباره آغاز به کار کرد و به همین واسطه، شرکت ملی پست اعلام کرد که تا یک ماه آینده ارسال مرسولات پستی تا سقف 30 کیلوگرم به مقصد شهرستان پلدختر، رایگان انجامطالب مرتبط

راهکار ایران برای لغو اقدام شرکت پستی انگلیس

تهران- ایرنا- متوقف شدن ارسال مرسولات از انگلیس به ایران از سوی شرکت پست سلطنتی این کشور، با واکنش تهران مواجه و راهکارهای «امکان شکایت از رویال میل نزد دادگاه محل و اتحادیه جهانی پست و تشکیل یک پویش(کمپین) مردمی» برای لغو این اقدام اعلام شده است.

توقف ارسال نامه و بسته‌های پستی به ایران توسط اداره پست انگلیس

اداره پست انگلیس ارسال نامه و بسته های پستی به ایران را به دلیل تحریم‌ها متوقف کرده است.

درخواست مردم سیل زده رایگان شدن آب، برق و گاز است

تهران-ایرنا-نماینده مردم پلدختر در مجلس، استمهال وام‌ها، اسکان و رایگان شدن آب و برق و گاز تا ثبات زندگی و ساخت سریع زیرساخت‌ها و احیای جاده قدیم پلدختر به خرم آباد را درخواست مردم سیل زده این منطقه عنوان کرد.

ارسال رایگان کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده با "پرواز مهربانی"

هواپیمایی آسمان با راه‌اندازی پویشی تحت عنوان "پرواز مهربانی" اعلام آمادگی کرد که کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده را به صورت رایگان به این مناطق ارسال کند.

ارسال پیامک انبوه ممنوع شد

معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: براساس مصوبه ۲۱ شورای عالی فضای مجازی و آئین‌نامه‌های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.]]>

ممنوعیت برای ارسال پیامک انبوه

تهران- ایرنا- معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: براساس مصوبه 21 شورای عالی فضای مجازی و آئین‌نامه‌های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.

صدور رایگان اوراق هویتی سیل‌زدگان پلدختر در خرم‌آباد

خرم‌آباد- مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: با توجه به قطع فیبرنوری اداره ثبت احوال پلدختر، اوراق هویتی مردم این شهر در خرم‌آباد و به صورت رایگان صادر می‌شود.

اداره پست انگلیس ارسال بسته‌های پستی به ایران را متوقف کرد

ترتیبات سفارت ایران در لندن برای ارسال بسته های پستی از انگلیس

سیل مهربانی از سمنان به پلدختر

ارسال کمک های مردم استان سمنان به پلدختر برای بازسازی این شهر سیل زده ادامه دارد.

توضیحات بعیدی نژاد درباره توقف ارسال بسته های پستی از انگلیس به مقصد ایران

این فروشگاه رایگان است/ توزیع لباس و چادر به روش فروشگاهی در پلدختر

پستی به نام «قائم‌مقام» در شهرداری تهران وجود ندارد

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران اعلام کرد که از ابتدای سال 1398 دیگر پستی با عنوان «قائم‌مقام» در هیچ یک از سطوح شهرداری تهران وجود ندارد.

رویال میل انگلیس بسته های پستی به مقصد ایران را تحویل می گیرد

تهران – ایرنا – شرکت پستی رویال میل انگلیس خبر داد که امیدوار است بسیار زود صدور مراسلات به ایران از سرگرفته شود و از این رو بسته های پستی به این مقصد را تحویل می گیرد.

استفاده از پهپاد برای حمل بسته‌های پستی در زمان بحران

معاون وزیر ارتباطات از برنامه‌ریزی برای اجرای طرح استفاده از پهپاد پستی برای حمل بسته‌های پستی سبک و کم وزن در زمان بحران خبر داد.

اجتماع۲۰۰۰نفری بسیجیان در پلدختر؛تا رفع مشکلات در کنار مردم هستیم

پلدختر- بسیجیان حاضر در پلدختر با اجتماع در مرکز این شهر اعلام کردند که تا رفع کامل مشکلات مردم سیل‌زده در کنار آن‌ها خواهند بود و این شهر را ترک نخواهند کرد.

فیلم| ارسال کمک‌های مردمی ازنا به سیل‌زدگان پلدختر

مرکز موقت کم ظرفیت تلفن ثابت و اینترنت به پلدختر ارسال شد

فیلم آثار اجرا شده در جشنواره نوای خرّم به شرکت‌کنندگان ارسال می‌شود

ستاد برگزاری پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) از ارسال رایگان نسخه تصویری آثار به صحنه رفته این دوره برای هنرمندان شرکت کننده خبر داد.

ارسال كمك‌های حوزه علمیه خواهران حضرت عبدالعظیم(ع) به سیل‌زدگان منطقه پلدختر+فیلم