10 میلیون نفر روز در مراکز اقامتی فرهنگیان اسکان یافتند

تهران- ایرنا- معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، آخرین آمار اسکان مسافران در ایام نوروز امسال در مراکز اقامتی فرهنگیان را بیش از 10 میلیون نفر روز اعلام کرد.مطالب مرتبط

اسکان نوروزی در مراکز اقامتی سمنان 92 درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- فرماندار شهرستان سمنان گفت: اسکان گردشگران و مسافران نوروز 98 در مراکز اقامتی این شهرستان 92 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

پرداخت وام 20 میلیون تومانی کم‌بهره به فرهنگیان سیل‌زده

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش ‌و پرورش در خصوص موارد حمایتی از فرهنگیان آسیب‌دیده در سیل گفت: با مدیرعامل یکی از بانکها مذاکره و مقرر شد تا وام 20 میلیون تومانی کم‌بهره به فرهنگیان متاثر از سیل تعلق گیرد.

۴۷۰هزار گردشگر نوروز امسال از اماکن تاریخی مرکزی بازدید کردند

اراک- مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: ۴۷۰هزار گردشگر طی نوروز امسال از اماکن تاریخی استان مرکزی بازدید کردند و ۲۶۰ هزار گردشگر نیز در مراکز اقامتی اسکان یافتند.

یک هزار و 150 نفر در خراسان رضوی اسکان اضطراری یافتند

مشهد- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اثر بارشهای شدید حدود یک هزار و 150 نفر از ساکنان روستاهای این استان بویژه در شهرستانهای بردسکن، سرخس و کاشمر اسکان اضطراری یافتند.

یک هزار و 150 نفر در خراسان رضوی اسکان اضطراری یافتند

مشهد - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اثر بارشهای شدید حدود یک هزار و 150 نفر از ساکنان روستاهای این استان بویژه در شهرستانهای بردسکن، سرخس و کاشمر اسکان اضطراری یافتند.

چگونگی پرداخت تسهیلات به فرهنگیان متاثر از سیل

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: با مدیر عامل بانک ملی مذاکره و مقرر شد تا وام ۲۰۰ میلیون ریالی کم‌بهره به فرهنگیان متأثر از سیل تعلق گیرد.

1800 ‌سیل‌زده در خراسان جنوبی اسکان داده شدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با آغاز باران‌های رگباری از 25 فروردین تاکنون دو هزار و 841 نفر در استان امدادرسانی و یک هزار و 800 حادثه دیده اسکان یافتند.

مراجعه ۱۰ میلیون بیمار به مراکز درمانی یزد طی یک سال گذشته

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی با بیان این‌که استان یزد لیاقت تبدیل شدن به قطب پزشکی کشور را دارد، گفت: در سال گذشته ۱۰ میلیون و ۳۴۵ هزار نفر به مراکز درمانی استان یزد مراجعه کردند.

اسکان اضطراری 123 هزار نفر سیل زده در خوزستان/ 234 روستا تخلیه شدند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: از 4 تا 23 فروردین، به بیش از 170 هزار نفر از سیل‌زدگان امدادرسانی شده است و 123 هزار تن اسکان اضطراری یافتند.

80 نفر از اهالی روستاهای بردسکن به شکل اضطراری اسکان یافتند

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از اسکان اضطراری 80 نفر از اهالی روستاهای سیف آباد، محمدآباد و کلاته نو از توابع شهرستان بردسکن خبر داد.

دانش آموزان و فرهنگیان "آب پخش" 885 میلیون ریال به مناطق سیل‌زده کمک کردند

اهالی روستای خاکک و چاه خزاعی اسکان داده شدند

بیرجند- فرماندار سربیشه گفت: اهالی دو روستای خاکک و چاه خزاعی که دستور تخلیه آن داده شده بود، اسکان یافتند.

انجام سالانه ۱۸۵ میلیون بار مراجعه سرپایی به مراکز درمانی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: سالانه ۱۸۵ میلیون بار مراجعه در بخش سرپایی و ۴.۵ میلیون در بخش بستری انجام می شود.

خدمت به فرهنگیان فضیلت است

همواره به دنبال رفع مشکلات معیشتی فرهنگیان هستیم

300 خانوار سیل‌زده منطقه سیستان اسکان اضطراری یافتند/ شکافت جاده اصلی در صورت عدم‌امکان مهار آب

گروه استان‌ها ـ استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در پی ورود سیلاب به برخی روستاهای شهرستان هیرمند در منطقه سیستان واقع در شمال استان، تاکنون حدود 300 خانوار سیل‌زده شهرستان هیرمند اسکان اضطراری یافته‌اند.

افزایش ۴۰۰ هزارتومانی حقوق فرهنگیان پرداخت شد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع با اشاره به افزایش حقوق ۴۰۰ هزارتومانی فرهنگیان گفت: این پرداخت به‌صورت علی‌الحساب انجام‌شده است و نیازمند به طی مراحل اداری و قانونی بود که باهمت خدمتگزاران فرهنگیان در این وزارتخانه و علی‌رغم تعطیلی روز یکشنبه (نیمه شعبان

دانش آموزان پلدشتی 160 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک کردند

ارومیه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش پلدشت گفت: دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان 160 میلیون ریال به صورت نقدی به مناطق سیل زده کشور کمک کردند.

دانش آموزان ماکویی 276 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک کردند

ارومیه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان 276 میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل زده کشور کمک کردند.

خبرخوش "نوبخت" به فرهنگیان

رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص 600 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان خبر داد.

نجات مسافران اتوبوس کاشمر - یزد+فیلم

مسافران اتوبوس کاشمر - یزد که دیشب در سیل گرفتار شده بودند در مهدیه مسجد جامع عشق آباد اسکان یافتند.